2K 144hz için displayport kablosu önerisi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Merhaba arkadaşlar benim asus monitör anlık kararma yapmaya başladı göz kırpma hızında arada sırada anlık kararıyor.Bende kablodandır diye düşünüyorum.Sizden kaliteli 2k 144 hz için displayport kablosu tavsiyesi rica ediyorum.

Hocam ekran kartım asus strix gtx 1080 8gb bunda o giriş var mı bilmiyorum eve gidince bakarım. Peki hocam sizcede bu yaşadığım sorun kablodanmıdır,çünkü şöyle bir durum var mesela pc ye format atınca 1 ay sorun çıkmıyor sonra ne oluyorsa birden bire bu anlık kararmalar oluşuyor göz kırpma hızında ve seyrek aralıklarla.

Sipariş ettim sağolun umarım sorunumu çözer,sorun küçük ama miğde bulandırıyor.Peki hocam bu kabloda aynı marka ve biribir aynı özelliklere sahip mini dp dışında, dp dp olunca kalite daha düşük mü oluyor yani mini dp nin avantajı ne ?

Görkem Say

Delilik yer çekimi gibidir, hafifçe itmek gerekir.
Yönetici
Moderatör
Sipariş ettim sağolun umarım sorunumu çözer,sorun küçük ama miğde bulandırıyor.Peki hocam bu kabloda aynı marka ve biribir aynı özelliklere sahip mini dp dışında, dp dp olunca kalite daha düşük mü oluyor yani mini dp nin avantajı ne ?
Arada fark yok hangi soket varsa o uygun olur. Mini DP nın daha çok kullanıldığı yer laptoplar.

stat counter