Vestel All In One PC

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Kasa içindeki tüm parçaların LCD monitörün içine yerleştirildiği Vestel All In One PC, dahili TV kartı sayesinde TV özelliğine de sahip.

Vestel'in çevre dostu ürünlerinin en yenisi olan Vestel All In One PC, Intel Atom işlemci teknolojisi sayesinde düşük enerji tüketimi sağlıyor.

Kasanın kapladığı yerden tasarruf etme imkanı sunan Vestel All In One PC, tüm bilgisayar fonksiyonlarını 19 inç'lik LCD monitörü içinde sunuyor. Duvara monte edilme özelliği bulunan Vestel All In One PC, az yer kapladığı için ofis ve evlerde istenen her yere kolaylıkla yerleştirilebiliyor. Kompakt ürün, parlak siyah yüzeyi ile son derece şık bir görünüme sahip.

Kablosuz Klavye ve Fare

Vestel All In One PC, kablosuz klavyesi ve faresi sayesinde bilgisayarın farklı uzaklıklardan kontrol edilmesine imkan sağlıyor. Ayrıca, sessiz tasarımı ile bilgisayarın çalışma sesi neredeyse hiç duyulmuyor.

vestel-pc1241593626.jpg

Vestel All In One PC, TV kartı ile kablolu TV kanallarının rahatlıkla izlenmesini sağlıyor. Üründe bulunan 4 USB girişi çoklu bağlantı seçeneği sağlarken, çift dahili hoparlör sayesinde ayrı bir hoparlör sistemi bağlantısına ihtiyaç kalmıyor.

Ürün, Intel High Definition Audio teknolojisiyle yüksek kalitede ses çıkışı sağlıyor.
1440 X 900 çözünürlüğü sayesinde aynı anda birden fazla pencere kullanımıyla daha rahat çalışabilme imkanı sunan üründe Microsoft Vista Starter Edition İşletim Sistemi bulunuyor.

Teknik Özellikler

:: 19" WXGA Panel (49 ekran)
:: Vista Starter Microsoft işletim sistemi
:: 1440 X 900 Çözünürlük
:: Intel® Atom N270 İşlemci teknolojisi (512K Cache, 1.60 GHz, 533 MHz FSB)
:: 1.60 Ghz İşlemci Hızı
:: Orijinal Microsoft Vista Starter Edition Türkçe İşletim Sistemi
:: 1 GB DDR2 RAM
:: 160 GB SATA Hard Disk (Sabit Disk) Kapasitesi
:: TV kartı
:: Bütünleşik Ekran Kartı
:: 4 adet USB Girişi
:: Ethernet (LAN) Girişi
:: Dahili Entegre Hoparlör
:: Wireless
:: Kablosuz Klavye ve Mouse
:: 12V DC Maksimum 70W

:: Vestel, Apple ile yarışabilir mi dersiniz?

Yazan: Hakkı Alkan
SDN - http://shiftdelete.net

CAMBAZ

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Vestel yanından bile geçemez applein ...ama ürünü güzel yapmışlar.

1ruby1

Profesör
Reaksiyon puanı
37
Vestel gibi markaların "kaliteden çok ucuza mal etme" politası yüzünden diğer markaların yanından geçemez..

metehan760

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Uyuz eşekle, at yarışabilir mi? Vestelin bir bilgisayarını almıştık, piyasadakinin 2 katı fiyatına... Ne oyun oynanıyor, ne adam gibi çalışıyor. Birde kampanyadan almıştık (kazanırız biz kampanyası), Allah bir daha düşürmesin. Klimasını aldık berbat, çamaşır makinesi yine öyle.

isimya

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kalas gibi makinalara hp asus fiyatı istemeye devam etsin.
uzak dursun....
git

sdelta

Profesör
Reaksiyon puanı
140
Vestel bende pek beğenmiyorum, eski bilgisayar ekranlarının ömrü en fazla 1 yıldı. Ancak son zamanlarda ar-ge çalışmalarına biraz daha önem vermiş gibi gözüküyor. Bir Türk firması olarak, daha iyi olması dileğiyle.. Gerçi pay olarak buyuk bir kısmıda yabancılara ait sanırım Vestel'in :)

emubaltaci

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
129
fiyatı indirseler belki ederler. düşük teknolojiyi yüksek teknoloji ürünleriyle aynı fiyata satmaya çalışıyorlar.

DogukanDogu

Profesör
Reaksiyon puanı
8
en önemlisi, ekran kartı konusuna eğilirse geçebilir.On-Board yerine iyi bir grafik kartı.. :)

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Oppsss :|

O konuyu netleştiriyorum kısa zamanda arkadaşlar.

firat1337

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Xp Starter? :)
Neyse konu o degilde bu sistemde vista starter ın işi ne? insan bi home basic koyar bari.Yani malzemeden çalmayı duydum da yazılımdan calmayı da ilk defa vestelde gördüm.boyle pc yap yazılımını eksik koy :) olcak iş mi yea.Sonra da apple ile karşılaştırmaya kalkalım biz bu sistemi..
yok yok adam olmicaz..

YoungClever

Profesör
Reaksiyon puanı
2
o işlemciye rağmen vista kurmuşlar. yetmiyo gibi tümleşik ekran kartına 1440x900 çözünürlük verdirttiriyorlar.netbookların büyük ekranlısını yapmaya çalışmışlar..o seviyede tümleşik ekran kartları 1024*600 çözünürlük vermeye bile zor dayanıyor..

vestel bu kafada giderse işi kötü =)

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Arkadaşlar, Vestel'den gelen açıklama şöyle; "Sistemde Vista Starter Edition bulunmaktadır."

Bu arada benim görüşüm; İster Vista olsun ister XP olsun, Starter Edition sürümler gerçekten de rezalet. Aynı anda 3'den fazla uygulama çalıştıramıyorsunuz. Biri antivirüs olsa biri msn olsa biri Firefox olsa.... Geriye de bir şey kalmadı.

Buyurun burdan yakın :D

crazyturtle

Asistan
Reaksiyon puanı
4
ya dellin nettopunun tanıtımının altına vestelinde var onu niye tanıtmıyosunuz yazmıştım tamda onun üstüne bu haber geldide

üstündeki işletim sistemi tartışmasını ben kapatıcam babam vestel bayii ona gelcekti bi bakarız artık

Kirk Lee

Asistan
Reaksiyon puanı
2
çift çekirdek atom işlemcili ve Nvidia ion platformlu olsaydı alınabilir bir ürün olurdu...

hasanmustafa

Asistan
Reaksiyon puanı
0
apple ile yarısması için rengini siyah
değil beyaz yapması lazım birde
monitörun arkadasına meyve resmi
koysun elma olmaz armut kavun karpuz
üzüm erik vs olabilir :)

crazyturtle

Asistan
Reaksiyon puanı
4
apple olayıyla abartmışlar ama bir türk firmasının yapması çok gurur verici bildiğim kadarıyla manisada topluyorlar

PRoMeTuS

Profesör
Reaksiyon puanı
5

lale koysalar olur iyi olur :D yada fındık :p
o değilde makina rezalet ya iyi bir sistem konsa bari hani alınabilirliği olsa..epıllar :D bilmem kaç inç ekran var bide içinde sistem var yani :D ama yapın uleyn zor bişiy değil kie:D

enelhak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Değerli doslar bence aklı başında yorumlar yapmak yerine, hakaretlere varan yorumlar yapılıyor. Başta Vestele haksızlık yaptığınızı duşunuyorum. Ne kadar çok meraklısınız yabancı ürünlere para akıtnmaya. Ben vestel ürünlerini evimde kullandım ve kullanıyorum. Hiç de öyle abarttığınız bir eksikliğini görmedim. Bu ürüne gelince muadili ürnlerle karşılaştırdığım da hiç birinde b u kadar fazla özellik bir arada barındıranını görmedim. Bu paraya gayet başarılı bir ürün üretmişler tebrik ederim. Bu arada satın alıp kullanan bir tanıdık dostumda üründen oldukça memnun kaldıklarını ve tavsiye ettiğini söyledi bana.

Haaa bu arada benim favorim

Lenovo, IdeaCentre A600(All in One) bilgisayarı etkileyici özellikleri ve fiyatıyla karşınızda. IdeaCentre A600 özelliklerine şöyle bir bakacak olursak; 21,5-inç çerçevesiz ekran, 16:9 en boy ve 1920×1080p HD çözünürlüğü ile sizinle. IdeaCentre'de ayrıca, IntelCore 2 Duo, 4GB DDR3 RAM, kapasitesi isteğe bağı ATI Radeon grafik kartı ve 1Terabayt Hard diski bulunmakta.

:)
fiyatı yaklaşık olarak bin dolar civarında.

Nicolascage78

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ürün tarafımdan alınıp denenmiş olup hiç bir şekilde randıman alınamıstır zira üzerind starter işletim sistemi var atom işlemcili eeepcyi alip 22 inc monitore koymuslar gibi bişi olmus kablosuz baglantı özelligi var 4 usb girişi sadece 1 güç adaptorüyle çalışıyor olması bi güzellik bana göre aynı zamanda tv özelligi var tv olarakta kullanabilirsiniz uzaktan kumanda ile kontrol edilebiliyor monitörü kablosuz klavye mause ile birlikte geldi ama cok 3. sınıf yapılmıs mause ve klavye ilk gün space tuşu çıktı :):) üzerinde herangi bir recovery bulunmuyor pc göçtüğünde ne yapıcam bilmiyorum sanırım teknik servisine gonderecegim şimdilik bu kadar gelişmeleri yazacagım

Teknik servisle yaptigim konusma sonrasi bir adet harici Dvd Rom a ihtiyacim oldugu söylediler(Recovery Cdsi var) bende harici Dvd rom olmadıgından biraz ariştirmam neticesinde Recovery yi Flash bellege boot ettim.

HapS

Profesör
Reaksiyon puanı
63
Atom işlemcilerden nefret ediyorum benim cep telefonum bile atom işlemcili bilgisayarlardan daha hızlı çalışıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beyler sakın almayın! Bende aynısı var hiç iyi değil ayrıca orjinal windows starter değil.!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben adım yemin ederim pişman oldum sürekli arıza çıkarıyor şimdide bıos şifresi çıktı başıma yok güvenli kib de açılır lanet olsun o pc ye harcadıgım parayla 3 tane alırdım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
iş bu mesajı vestel all in one pc'den yazıyorum. bilgisayarı 2009'da aldım. hâlâ çalışıyor. daha doğrusu dizüstü bilgisayarımın arıza çıkardığı zamanlarda çalışıyor. şu an windows 7 ultimate yüklü. çok da hızlı değil. aslında hızlı değil. en güzel özelliği sessiz olması.
evimdeki vestel ürünler şunlar: masaüstü bilgisayar, televizyon, ses sistemli dvd'li uydu, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın. bir ara vestel'in dizüstü bilgisayarını da kullandım. vestel'in artık bana karşı söyleyecek bir lafı olmamalı. yani şu aşamadan sonra ben yerliyim beni kullan diyemez. o bi yere kadar. artık kalite zamanı.

Son mesajlar