Google Chrome'da Geçmişe Hükmedin

Bu konuyu okuyanlar

Alengirli

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Geliştirici kanalında yeni bir güncellemeye daha kavuşan Google Chrome, arayüzünde yapılan yenilikle artık daha işlevsel.

Google Chrome 2.0.177.1 sürümü, geliştiricilere özel Dev kanalında yayınlandı. Bazı hataları düzenleyip, arayüze ayar çeken güncelleme sayesinde, geçmişte yaptığınız aramaları daha kolay görüntüleyebiliyorsunuz.
Örneğin ShiftDelete.Net üzerinden yaptığınız bir aramayı görüntülemek için, Chrome'un omnibox adlı adres çubuğuna ShiftDelete.Net yazmaya başlayın ve Tab tuşuna basın. Aranan kelimeler ve önerilerin yanı sıra, geçmiş aramalar da görüntülenecek.
Chrome'u Dev kanalından ön sürümleriyle takip etmek için, Google Chrome'u indirdikten sonra, Chrome Channel Changer ile Dev seçeneğine geçmeniz gerekiyor.
:: Google Chrome'u indirin.
:: Google Chrome Channel Changer'ı indirin.
:: Chrome'un gelişimini yeterli buluyor musunuz?

Bilgi İçin : Google Chrome
Yazan: Erhan Kahraman
SDN - http://shiftdelete.net

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Ama emin adımlarla gümbür gümbür geliyor...Gelecek vaadediyor abii.. Google işini biliyor...Bencce gelecekte Firefox, Chrome, Opera bide Apple Safari olacak...

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
ie ne olacak peki :D

EnziM

Doçent
Reaksiyon puanı
17
Internet Explorer kullananlara iyi davranın... Çünkü sayıları giderek azalıyor!

Bunun üstüne daha ne söylenir bilemiyorum :)

Alıntı : Özgürlük için...

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Onu duymuştum özgürlük içinden :D

tonce

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
14
Chrome gelişmeleri umut vaat eiyor. Bana kalırsa. Şimdiye kadar her hangi bir Beta denemedim ancak Tam sürümün güncellemelerini sürekli takip ediyorum. Beta olan 2. sürümün tam sürüm olmasını iple çekiyorum diyebilirim. Opera alternatifimin daha bir oturaklı olasını istiyorum artık. İE ve Firefox, Chrome ile alternatifsiz olmayacaklarını anlayacaklar ve bu durum alternatiflere olan ilgiyi bir anda arttıracaktır.