Lg G4 vs Lg V10

Hangi Telefon

• LG G4

• LG V10 ikinci el

• Diğer(Lütfen belirtin)

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

moonrow

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba, iPhone 5s kullanıyorum ancak kamerasından memnun değilim. Önceden Android kullandığım için iOS'a alışamadım.

Fiyat sınırım 1600TL olduğu için LG V10 alırsam az kullanılmış ikinci el alacağım. LG G4'ü sıfır alabilirim ancak çok fazla sorunu olduğu söyleniyor(bootloop, ghost screen, aşırı ısınma).

Samsung ve ülkemizde bilinmedik markalar(reeder, huawei, xiaomi, meizu, piranha) düşünmüyorum. Yerli telefonlara ise servis sorunu yüzünden pek sıcak bakmıyorum(general mobile, vestel vb.).

Önerilerinizi bekliyorum…

tabakoglusadik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
lg v10 tavsiye ederim bende almayı düşünüyorum o telefonu dayanıklılığı yüksek bir telefon

bthndmrc

Asistan
Reaksiyon puanı
111
lg v10 hala güncel telefon fotoğraf kalitesi de gayet iyi.

M

Murat Burç

SDN Okuru
V10 tabiki g4den iyi
Ama 1800 tlye migros hepsi burada gibi yerlerden ithalatçı g5 alabilrisn çok çok daha iyi deneyim sunar

Batu97han

Doçent
Reaksiyon puanı
145
Merhaba, iPhone 5s kullanıyorum ancak kamerasından memnun değilim. Önceden Android kullandığım için iOS'a alışamadım.

Fiyat sınırım 1600TL olduğu için LG V10 alırsam az kullanılmış ikinci el alacağım. LG G4'ü sıfır alabilirim ancak çok fazla sorunu olduğu söyleniyor(bootloop, ghost screen, aşırı ısınma).

Samsung ve ülkemizde bilinmedik markalar(reeder, huawei, xiaomi, meizu, piranha) düşünmüyorum. Yerli telefonlara ise servis sorunu yüzünden pek sıcak bakmıyorum(general mobile, vestel vb.).

Lg g4 deki sorunların çoğu lg v10 da da olabilir ikiside snapdragon 808 kullanıyor.Lg v10 da soğutma sistemi filan vardır onu bilemem.

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779

Merhaba,

1600-1700 lira bandında daha iyisi mevcut.

Lg g5;

LG G5 H860 Dual Sim (İthalatçı Garantili) Fiyatı

Yok ben illa ikisinden birini alıcam diyorsanız lg v10 daha iyi bir ürün.

goqhan06

Emektar
Reaksiyon puanı
57
Fotoğraf için düşünüyorsanız o fiyatta tercihiniz LG V10 dan yana olsun. Manuel istediğiniz şekilde ayar yaparak çekersiniz.

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
Lg g4 deki sorunların çoğu lg v10 da da olabilir ikiside snapdragon 808 kullanıyor.Lg v10 da soğutma sistemi filan vardır onu bilemem.

bence 810ile 808 karıştırıyorsunuz ısınan 810 du sözde soğutma sistemi kullanılan da. soruya gelirsek v10 derim şahsen bende v10 kullanıyorum g5 de güzel seçenek ama o cihaz benim elinde 2-3 güne şarjör kısmı ya kopar yada arabaya bindiğimde cihaz L şeklini alır malum kılıf takmak da pek cazip gelmiyor kılıfsız v10 daha güzel

moonrow

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bence 810ile 808 karıştırıyorsunuz ısınan 810 du sözde soğutma sistemi kullanılan da. soruya gelirsek v10 derim şahsen bende v10 kullanıyorum g5 de güzel seçenek ama o cihaz benim elinde 2-3 güne şarjör kısmı ya kopar yada arabaya bindiğimde cihaz L şeklini alır malum kılıf takmak da pek cazip gelmiyor kılıfsız v10 daha güzel

V10 hertürlü akar kıyaslanması yanlış bile aslında ..

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim. LG G4 ile V10 arasında çok fazla performans farkı var mıdır?

@Uber hocam size V10 hakkında sorularım var;
1- Dahili ile harici hafızayı birleştirebiliyor muyuz?
2- VoLTE ve Wifi Calling var mı?
3- Ortalama ekran süresi ne kadar?

Cevaplarsanız çok memnun olurum, iyi akşamlar.

-Altar-

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Temiz v10 al ama yakında v20 çıkıcak onuda hesaba katarak al

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
Cevaplarınız için çok teşekkür ederim. LG G4 ile V10 arasında çok fazla performans farkı var mıdır?

@Uber hocam size V10 hakkında sorularım var;
1- Dahili ile harici hafızayı birleştirebiliyor muyuz?
2- VoLTE ve Wifi Calling var mı?
3- Ortalama ekran süresi ne kadar?

Cevaplarsanız çok memnun olurum, iyi akşamlar.

1-benim cihaz 64 gb sd kart kullanmadığım için birleştirilme olayı hakkında bilgim yok
2- HD+ volte telefon tarafından destekleniyor ama Hattım faturasız ve TT malesef aktifleştirmeme izin vermiyor ama TT sitesinde de destekleyen cihazlar arasında v10 ismi yer alıyor menüde de mevcut
3- ekran süresi aklınızı karıştıracak noktalardan birisi olabilir benim kullanım profilimde 3.50-4.50 saat arası alıyorum ama bu süre kesinlikle kişiden kişiye değişir çok oyun oynayan arakdaş 2 saat zor alır hiçbirşey yapmayan kişi 3 gün bekleme süresi alır 1 saat ekran süresi alır değişir ben normal kullanım görüşme profilinde bu sonuçları elde ediyorum

bu soruları LG V10 Kullanıcıları Kulübü de yönelterek daha kesin bilgi alabilirsiniz

M

Murat Burç

SDN Okuru
V10 iyi boşta cidden g5in batarya ömrüme iyi spiegen bir kılıf alırsan birşey olmaz güç için dayanikliktan feda etmek bence daha mantıklı çünkü telafi edilebilir dayanıklılık

Batu97han

Doçent
Reaksiyon puanı
145
Farkındaysanız arkadaş lg g4 te bootloop,ghost screen ve aşırı ısınma sorunlarının olduğunu söylemiş.Bende eğer öyle bir sorun olsaydı lg v10 da da olabilirdi demişim.2 telefonda aynı chipseti kullanıyor sonuçta.Ama lg v10 da soğutma sistemi vardır bilemem demişim.Kullandığınız telefonu aşağılamıyorum yani rahat olun.

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
Farkındaysanız arkadaş lg g4 te bootloop,ghost screen ve aşırı ısınma sorunlarının olduğunu söylemiş.Bende eğer öyle bir sorun olsaydı lg v10 da da olabilirdi demişim.2 telefonda aynı chipseti kullanıyor sonuçta.Ama lg v10 da soğutma sistemi vardır bilemem demişim.Kullandığınız telefonu aşağılamıyorum yani rahat olun.

Asıl siz rahat olun elimde her markanın telefonu mevcut istediğim an başka markayı kullanabilecek durumdayım hiçbir markanın savunucusu da değilim sadece siz kendinizi bilginiz sınanıyormuşcasına boş bir şekilde savunmaya geçmişsiniz alınganlık yapacak bir şey yok siz olabilir dediniz bende doğru olan ne ise onu yazdım ben rahatım bence sizde rahat olun burası forum yazılanlara cevap vermek de üyelerin yaptığı doğal hareket size cevap veriyorum diye veya alıntı yaptım diye hemen cıss bu markaya laf yok bu modele laf yok demişim gibi davranmışsınız buda bir ayrı komik takmayın kafanıza paranız hangisine yeterse onu alın kullanın en iyi telefon içinize sinen telefondur.

Speedster

Profesör
Reaksiyon puanı
319
LG G5 alsan daha mantıklı olur bence ama ikisinden birini almakta ısrarlıysan LG V10 almanı öneririm.

moonrow

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Lg g4 almaya karar verdim herkese teşekkür ederim.

tabakoglusadik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
seni kararından dolayı tebrik ederim hayırlı uğurlu olsun bir tatlını yeriz artık :D

Josef Szászy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
2. elden uygun fiyata bak uygun fiyata bulabilirsen v10 al fakat o fiyata çok daha iyi bir telefon alabilirsin performansı kötü v10 un

Josef Szászy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
snapdragon 808 kullanıyor ne kadar güzel olabilir sence ? grafik birimi kötü o telefonun son çıkan işlemcilere göre.