2000-2500 arasi Laptop Tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

omeryzn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
S.a arkadaslar . 2000-2500 tl arasinda laptop ariyorum .Yani 2700 ya da 3000 e zorlarmiyim bilmiyorum. Bu zamana kadar laptobumda ya dizi izledim ya da kucuk oyunlar oynadim.Yani okadarda oyun delisi degilim. Simdi oyun icin bilgisayar istiyorum .Birde muhendislik okuyorum .Muhendislik programlarini da rahat calistirmasi gerekiyor. Simdiden tesekkurler :)

Tys23

Dekan
Reaksiyon puanı
1,229
S.a arkadaslar . 2000-2500 tl arasinda laptop ariyorum .Yani 2700 ya da 3000 e zorlarmiyim bilmiyorum. Bu zamana kadar laptobumda ya dizi izledim ya da kucuk oyunlar oynadim.Yani okadarda oyun delisi degilim. Simdi oyun icin bilgisayar istiyorum .Birde muhendislik okuyorum .Muhendislik programlarini da rahat calistirmasi gerekiyor. Simdiden tesekkurler :)
Asus X550Vx ve Asus X550Jx modellerine bak derim.

Uğur B

Doçent
Reaksiyon puanı
192
asus x550vx vatanda 3500tl sen nerden almayı düşünüyorsn

ugurcansnkylr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Hocam bence bıraz daha koy üstüne abra a5 v6.2 ye bı bak monster laptoplara bı göz gezdir.

omeryzn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Ben kullanıyorum her şeyiyle yeni nesil bi eksiği yok öneririm
Yavas yavas arastirmaya basladim . Ekran kartinin islemcinin baya onemli oldugunu biliyodum da hangi ekran karti onemli vs onlari hala pek bilmiuorum. Abra ya baktim ama ekran karti fln nasildir tam anlamadim..

Uğur B

Doçent
Reaksiyon puanı
192
Yavas yavas arastirmaya basladim . Ekran kartinin islemcinin baya onemli oldugunu biliyodum da hangi ekran karti onemli vs onlari hala pek bilmiuorum. Abra ya baktim ama ekran karti fln nasildir tam anlamadim..
Benim önerdiğim laptop 2200 civarında alabileceğin en iyi laptop işlemcisi ekran kartı bu fiyata gerçekten süper. abra nın fiyatı 3000 civarı eğer o kadar para vereceksen abra doğal olarak daha iyi

Uğur B

Doçent
Reaksiyon puanı
192
Fiyat çok önemli bütçenin arttırırsan yukarıda önerilen notebooklar çok iyi ama 2200 civarı diyosan benim dediğim i kaçırma

ugurcansnkylr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Benim önerdiğim laptop 2200 civarında alabileceğin en iyi laptop işlemcisi ekran kartı bu fiyata gerçekten süper. abra nın fiyatı 3000 civarı eğer o kadar para vereceksen abra doğal olarak daha iyi
kolay ısınma sorunları yaşatan bı pc senın soyledıgın suan elımede gecdı kullanmadım degıl
3000i bi sekilde zorlasam Abra mi alayim ?
aynen dostum abra senı baya goturucekdır.

Uğur B

Doçent
Reaksiyon puanı
192
Sen bilirsin bütçene göre ama söylediğim laptop da ısınma sorunu yok

omeryzn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
kolay ısınma sorunları yaşatan bı pc senın soyledıgın suan elımede gecdı kullanmadım degıl

aynen dostum abra senı baya goturucekdır.
Cok saolasin . Peki 3000 tl ye baska bi marka model varmi . i7 fln . beni goturecek

ugurcansnkylr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Cok saolasin . Peki 3000 tl ye baska bi marka model varmi . i7 fln . beni goturecek
dostum sana soyle soylıyım dısarıda pıyasa kovalıcaksın ınternetten vatandan almakla cok cok kazık yerrsın bıkere bunu bılesın. Yirinde olsam masaustu bı pc toplardım rahatıma bakardım 3000 2000 arası gerceten ıyı pcler toplayabılırsın. Ama ıllakı dıyosan laptop alacam sana onerıcegım sana monsterlerden baska yok dostum ama istersen toshibalara bakabılırsın veya en son gordugumde msı bı kac laptobu vardı onlarada bakabılırsın.

burakis15

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
ama benim kendi 200 laptop arasından seçtiğim laptop uzun titizlik ve araştırma sonucu
dell inspiron 7559 16 gb-sanalmarketim.com dan

omeryzn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
dostum sana soyle soylıyım dısarıda pıyasa kovalıcaksın ınternetten vatandan almakla cok cok kazık yerrsın bıkere bunu bılesın. Yirinde olsam masaustu bı pc toplardım rahatıma bakardım 3000 2000 arası gerceten ıyı pcler toplayabılırsın. Ama ıllakı dıyosan laptop alacam sana onerıcegım sana monsterlerden baska yok dostum ama istersen toshibalara bakabılırsın veya en son gordugumde msı bı kac laptobu vardı onlarada bakabılırsın.
Yurtta kaldigim icin masaustu toplayamam ama monsterlara kafam yatti . Daha once pek bilmiuodum bu markayi . Saolasin tekrardan

Son mesajlar