Dikkat! Öğrenci affı geliyooooor !!

Bu konuyu okuyanlar

Fox.

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Yaklaşık 600 bin öğrencinin merakla beklediği af konusunda Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, öğrenci affı için ilk sinyali verdi.

Çalışmalarını tamamladığını açıklayan Çelik dosyanın Bakanlar Kurulu'nda konuşulacağını söyledi.

KİMLER FAYDALANACAK ?

Bakan Çelik, hazırlıkları tamamlanan öğrenci affının 2005 yılı ve sonrasını kapsadığını belirtti. Ancak Çelik'in de öngördüğü bazı Bakanlar'ın bu affın kapsamının genişletilmesi talebinin olacağı...

KIBRISLI ÖĞRENCİLER YARARLANABİLECEK Mİ ?

Bakan Çelik'in açıklamalarında özellikle Kıbrıslı öğrencilerin durumu dikkat çekti. Çelik kendi hazırladığı kapsamda Kıbrıs'ın ele alınmadığını belirtirken Kıbrıs için de Bakanlar Kurulu nezdinde bir çallışma yapılabileceğini söyledi.

Kaynak

Not; Liseler yararlanacakmı en ufak bilgim yok. Bilgisi olan?

Chester Merve

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Liseler için böyle bir şey çıkarıldı zaten. 2 yıl kalana bir şans daha tanınıyor artık.

Fox.

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Sadece sınav ama benim dediğim sorumlu olarak bir üst sınıfa geçmek

ademaktekin

Profesör
Reaksiyon puanı
1
bu yılda bizim lisede af vardı :D okul kalabalık olmus diye bütün 11. sınıfları geçirmişler

Fox.

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Yani ama napcan işte

Fox.

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Sınav da bir hak değil mi?? Zaten o sınavları da geçsinler diye kolay yapıyorlar. Arkadaşlarımdan biliyorum. Boş konuşmadım yani.

İyide o afmıdır af dediğin bir üst sınıfa sorumlu geçmektir. Ayrıca bende biliyorum o kadarda basit değildi

Chester Merve

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Benim de dediğim şey, bir üst sınıfa sorumlu geçmek bir üst sınıfa sorumlu geçmektir. Af, o durumdan tamamen kurtulmaktır. Sınavla da bu sağlanıyor. Özellikle rte'ci okullarda olan bir şey bu. Sınavları kolay yapıp geçmeleri sağlandı. Amaç, bütçeden tasarruf etmek. :D

Fox.

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Benim de dediğim şey, bir üst sınıfa sorumlu geçmek bir üst sınıfa sorumlu geçmektir. Af, o durumdan tamamen kurtulmaktır. Sınavla da bu sağlanıyor. Özellikle rte'ci okullarda olan bir şey bu. Sınavları kolay yapıp geçmeleri sağlandı. Amaç, bütçeden tasarruf etmek. :D
Bizde hocaların şeyliği tutmuş para almak için herkesi sınava soktular utanmasalar babamıda sokucaklardı sınava :D

Chester Merve

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Bizimkiler de öyle. Taktıkları öğrencilerin kağıtlarıyla oynuyorlar. Ve baştakiler gene aynı. Önce sınıfta bırakıyorlar. Adam bir daha okuyor. Sonra af çıkarıyorlar. Basit sorup son sınıfta şutluyorlar okuldan. Tam bir işkence. Biri dur desin. Nerede bizim Süpermen'imiz? :D:D

Fox.

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Cem uzan nerdesin :D:D:D:D:D

Fox.

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Allah kahretsin :D Kimse yokki :D

Chester Merve

Profesör
Reaksiyon puanı
1
:D Ayıp ettin yaa. :D Bizim İsmail YK'mız var ya. :D Bir şarkı yazar buna da. :D Hallederiz. ;) :D:D

Fox.

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Allah belanı versin hüseyyyinnn çeliiik Allah belanı versin öss, oks bilmemne se :D
Bas gaza ali bas gaza ver coşkuyu ayşee ver :D :D :D :D :D

Fox.

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Birazdan Troy ve adamları sesimizi duyup buraya gelicek gibime geliyo :D :D :D :D

Chester Merve

Profesör
Reaksiyon puanı
1
:D:D:D:D Napalım benim mazaretim var. :D Çok uykum geldi, ne yaptığımı bilmiyorum. :D:D:D Hem olsa olsa "Haftasonu konuşuruz." der giderler. :D:D

Fox.

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Benim mazeretim yok direk ban o zaman :D