50-150 Oyuncu faresi önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
119
Arkadaşlar rainbow six siege ve csgo oynuyorum bana adam akıllı fiyatının hakkını veren bi fare önerirmisiniz. Genellikle elimi yayarak oynuyorum (palm) tutuşu

berkegunaydin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Razer yada bloody.
Razer daha pahalı ama hakkını verir

mttzn

Doçent
Reaksiyon puanı
459
Razer veya Bloody diyen arkadaşın başka marka bilmediğini düşünüyorum, bu şekilde tavsiye verilmez bilgilerine.

Steelseries Rival 110 almanı tavsiye edebilirdim ama bütçeni şuan için aşıyor. Rival 100'e bakabilirsin dilersen.

Reaksiyon puanı
119
Razer veya Bloody diyen arkadaşın başka marka bilmediğini düşünüyorum, bu şekilde tavsiye verilmez bilgilerine.

Steelseries Rival 110 almanı tavsiye edebilirdim ama bütçeni şuan için aşıyor. Rival 100'e bakabilirsin dilersen.

rival 100 den yorumlarda baya kötü yorum gördüm düşünüyodum aslında

berkegunaydin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9

ben kullanıp memnun kaldıklarımı yazdım sadece arkadaşım

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,188
Razerdan memnun kalan bir kişi gördüm ufukta. O fiyatı verip nasıl memnun olabiliyorsunuz :D
Şaka bir yana cidden gereksiz pahalı olduğunu düşünüyorum markanın. Ha hakkını verir mi verir tabi orası ayrı mesele ürünleri gerçekten kaliteli.

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
SteelSeries rival 100, ya da 110.

mttzn

Doçent
Reaksiyon puanı
459
rival 100 den yorumlarda baya kötü yorum gördüm düşünüyodum aslında
Evet ufak bir soyulma sorunu var. Rival 110 alabiliyorsan güzel bir seçenek olur geçenlerde 140₺'ye BİM'de satılmıştı.

Markalardan memnun olmanız olayı değil ki bu. Tüm tuşlara basarak bölüm geçmek gibi birşey bildiği tüm markaları sayarak tavsiye vermekten farksız. Mesela 150₺ bütçeyle Türkiye'den hangi güncel Razer mouse alınabiliyor?

Reaksiyon puanı
119
Kararımı verdim zowie ec2-a almaya karar verdim sahibinden den kutusu, garantisi ve faturası var 1 haftalık kullanmış 240 liraya satıyor normal mi ? ve zowie kaliteli bi marka bildiğim kullanan varmı ? rahatlığı kullanışı vb.

mttzn

Doçent
Reaksiyon puanı
459
Kararımı verdim zowie ec2-a almaya karar verdim sahibinden den kutusu, garantisi ve faturası var 1 haftalık kullanmış 240 liraya satıyor normal mi ? ve zowie kaliteli bi marka bildiğim kullanan varmı ? rahatlığı kullanışı vb.
Aradığın özelliklere göre değişir. Yazılım ve renk seçenekleri yok ama son derece performanslı ve ergonomisi yüksek. Eline uygun mu bence onu bir araştır çünkü markanın modelleri el boyutuna göre ayarlanmış durumda.

Arkadaş 300TL mousepad'i olan Razer'dan mouse öneriyor.
Razer Firefly Mousepad (22.0161) Fiyatı - Taksit Seçenekleri
O bir kıstas değil bence. Corsair ve Steelseries'de de 300₺'ye RGB mousepad satılıyor hatta azcık indirime girerse almayı bile düşünüyorum Steelseries'in kini :)