Akıllı telefonumu garantiye yollasam ne kadar sürede geri gelir

Bu konuyu okuyanlar

ozantoklu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sony Ericsson Xperia Neo V telefonumu yetkili servise göndermek istiyorum ne kadar sürede gelir tahmini olan yada sony cihazını daha önce gönderen arkadaş varmı?

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
Sony Ericsson Xperia Neo V telefonumu yetkili servise göndermek istiyorum ne kadar sürede gelir tahmini olan yada sony cihazını daha önce gönderen arkadaş varmı?

garantisi hangi servisten? ben x10 umu Betpa Digital (ithalatçı firma) ya göndermiştim 3 ayda geldi :/ (cihaz değişimi)
KVK, Genpa gibi servislerse ve sorun basit bişeyse 1-2 hafta sürer sanırım.

BthnYlmz09

Profesör
Reaksiyon puanı
5
En erken 1 hafta en gec 5-6 hafta ama benim tecrubelerimde en gec 3 hafta, ortalama 1.5-2 hafta oldu

BthnYlmz09

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Garantisi genpa ve teleservice de baska bir yere mi gondermek istiyorsunuz? Tam anlamadim..

sebastiantr

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Aptal telefonlar kaç günde geliyorsa akıllı telefonlarda o kadar günde geliyor bir fark yok yani.
Takribi 20-40 gün.

melik.bck

Asistan
Reaksiyon puanı
13

1-2 Hafta En Fazla 2 Hafta. Zaten Kargo Ücretsiz... Yurt İçi İle Ankara Teleservice e Göndermeni Tavsiye Ederim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
teleservice miş ben yolladım tekrar iadesini istedim vazgectim bizzat adam bana abicim bizim o kargoyu acmamız bile 1 ay ı bulur dedi saka gibi gunde binlerce telefon gidiyor siz hesabın edin artk:blink:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben samsung galaxy trend telefonu almıştım ve aldığımdan 1 hafta sonra bozuldu. Garantiye verdiğimizde bu cihaz fabrikadan dolayı hatalıdır size yenisi vereceğiz dediler. Dediklerinden 1 hafta sonra elimizde böyle telefon kalmadı size bir üstün modelini yani samsung galaxy trend s7580 vereceğiz dediler onaylıyor musunuz ? dediler bende onayladım ama dedikleri günden tam 2 hafta geçti ve hala telefonu vermediler ben onları aradım ama yurt dışından gelecek dediler ve hala gelmedi tam 25 gün oldu hala gelmedi. Sizce ne zaman gelir ? Bilgilendirirseniz çoook sevinirim çok önemli bir konu çünkü şuan telefonsuz kaldım :(

BthnYlmz09

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Garantiye verdim diye düzgün bir yere verdiyseniz sorun çıkmaz, tabi her ihtimale karşı elinizde teslim ettiğinize dair belge varsa korkmanıza gerek yok..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonum samsung glaxys4 yazılımında sorun var garantiye yollasam kac gunde gelir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Telefonumu alalı 1 buçuk sene oldu geçen hafta telefonumu kapatıp açtım ve sim takılı olduğu halde pin kodunu falan sormadı sim kartını başka telefona takıyorum çalışıyor ama kendi telefonuma takıyorum çalışmıyor garantiye göndermeyi düşünüyorum sizce kaç günde gelir

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Telefonumu alalı 1 buçuk sene oldu geçen hafta telefonumu kapatıp açtım ve sim takılı olduğu halde pin kodunu falan sormadı sim kartını başka telefona takıyorum çalışıyor ama kendi telefonuma takıyorum çalışmıyor garantiye göndermeyi düşünüyorum sizce kaç günde gelir

Belli olmaz sorun anakartta gibi anakart değişimi 15 iş gününü bulabiliyor, 15 iş günü içerisinde arızan onarılmadıysa eşdeğer telefon veriyorlar senın cıhazın onarılana kadar .

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Samsung Galaxy S5'i 19 Ekim de teknik servise gönderdim değişim istedim değiştirme talebi onayladık 3-4 gün önce aradılar kargoyla gelecek dediler ne zaman gelir yardımcı olursanız ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonumu telefoncu aracılığıyla genpa garant servisine gönderdim. bataryasında hızlı bi düşme oluyordu. kaç günde gelir bilgisi olan?:blush:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben yeni lg g3 beat aldım ekranda siyah bi çizgi oluştu servise götürdüm arızanın adı silik ekranmış sizce servisten kaç günde gelir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
icon9.png
samsung galaxy trend telefonum gelmedi
ben samsung galaxy trend telefonu almıştım ve aldığımdan 1 hafta sonra bozuldu. Garantiye verdiğimizde bu cihaz fabrikadan dolayı hatalıdır size yenisi vereceğiz dediler. Dediklerinden 1 hafta sonra elimizde böyle telefon kalmadı size bir üstün modelini yani samsung galaxy trend s7580 vereceğiz dediler onaylıyor musunuz ? dediler bende onayladım ama dedikleri günden tam 2 hafta geçti ve hala telefonu vermediler ben onları aradım ama yurt dışından gelecek dediler ve hala gelmedi tam 25 gün oldu hala gelmedi. Sizce ne zaman gelir ? Bilgilendirirseniz çoook sevinirim çok önemli bir konu çünkü şuan telefonsuz kaldım mÜzülmeni veya korkmanı gerektiren bişey yok merak etme adamların dediği gibi artık galaxy trendden uretılmıyor sana samsung un baska modelini 1 ay sonra verirler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
samsung grant priivate modeli aldım 1 ay once ekranın ortasında çukur diye bişe olusdı ğitdikde uzadı garantiye yolladım aldığım 20 ğün sonra garanti ürün hatalı diye değişim yapcagını söyledi beni samsung ana merkezden aramndı 3 onaydan sonra değişim yapcagımnı söyledi ürün 15 ve 20 ğün size ulaşcagını söyledi daha sonra aradıhımda sutoklara bakıyoz dediler size geri dönüncegine söylediler bende ürün yok sa ise başka ürün alabileceğimi söyledim onlarda kabul etmedi şimdi diyorum benim aldığım ürün ne zaman elime geçcegini soruyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonum teleservis garantiliymis bende gidip genpaya bıraktım ama oradaki görevli imei sorgulamasida yapmıştı sizce ne yapmalıyim

S

SDN Okuru1

SDN Okuru
Telefonum note 4. Imei numarası klonlanmış. Servise gondersem yapılır mı ve kaç gün sürer geri almam.

I

internetsiz ev

SDN Okuru
telefonumu garantiye gönderdim kvk lı ankaraya gitti en fazla kaç güne gelir 1 hafta oldu daha gelmedi şuan telsizim :(

Son mesajlar