Hangisini önerirsiniz ?

• General Mobile GM 5 Plus

Kullanılan: 79 23.1%
  • General Mobile GM 6

Kullanılan: 53 15.5%
  • Huawei GR 5 2017

Kullanılan: 160 46.8%
  • Lenovo K 6 Note

Kullanılan: 50 14.6%

• Kullanılan toplam oy
    342

Bu konuyu okuyanlar

Elvin Novruzov

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
G4 diyebilirim o zaman. Ama neden sadece o iki marka?
cunki benim en cok hoslandim marka o markala samsung diyerdim amma bazen donma oluyor , basqa markalarin da harici gorkemi cok da hosuma gitmiyor o yuzden . LG G4 almak aklimda var , basqa lg g4 kimi performansli telefon varmi ?

Knock0ut

Asistan
Reaksiyon puanı
60
Sony Xperia X, G4 den ekran disinda daha onde bir telefon.

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Dostum biraz daha para eklebilirsen Lg g5 al bence. G4 sıkıntılı baya kronik arızaları yüzünden. Bende aslında mis5s derdimde madem lg diyorsun o zaman g5 almalısın

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Xiaomi Mi 5 bence alınası bir telefon.:)

Knock0ut

Asistan
Reaksiyon puanı
60
Dostum biraz daha para eklebilirsen Lg g5 al bence. G4 sıkıntılı baya kronik arızaları yüzünden. Bende aslında mis5s derdimde madem lg diyorsun o zaman g5 almalısın
G4 un sorunsuz serileri var G5 de o da yok onu ne yapacagiz :)

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
G4 un sorunsuz serileri var G5 de o da yok onu ne yapacagiz :)
Hocam o sorunsuz dedikleri serisen bizzat en yakın arkadaşım aldı. Sonuç yine aynı... Ana kart emekli oldu :) lg riskli bir marka onu göz ardı edemeyiz.

Knock0ut

Asistan
Reaksiyon puanı
60
Hocam o sorunsuz dedikleri serisen bizzat en yakın arkadaşım aldı. Sonuç yine aynı... Ana kart emekli oldu :) lg riskli bir marka onu göz ardı edemeyiz.
Teknik servisi cacık olmasa, bu kadar kronik problemli olmasa G5 ben de alırdım ama LG den telefon almam şahsen ben :) Alırsam da G4 alırım risk aldığım para az olur.

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Valşa ben 1600 e G5 gibi bir telefon aldım diğer amiral gemileri 2400 üzeri fiyattan satılırken. O yüzden daha bi severim bu cihazı :D
--- Gönderi Güncellendi ---
Bide teknik servis yönünde şuan en iyileri İphone ve Huawei... Diğerleri birwz daha ilerlemeli

Knock0ut

Asistan
Reaksiyon puanı
60
Valşa ben 1600 e G5 gibi bir telefon aldım diğer amiral gemileri 2400 üzeri fiyattan satılırken. O yüzden daha bi severim bu cihazı :D
Bide teknik servis yönünde şuan en iyileri İphone ve Huawei... Diğerleri birwz daha ilerlemeli
LG'nin şaka gibi bir politikası var; Ghost screen yaşıyorsanız bu ekranın türü ile alakalı birşey sorun değil, tamir veya başka bir işlem yapmayız diyip geri yolluyorlar cihazı. Bunları göz önünde bulundurunca gidip performans takıntım yoksa antutu canavarı olsun derdim yoksa G5 1600 lira bile olsa Mate 8 falan alırım, başım ağrımaz :)

Tabi ben pimpirikli adamım, onun da etkisi var bu tercihimde. Ancak doğruya doğru kullanıcıların yarısından fazlası şikayetçi. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz. Bu sebepten dolayı G5 hiçbir koşulda önermem önermeyeceğim, içim rahat etmez :)

Elvin Novruzov

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
vay be baya konu uzandi . SIMDI arkadaslar biliyorum lg g4 de ghost screen , boot loop gibi sorunlar var . LG G5 de butcem yetmiyor . yani is kalmis LG G4 e simdi ben allahin yardimi ile LG G4 alirsam nasil bilebilirim ki su telefon sorunsuz? eger alirsam garanti hangisi olursa sikinti yasamam ? yani hangi garanti telefonda olan problemi anlayip cihazi tamir eder? biliyosunuz azerbaycanda o isder biraz sakat da o yuzden sordum garantini

Dentist23

Doçent
Reaksiyon puanı
165
vay be baya konu uzandi . SIMDI arkadaslar biliyorum lg g4 de ghost screen , boot loop gibi sorunlar var . LG G5 de butcem yetmiyor . yani is kalmis LG G4 e simdi ben allahin yardimi ile LG G4 alirsam nasil bilebilirim ki su telefon sorunsuz? eger alirsam garanti hangisi olursa sikinti yasamam ? yani hangi garanti telefonda olan problemi anlayip cihazi tamir eder? biliyosunuz azerbaycanda o isder biraz sakat da o yuzden sordum garantini
Samsung düşünürseniz C7 öneririm. Kendim kullanıyorum. Bozulmadığı müddetçe 3-4 yıl telefon değişmem. Tasarım-pil-performans harika.

Elvin Novruzov

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Samsung düşünürseniz C7 öneririm. Kendim kullanıyorum. Bozulmadığı müddetçe 3-4 yıl telefon değişmem. Tasarım-pil-performans harika.
internetden baktim guzel bir telefon amma hosuma gitmedi (bana telefon yakistirmak baya cetin)
AYNI LG G4 performansinda olan hangi telefonlar var ?

fatihselimyakar

Asistan
Reaksiyon puanı
26
X kullanıyorum tavsiyede ederim.Ekranı tasarımı çok güzel bana göre.Hani sırf malzeme kalitesi elde tutuşu için bile x alabilirsin.Şu an tek eksi gördüğüm özelliği su dayanıklılığı olmaması.G5 de kullandım ama hani g5 in 500tl daha verilmelik bi telefon olduğunu düşünmüyorum.Sd 650 ye gelirsek yaptığım testlere göre sd 810 dan daha iyi bi işlemci.Keza kullanım olarakta 810 dan daha iyi olduğunu düşünüyorum(1 yıl z5 kullanıpta geçtim x'e)

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
O markaların o fiyat bandında f/p oranı iddaa lı bir modeli bulunmuyor.Xiaomi mi 5 veya mi5s e bakabilirsiniz.

Serhat7788

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Butcem 1500 civarı android bir telefon almayı düşünüyorum kronik hatası olmayan bir telefon önerileriniz nelerdir

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Xiaomi mi5 öneririm. O fiyata güzel bir telefon ve donanımı çok iyi.
Aynı zamanda kronik bir sorunu da yok.

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Önceliğin kamera ise Sony Xperia X ve Zenfone 3
Önceliğin performans ise Mi5s
Çok karizmatik ve ön kamerası şahane olsun dersen P9 lite 2017

caglarcb

Asistan
Reaksiyon puanı
46
Dostum yanlış anlamanı istemem. Ama 1500 lira gibi ciddi bir paraya 2. el çöp aldırma bu kardeşimize.
İphone 6 çöp statüsüne bana göre girmez. Gayet keyifle ve ios avantajı ile kullanılabilir bi cihaz. Kaldı ki; 5s bile gümüzde o paralara sıfırları satılıyor. Ha alınmaz tabi o ayrı. İthalatçı garantili p9 da olur diyelim üstteki yoruma ek olarak o zaman. :)

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
İphone 6 çöp statüsüne bana göre girmez. Gayet keyifle ve ios avantajı ile kullanılabilir bi cihaz. Kaldı ki; 5s bile gümüzde o paralara sıfırları satılıyor. Ha alınmaz tabi o ayrı. İthalatçı garantili p9 da olur diyelim üstteki yoruma ek olarak o zaman. :)
İp5s bile İp6 dan daha iyidi ya :D Yalnız p9 lite 2017 çok sıkı çalışan bir makine. Hele ki ön kamerası çok iyi. Garantı konusundada Androidin zirvesinde :D

caglarcb

Asistan
Reaksiyon puanı
46
İp5s bile İp6 dan daha iyidi ya :D Yalnız p9 lite 2017 çok sıkı çalışan bir makine. Hele ki ön kamerası çok iyi. Garantı konusundada Androidin zirvesinde :D

2016 model huawei p9 lite kullanıyorum ikinci telefon olarak. Kötü değil, alınabilir de uzun vadede yazılım desteği ara sürüm cihazlarda sıkıntı yaşatıyor. Kasma donma sorunu da yaşanmıyor değil. Gerçi konuyu açan arkadaş android demiş ben yanlış değerlendirdim olayı orası ayrı :) Şöyle düzelteyim; ithalatçı garantili p9, sony xperia x o paralara makul. Şimdi anlaştık. :)