10 yaşındaki beni görmek

Bu konuyu okuyanlar

galaxy13

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
2015'in Şubat ayında yani dört yıl önce ve on yaşındayken kaydolmuşum buraya. Eski mesajlarımı okumak açıkçası beni duygulandırdı, web tasarım dünyasına ilk adımım olan icyboards ile açılmış ücretsiz siteyi hatırladım, Köfte Yağmuru ve Jekhobas gibi şu anda zerre hatırlamadığım şeyleri zamanında önerdiğimi görüp şaşırdım. Film önerisi isteyen adama filmin yanında bir de anime önerecek kadar Japon kültürüne bağlı olduğum zamanları tekrar görüp duygulandım( açıkçası bu davranışımdan hoşlanmadım (': ). Açıkçası garip bir his. Üslubum da şu anki halime göre çok değişikmiş bu arada. Çok fazla fotoğraf çekinmeyi sevmem bu nedenle hiç seneler önceki fotoğrafıma bakıp büyüdüğümü anlamayı deneyimleyemedim ama büyüdüğümü bu sitede anladım.

O zamandan bu yana çok değişmişim, mesela artık yazımda imla hatalarına o kadar rastlamazsınız(Bunu sıkıştırmasam olmazdı.). :D Artık yaşım sorulduğunda gün aldığım yaşı söylemiyorum. AI Football GGO'nun anime olmadığını artık biliyorum. Dört sene önceki mesajlarıma bayılmayacak kadar olgunlaşmışım normal olarak, bu nicki de(galaxy13) kullanmıyorum artık.

Ama bazı şeyler dört sene boyunca aynı kalmış, mesela hala MyBB'yi seviyorum, MyBB harici forum scripti tanımıyorum. Japon kültürüne, anime ve mangaya hala ilgiliyim. Ve hala web geliştiricilikle severek ilgileniyorum ve bir forum sitem var. Burada da artık daha aktif olacağım. ^^

Son düzenleme:

FlexsNutella

Doçent
Reaksiyon puanı
424
:D Bende pek sevmem fotoğraf çekmeyi 12. sınıfa gidiyorum yeni telefon alıcam ihtiyacım olmuyordu ama artık büyüdük lazım bitane

FlexsNutella

Doçent
Reaksiyon puanı
424
Bu yeni nesilde 3. sınıfa giden bebede telefon var bu aileler gerçekten çok ilgisiz, bilgisiz.

Son mesajlar