Android Uygulama İstekleri

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

ya abi bu android de müzikleri rahatça ücretsizce indirebilceğimiz program yok olsa bile ya ücretli yada abuk subuk değişik bir program oluyor

Jiraiya06

Security Geldi Hanım !
Onursal Üye
Arkadaslar profil fotoğraflarımin sağ üstüne bir amblem yapmak istiyorum yani başka bir örneğin türk bayrağını fotoğrafın sağ üstüne yapıştırmak istiyorum.
Bunu yapabilecek uygulama bilen var mı?

Numara engellemek icin işe yarar uygulama varmıdır? bi kac tane yükledim ama calısmadı hic biri yani engellemiyor. 1 tane ise yarayan uygulama buldum oda cihazla uyumlu degildir dedi (cihaz Lg g2) varmı tavsiye arkadaslar?

Jiraiya06

Security Geldi Hanım !
Onursal Üye
Numara engellemek icin işe yarar uygulama varmıdır? bi kac tane yükledim ama calısmadı hic biri yani engellemiyor. 1 tane ise yarayan uygulama buldum oda cihazla uyumlu degildir dedi (cihaz Lg g2) varmı tavsiye arkadaslar?
Lg G2 nin kendisinde var zaten numara engelleme. Numaraya basılı tut aramayı reddet de

Googleplay de Picasa art olması lazım mesela benim avatar onunla yapıldı hocam :)
Picsart diyorsun umarım olur bakalım deniyorum :)

Şu gündemde ki haberleri RSS gibi bir liste halinde resimsiz vs veren bi uygulama bilen var mı?

3 - 5 site dolaşıyorum haber başlığıydı, resmiydi, ıvır zıvır derken ay sonuna doğru kotayı zorluyorum.

Port tarama uygulaması varmıdır android icin smartsniff tarzında yani telden girdğim sunucuların (örnegin shbet sunucusu) hangi porttan girdiğimi gösteren bi uygulama arıyorum :)

Arkadaşlar bu konuyu kim açtıysa Allah razı olsun bütün gece yabancı sitelerde dolaşıp durdum :) Note 5 kullanıyorum eskiden xperia sp kullanırdım sp de notlar uygulaması vardı çok başarılı özellikle widget i yabancı sitelerde bir kaç apk ve widget vardı indirdim ama çalışmadı yardım edebilecek bütün arkadaşlara şimdiden teşekkürler Help pls:)