2000-2500 tl arasi laptop onerileri

Bu konuyu okuyanlar

Frenkzua

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Oncelikle merhaba bu sene universiteye gidicem hem akademik ogretimim hemde oyun amacli (daha cok oyun) son cikan oyunlari (crysis 3,far cry 3,tomb raider,ac3.....) en yuksek ayarlarina yakin akici bir sekilde oynayabilecegim bir laptop ariyorum msi olsun alienware olsun(trnde bulamassin diyorlar ama ben yinede bir sorayim dedim) monster olsun (hizmetleri eskisi kadar iyi degil diyorlar monsterler icinde) model marka fark etmez benim isteklerimi karsilasin oyunlari dedigim gibi yuksek veya en yuksek ayarlarda oyniyabileyim beni 3-4 yil gotursun.Bu isteklerim dogrusunda onerebilecginiz laptop lar var mi var sa soylerseniz sevinirim ilginiz icin simdiden tesekkurler....

Frenkzua

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Peki islemci i7 olmali en az 2.4 2.5 ghz olmali ram bence en az 8gb olmali ekran karti ne olmali uzun zamandir cok uzak kaldim bu konudan malum sinavdir odur budur

BeyDadaş

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

MaMiFilm

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yukarda yanlış linki, vermişim Msi olan ön sipariş buradan verilebilir
http://www.sadecenotebook.com/Urun/M...pmu234876.html

Bu pc güzel arkadaşın istedği oyunları açar.Fakat arkadaş başka bir marka arıyorsa öncelikle şu özellikleri arasın laptobunda.

En az İ5 işlemci turbo boost mutlaka olsun.
En az 8 GB DDR3 Ram ve üstü.
En az 2 GB Harici Ekran kartı GeForce GTx600M üstü
En azından 64 GB üstü ssd disk olsun.

Bunları tutturabilirseniz istediğiniz oyunları max grafikte oynarsınız fakat laptobun markası ne olursa olsun yüksek grafikli bir oyunda bir kaç saat oynadıkdan sonra mutlaka ısınır ısınmayan laptop yoktur ama ne kadar geç ısınırsa o kadar iyidir.

KaptaPrism

Asistan
Reaksiyon puanı
1
MSI'nin GE60 GTX660M'li ekran kartlı bilgisayarına bakabilirsin.

Son mesajlar