[ANKET] Yeni ADSL fiyatlarını beğendiniz mi?

Yeni ADSL fiyatlarını beğendiniz mi?

• Kullanılan toplam oy
    322

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
telekom_80.gif

Elimize ulaşan bilgilere göre Türk Telekom, ADSL fiyatlarında indirim uyguladı. TTNet ise, bu indirime bir de kampanya ekledi. Rakamlar ve detaylar lk kez SDN'de.

Telekomünikasyon Kurumu tarafından onaylanan 2% -4% gibi cüzzi bir indirim oranı, bu aydan sonra gelecek olan ADSL faturalarımıza da yansıyacak. Bize ulaşan bilgilere göre, Türk Telekom kuruluşu olan TTNet, "İnternete Hoşgeldin" kampanyası düzenleyerek, kullanıcılara çokc azip seçenekler sunacak. Kampanyadan yararlananlardan bağlantı ücreti alınmayacak. 1024 kpbs 4 GB tarife paketinde, modem almak istemeyenler, yıl sonuna kadar 29 YTL yerine 15.99 YTL verecek. Kablolu modem tercih eden kullanıcılar, 3 ay boyunca 15.99 YTL, kablosuz modem isteyenler ise 2 ay boyunca 15.99 YTL ödeyecek.

Kampanya Dahilinde Diğer Seçenekler

- 1024 kpbs 6 GB tarife paketi 39 YTL yerine 20.99 YTL
- 2048 kbps 6 GB limitli 49 YTL yerine 26.99 YTL
- 1024 kbps limitsiz 49 YTL yerine 26.99 YTL
- 2048 kpbs limiztsiz 69 YTL yerine 36.99 YTL
- 4096 kpbs limitsiz 89 YTL yerine 47.99 YTL olacak

24 Ay Devam

Bu tarifeden faydalanmak için 24 ay boyunca aboneliğinizin devam etmesi gerekiyor. Ayrıca 1 Temmuz 2008'den sonra ADSL hattını kapatanlar, bu kampanyadan yararlanamıyor.

24 aylık süresi dolmadan iptal ettirmek isteyenlerden, taahhüt süresi dolmadan ADSL hattının iptal ettirmesinden dolayı, indirim miktarının tamamı geri alınacak. Ayrıca modem hediyesinden yararlanmış müşterilerden kablolu modem tercih etmişler ise 50 YTL, kablosuz modem. tercih etmişlerse 125 YTL modem ücreti alınacak.

Modemler de Belli

ShiftDelete.Net'e ulaşan, resmi olmayan ama bu hafta içerisinde duyurulması beklenen bilgiler içerisinde kampanyada hediye edilen modemlerin modelleri de var. Kullanıcılara Airties , Zyxel, ve Picatel modemler hediye edilecek.

:: Bu indirimler size cazip geldi mi? Ankete katılın, yorumunuzu yazın.

Yazan: Hakkı Alkan
SDN - http:://shiftdelete.net

Tartarus

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Beğenmedim beğenemiyorum... :S Her ay kazıklanıyormuşum gibi geliyor amaa 'lanet olsun içimdeki insan sevgisine' ki ağzımı bozmadan konuyu terkediyorum...

rocky61

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu indirim halihazırda kullananlarada yansıyacakmı ?

3R4Y

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
rocky61 dedi ki:

evet aynı şeyi ben soracaktım bundan bizim gibi adsl aboneliği devam edenler yararlanabilecekmi? eğer yararlanamayacaksa türk telekoma sevgilerimi yolluyorum buradan =)

Beowulf

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Tahminen Yeni Kullanıcılar İçin Olcak Bu İndirimler.
Türk Telekom Yaş Tahtaya Basmaz.

ttyekafamgirsinzx6.jpg

bak68

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ABİ Bİ DURUN BE TURK LER SALAK MI DA BOLE SACMA SAPAN KAMPAYALAR YAPIYOLAR ACABA gercekten acı verici bir gercek devamına gerek yok

Be5tE

Dekan
Reaksiyon puanı
5
3R4Y dedi ki:
rocky61 dedi ki:

evet aynı şeyi ben soracaktım bundan bizim gibi adsl aboneliği devam edenler yararlanabilecekmi? eğer yararlanamayacaksa türk telekoma sevgilerimi yolluyorum buradan =)

evet bende bu sorunun cvbını istiyorum ilgililerden :)

artiztttt

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Be5tE dedi ki:
3R4Y dedi ki:
rocky61 dedi ki:

evet bende bu sorunun cvbını istiyorum ilgililerden :)

Merakla Bekliyoruz...

m1903

Profesör
Reaksiyon puanı
8
İnşallah eski üyelere de yaparlarda 4mbit internetin tadını çıkarırız bir süre :)

Tanshaydar

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Troy dedi ki:
ShiftDelete.Net'e ulaşan, resmi olmayan ama bu hafta içerisinde duyurulması beklenen bilgiler içerisinde kampanyada hediye edilen modemlerin modelleri de var. Kullanıcılara Airties , Zyxel, ve Picatel modemler hediye edilecek.

Yanılmıyorsam Pikatel sadece Windows uyumlu bir modemdi
n3_grumpy.png

Turab Garip

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
175
Sayın Administratroy, indirimleri beğendiniz mi diye sormuşsunuz ama indirimleri yazmamışsınız. Tarifelerin sadece "internete hoşgeldin" kampası fiyatlarını yazmışsınız, bize (eski kullanıcılar) uygulanacak yeni fiyatlar ve 2 aylık kampanya sürecinden sonraki fiyatlar nedir?

souris46

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Beowulf dedi ki:

Bu nedir Allah aşkına olmadı resim koymadan direk küfür et.Arkadaşlar o resimli hakaret ettiğiniz kurumun hergün bağlantısı kullanarak sdn ye geliyorsunuz fiyatlar yüksek olabilir uygun olmayabilir belki hiç tatmin edici olmayabilir ama ne olursa olsun kalkıpta o resimdeki gibi bir hakaret edemezsiniz kuruma.

Ayrıca kampanya bilgilendirmen için tşk ederim Troy önceki günde benim evi aramışlar 24 ay sözleşme yaparsam mevcut abonelikte yıl sonuna kadar 49 yerine %12 indirim ile 43,1 gibi bir ödeme alınacaktır dediler bakalım ne olacak

must

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Elmacik dedi ki:
Sayın Administratroy, indirimleri beğendiniz mi diye sormuşsunuz ama indirimleri yazmamışsınız. Tarifelerin sadece "internete hoşgeldin" kampası fiyatlarını yazmışsınız, bize (eski kullanıcılar) uygulanacak yeni fiyatlar ve 2 aylık kampanya sürecinden sonraki fiyatlar nedir?
Sormak istediğim soru tam da buydu. Yeni fiyatlar nerde?

souris46

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Eski üyelere yönelik yapılan uygulama sanırım bu sitede yer alıyor

Turbo İndirim
TTNET ADSL'den bütün abonelerine Turbo İndirim Fırsatı!

Kampanyaya başvuran tüm müşterilerimiz, 12 ay boyunca %12 indirimden yararlanıyor. Kampanyaya katılmak için hemen Türk Telekom Ofislerine, Türk Telekom Bayilerine veya TTNET Çözüm Ortakları (Casper, Crea, Datateknik, Elkotek, Sentim, Smile, Spintek, Vestel) bayilerine başvurun, bu büyük indirimi kaçırmayın !

TTNET ADSL abonesi iseniz 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri'ni arayarak da kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanyadan herhangi bir abonelik taahhütü olmayan mevcut ve yeni tüm müşterilerimiz, 24 aylık abonelik taahhüdü imzalayarak yararlanabilirler. Başka kampanyalardan yararlanan müşterilerimiz, ancak taahhüt süreleri dolduğunda bu kampanyadan yararlanabilir.
Aylık kullanım ücretlerine yapılacak %12 indirim, kampanya başvurusunun yapıldığı ayı takip eden aydan itibaren 12 ay boyunca geçerli olacaktır.
Kampanyadan yararlanarak yeni abone olacak müşterilerimiz diledikleri tarife ve hız paketini seçebilirler. 24 aylık abonelik süresi boyunca, arzu eden müşterilerimiz tarife paketlerinizi değiştirebilirler.
Yeni abone olacak müşterilerimizden bir sefere mahsus alınan 29 YTL bağlantı ücreti bu kampanya kapsamında alınmaya devam edilecektir (TTNET ADSL aboneliği sürerken Turbo İndirim kampanyasına katılan müşterilerimiz için geçerli değildir.).
Limitli paketlerde kota aşım ücreti mevcut tarifedeki haliyle uygulanmaya devam edilecektir.
Kampanyadan yararlanan müşterilerin ADSL hattını 24 aylık taahhüt süresi dolmadan iptal etmeyi istemesi durumunda, abonelik iptaline kadar geçen süre boyunca yapılan indirimler geri alınacaktır.
Kampanyamız TTNET ADSL altyapı olanakları ile sınırlıdır

KAYNAK

Kriptograf

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Yahu zaten yeni alanlara çalışıyor paso aldıktan sonra ;s....e kardeşim bekleseydin 3 yıl sende yararlanırdın bu kampanyadan.Neyse hadi geçtik bunu herkesin dillendirdiği gibi bende sormak istiyorum hani nerde indirim?

Şu kotalı internete sinir oluyorum yok mu duygularımı ifade edecek bir mecra ama kimse okumasın :) Mazallah hakkımda kötü düşünülsün istemiyorum.

souris46 dedi ki:
Eski üyelere yönelik yapılan uygulama sanırım bu sitede yer alıyor

Turbo İndirim
TTNET ADSL'den bütün abonelerine Turbo İndirim Fırsatı!

Kampanyaya başvuran tüm müşterilerimiz, 12 ay boyunca %12 indirimden yararlanıyor. Kampanyaya katılmak için hemen Türk Telekom Ofislerine, Türk Telekom Bayilerine veya TTNET Çözüm Ortakları (Casper, Crea, Datateknik, Elkotek, Sentim, Smile, Spintek, Vestel) bayilerine başvurun, bu büyük indirimi kaçırmayın !

TTNET ADSL abonesi iseniz 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri'ni arayarak da kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanyadan herhangi bir abonelik taahhütü olmayan mevcut ve yeni tüm müşterilerimiz, 24 aylık abonelik taahhüdü imzalayarak yararlanabilirler. Başka kampanyalardan yararlanan müşterilerimiz, ancak taahhüt süreleri dolduğunda bu kampanyadan yararlanabilir.
Aylık kullanım ücretlerine yapılacak %12 indirim, kampanya başvurusunun yapıldığı ayı takip eden aydan itibaren 12 ay boyunca geçerli olacaktır.
Kampanyadan yararlanarak yeni abone olacak müşterilerimiz diledikleri tarife ve hız paketini seçebilirler. 24 aylık abonelik süresi boyunca, arzu eden müşterilerimiz tarife paketlerinizi değiştirebilirler.
Yeni abone olacak müşterilerimizden bir sefere mahsus alınan 29 YTL bağlantı ücreti bu kampanya kapsamında alınmaya devam edilecektir (TTNET ADSL aboneliği sürerken Turbo İndirim kampanyasına katılan müşterilerimiz için geçerli değildir.).
Limitli paketlerde kota aşım ücreti mevcut tarifedeki haliyle uygulanmaya devam edilecektir.
Kampanyadan yararlanan müşterilerin ADSL hattını 24 aylık taahhüt süresi dolmadan iptal etmeyi istemesi durumunda, abonelik iptaline kadar geçen süre boyunca yapılan indirimler geri alınacaktır.
Kampanyamız TTNET ADSL altyapı olanakları ile sınırlıdır

KAYNAK

Bu yeni birşey değil ama haber yeni başlığı ile açılmış ve indirim denmiş.Taahhütname ile indirimi yaklaşık 1 yıldır yapıyor ttnet.
Müptela ol bana indirim yapayım sana sloganını benimsemelerini öneriyorum kendilerine

Turab Garip

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
175
Evet şimdi fark ettim indirmişler, ama fiyatları değil kişiliklerini. Çünkü buna fiyat indirimi denmez alçaklık denir. 12 Ay abonelik taahüdüne karşılık 6 YTL düşecekler. Biz yukarıda kalalım Telekom sağol, aşağı inmemeyi tercih ettik.

Düzenleme: Tam bir slogan yazacaktım ki Kripto yazmış bile, gayet de güzel olmuş.

Slogan yerine sözleşme şartı olarak da şöyle belirtebiliriz: 12 ay kazık yiyeceğinizi taahhüt edin, kazığın boyunu 6 santim küçültelim.

souris46

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Kriptograf dedi ki:
Bu yeni birşey değil ama haber yeni başlığı ile açılmış ve indirim denmiş.Taahhütname ile indirimi yaklaşık 1 yıldır yapıyor ttnet.
Müptela ol bana indirim yapayım sana sloganını benimsemelerini öneriyorum kendilerine

Bilmiyordum öyle olduğunu yok kalsın o zaman uğraşamam yarın öbür bırakmak istesem al başa bela sözleşme var bilmem ne kalsın altı lira için değmez 6,5 ytl yaparlarsa belki :mad: :mad:

aydogdu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu TÜRK telokomun başındaki Türk kelimesini niçin kaldırmıyorlar, artık kanıma dokunuyor.

Be5tE

Dekan
Reaksiyon puanı
5
6 ytl lik indirim mii

Hıhh başımın gözümün sadakası olsun saol Telekom

F-rekans

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Lanet olsun içimdeki TT sevgisine... (Yanlış anlaşılmasın Audi TT ) :D :D :D :D :D

Turab Garip

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
175

RoMaNTiiZMa

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Eski Üyeler Bu indirimden yararlanamıyor Ama;
Bu durum yüzünden rahatsızlığınızı bildirirseniz %12 indirim alıyorsunuz :)
NOT: Benden Duymadınız Ona göre ;)

erdemgazetesi

Profesör
Reaksiyon puanı
1
RoMaNTiiZMa dedi ki:
Eski Üyeler Bu indirimden yararlanamıyor Ama;
Bu durum yüzünden rahatsızlığınızı bildirirseniz %12 indirim alıyorsunuz :)
NOT: Benden Duymadınız Ona göre ;)
Kime belirtiyoruz. Türk Telekom' a gidip onlaramı diyoruz veya dilekçe felan.
İndirim indirim hemde bu haksızlıktır yani

Eski üyelere indirm yapmaları gerekirken bişe diyecem onu dersem beni burdan uçururlar
anlayan anladı neyse yeni üyelere ondan yeni üyeler gelince onlrda eski tarafi hep yeni kişi arayıor.

doesluck

Profesör
Reaksiyon puanı
1
- 1024 kbps limitsiz 49 YTL yerine 26.99 YTL

bu benim için güzel olucaktı ama ...!

mert_okyay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet arkadaşlar olan eski abenelere oluyor. eskiler %2-4 arasın da indirim alacak kullandığı pakete göre

WaterBoy

Profesör
Reaksiyon puanı
5
geçen seneki yaz fırtınası kampnyasına döncek buda

Son mesajlar