Yeni Uygun Fiyatlı İnternet :Göknet Sizce nasıl?

Bu konuyu okuyanlar

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Gecenlerde kuzenimin dükkana gittiğimde orada goknet afişleri görmüştüm . Ttnet altyapısı sanırım fiyatlar uygun geldi sizce nasıl?

1f76377f8c1c36d26e191e155af75dd4.jpg

Aranızda kullanan var mı? yorumlarınız neler?

Ayrıntılı Bilgi : http://www.goknet.com.tr

Kurt Cobain

Profesör
Reaksiyon puanı
90
8 mbit akk siz kampanyalı 65 TL resmen bedava. Ve diğer akk siz olanlarda öyle.

Liquido

Doçent
Reaksiyon puanı
14
AKK siz fiyatlar süper valla çok merak ettim bunu kullanan varmı aranızda

Subzero0*

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Superonline 8 mbit akk siz kampanyalı 99 tl bu 65 tl ilginç.
Şunu da diyim arkadaşlar seneler önce ttnettrn çıkıp doping adsl girmiştim çıkana kadar çok uğraştım o da o zamanlar yeniydi hani kaliteli destek yok müşteri hizmetlerini atıyorsunuz numara meşgul diyor güvenmeyin tabi kullanan varsa bilemem goknet ucuz olması garip

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Ben geçmeyi düşünüyorum henüz çok yeni ama geçen varsa bilgilendirirse iyi olur :) fiyatlar uygun

Subzero0*

Doçent
Reaksiyon puanı
2
16 veya 24 mbps akk siz tadindan yenmez ama patlak cıkmasin :)

Subzero0*

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Baktim da fatura için banka hesap no vermişler pek inandırıcı gelmedi bana zaten iletişim kısmında ceyhun diye birisinin ismi geçiyor

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Baktim da fatura için banka hesap no vermişler pek inandırıcı gelmedi bana zaten iletişim kısmında ceyhun diye birisinin ismi geçiyor
O ceyhunlu olan adres degil mi yav :D , fatura istemesinin vardir bir nedeni bakalim biraz daha kullanicisi olsun da

fatihgaucho

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende bu netten almayı düşünüyorum. 35 akn derken 35 gb değil mi ? Daha önce kullanan varsa bilgilendirirse bizide iyi olur

emre2535

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar var mı kullanan yorum yapabilecek tarifeler gerçekten çok uygun.

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
Bizim burada da var bunun gibi telekom alt yapısını kullanıyor sarıwifi.

emre2535

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Peki sadece ankara damı var diğer illerede veriyor mu hizmet

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
35 Mbps
Limitsiz 100 TL tam benlik olay bu.ancak kullanıcı yorumlarını görmek gerek.

emre2535

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Nette araştırdım ama kullanıcı yorumuna hiç rastlamadım. Kullanan varsa bizide bilgilendirirse seviniriz...

ra55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar.

Ben Ankara'da iklamet ediyorum. İkamet ettiğim yerde Türk Telekom'un alt yapısı itibariyle inetrnet bağlantı hızı 8MbP/s'dir. Göknet'ten internet paketi almak üzere başvurdum. Göknet, Türk Telekom'un alt yapısını kullandığı için Telekom'dan yetkililer geldiler ve ikamet ettiğim binadaki hatlarını kontrol ettiler ve internet bağlantısı için uygun olduğu raporunu Göknet'e ilettiler. Daha sonra Göknet'ten yetkili eleman geldi ve getirdiği modemi kurdu ve internet bağlantımı yaptı. İnternet bağlantı hızını ölçtü ve servis giriş formuna Download Hızının: 6.90 olduğunu ve Upload hızının da 0.84 olduğunu yazdı ve formun bir nüshasını bana teslim etti. Kampanyalı paketin tutarı: 38 TL. getirdiği modemin fiyatı 48 TL. Bağlantı ücreti 36 TL. ve bir defaya mahsus devlete ödenecek bağlantı ücreti 15 TL.sıdır. Bağlantı ücreti olan 36 TL ve modem ücreti olan 48 TL. paket bir yıllık taahhüt kapsamında olduğu için 12 aya bölünerek fatura edilecek. Şu anda Göknet'in 8 MbP/S ve 75 AKN olan paketini kullanıyorum. Eğer Türk Telekom'un oturduğum yerde alt yapısı 16 MbP/s olsaydı onu kullanacaktım. Sizin anlayacağınız internet hızını Göknet taahhüt edemez, hız konusu tamamıyla Türk Telekom'un alt yapısı ile ilgilidir.

Film ve video seyrediyorum. Küçük boyutlu dosyalar indirebiliyorum. Bloglarımla çok rahat çalışabiliyorum. Resim ve diğer grafiksel dosyalarla çalışabiliyorum. Kısaca bana çok iyi. Ülkemizdeki en ucuz internet paketi bu. Ama en kaliteli hizmet paketi hangisi bilemem. Bir aydır kullanıyorum. Şu ana kadar hiçbir sorun yaşamadım ve yaşamadığım için benim gibi orta halli internet kullanıcılarına tavsiye edebilirim.

Selam ve dualarımla.

ra55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar.

Göknet aboneliğimi 1,5 ay sorunsuzca kullandım. Geçen hafta çok sık kopmalar yaşadım. Yani ADSL hat alamadı. Aldığım hatla girdiğim bir web sayfasından bir diğerine geçerken ya da web sayfası içerisinde dolaşırken kopmalar yaşadım. Durumu Göknet yetkililerine bildirdim. Bu konuda uzman olan yetkili; soket ile modem arasındaki data kablosunu çıkarmamı yerine modem kutusundaki 10 cm. uzunluğundaki özel ve kontrol amaçlı yapılmış kabloyu bağlamamı istedi. Özel kabloyu taktım, ama sorun yine çözülmedi. Yani kopmalar devam etti. Daha sonra 8 Mbps olan hızımı 4 Mbps'ye düşürdü. Bir müddet 4 Mbps hızda kullandım. Sanki düzelir gibi oldu ama eskisi kadar olmasa da yine de kopmalar devam ediyordu. Daha sonra Göknet Türk Telekom yetkililerine durumu bildirdiler. Göknet yetkilisi söz konusu arızanın Türk Telekom tarafından giderildiğini söyledi. Kontrol ettim ve arızanın giderilmiş olduğunu kopmaların devam etmemesinden anladım. Daha sonra Göknet ile görüştüm ve hızımı yeniden 8 Mbps ye çıkarılmasını talep ettim. Şimdilik bir sorun yok. Ama bahsettiğim sorunu tam 4 gün yaşadım.

Sizin anlayacağınız, hangi firmadan internet paketi alırsanız alın, eğer bir sorun yaşıyorsanız bunun kaynağı Türk Telekom'dur. Çünkü tüm firmalar Türk Telekom'un alt yapısını kullanmaktadırlar. Örnek benim ikamet adresim en yakın saha santraline 2,5 km. uzaklıkta. Saha panosuna ya da santraline ne kadar yakınsanız o kadar kaliteli hizmet alırsınız. Ne kadar uzaksanız o kadar sorunlu hizmet alırsınız.

Selam ve dualarımla.

cemohun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
24 Mbit 75 GB AKN li tarifesini taahütlü şekilde kullanıyorum... O kada zolamama ağmen kopma vs olmuyor... Müşteri himetleri gayet ilgili... Gelen servis elemanları sorununuu çözmek için çaba sarfediyorlar... Arıza kaydınızı aldık birileri çözer demiyorlar kendi elemanları geliyor... Abone olmak için şuraya gidin buraya gidin demiyorlar sözleşme ayağınıza geliyor... Modemi elinize verip göndermiyorlar gelip bizzat kurup hız testlerini yapıp gidiyorlar... Vesselam ben son deece memnunum şu anda... Hatta iş yeri olduğu için AKN uygulanmayan tarifelerine geçmeyi planlıyorum... AKN siz 35 Mbir için 90 TL fiyat veriyor ki bence son derece güzel... Yok sitede yazım hatası yok ne olduğu bilinmez diye düşünmek yersiz bence... İnsanlar destek olmazsa adam gibi firmalar nasıl büyüyecek ? Nasıl bir kaç firmanın TEKELİNDEN kurtulacak sektörler... Ankarada yaşayan tüm arkadaşlara tavsiye ederim... Hem de gözüm kapalı tavsiye ederim... İlgisi alakası iş bilmez saçma sapan firmalardan yıllarca hizmet almaya çalıştık bari eli yüü düzgün iyi niyetli insanlara destek olalım... Artı kaliteli adam gibi de hizmet alalım... Ha telekom ve santral kaynaklı sorunları yaşayacaksanız zaten hangi firma olusa olsun yaşanır o... Ama bu firma için en ufak bi şikayet konusu bulamadım henüz... Selamlar...

semih61

Profesör
Reaksiyon puanı
43
24 Mbit 75 GB AKN li tarifesini taahütlü şekilde kullanıyorum... O kada zolamama ağmen kopma vs olmuyor... Müşteri himetleri gayet ilgili... Gelen servis elemanları sorununuu çözmek için çaba sarfediyorlar... Arıza kaydınızı aldık birileri çözer demiyorlar kendi elemanları geliyor... Abone olmak için şuraya gidin buraya gidin demiyorlar sözleşme ayağınıza geliyor... Modemi elinize verip göndermiyorlar gelip bizzat kurup hız testlerini yapıp gidiyorlar... Vesselam ben son deece memnunum şu anda... Hatta iş yeri olduğu için AKN uygulanmayan tarifelerine geçmeyi planlıyorum... AKN siz 35 Mbir için 90 TL fiyat veriyor ki bence son derece güzel... Yok sitede yazım hatası yok ne olduğu bilinmez diye düşünmek yersiz bence... İnsanlar destek olmazsa adam gibi firmalar nasıl büyüyecek ? Nasıl bir kaç firmanın TEKELİNDEN kurtulacak sektörler... Ankarada yaşayan tüm arkadaşlara tavsiye ederim... Hem de gözüm kapalı tavsiye ederim... İlgisi alakası iş bilmez saçma sapan firmalardan yıllarca hizmet almaya çalıştık bari eli yüü düzgün iyi niyetli insanlara destek olalım... Artı kaliteli adam gibi de hizmet alalım... Ha telekom ve santral kaynaklı sorunları yaşayacaksanız zaten hangi firma olusa olsun yaşanır o... Ama bu firma için en ufak bi şikayet konusu bulamadım henüz... Selamlar...
tek mesajın bu olması bir hayli ilginç :D sanırım adınız da ceyhun olsa gerek:lol:

dpunalcaci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar kesinlikle ama kesinlikle tavsiye etmiyorum. Benim düştüğüm hataya siz düşmeyin insani fiyat oyunuyla kandiriyorlar. 1 hafta icinde hemen iptal işlemi başlattım goknet aboneligim icin.

Olay şu.
Tamam fiyat dedikleri gibi . lakin verdikleri hizmet iğrenç ötesi.

Abineligim 16 mbps hizinda 50gb Akk li 39 lira dedikleri paket.

Abonelik boyunca yaptigimiz hız testlerinde download hızım 10-16 mbps arası olması gerekirken 2 ile 4.7 mbps arasinda değişiyordu.
Bol bol arayip şikayetçi olduğumda en sonunda bana dedikleri saçma şey şu.
Efendim size sunduğumuz 16mbps luk hız sizin altyapiniz dolayisiyla size gelene kadar 4 mbps a düşüyor. Eger siz 8mbps luk paket alsaydiniz bu seferde 1-2 mbps olarak kullanabilecektiniz dedi benim tepemden kaynar sular akti.
Çünkü yalanin en daniskasıdır bu. Neden mi yalan dedim ispatı şu;
Aboneligimden 2 hafta öncesine kadar ttnet abonesi olarak ayni paketi kullanıyordum 16mbps 50gb akk li paket.
Ayni ev ayni altyapi ayni modem ayni kablo ayni şehir aynı ülke olmasına rağmen hızım 11 mbps un altina hic düşmüyor goknetin bana verdiği hıza ancak Akk si dolduğu zaman dusuyordum.

Iyicene araştırınca olayın asli suymus ;
Simdi hepsi yalin adsl internette türk telekom altyapisi kullaniyor.
Lakin turktelekom altyapiyi kullandirtirken firmalarin verdigi ucrete gore alt yapisini tam olarak kullandirtiyor.
Yani turk telekom ttnete 16 mbps olan bir pakette bu hizin tamammini kullandirtirken goknet gibi nispeten daha az para veren firmalarada bu hizin %30
%50 gibi oranlarini veriyor.
Parayi veren dudugu çalar misali.
Bunlarda bunu insana söylemiyor bir nevi kandıriyorlar insani.
Abone olacagim zaman israrla ttnetten hiz olarak farkı olurmu diye sormama ragmen hic bir farki yok diye söylemişlerdi.

Siz siz olun oyun indiren filim indiren ve hizi onemseyen biriyseniz aldanipta kanmayin GOKNET TEN siddetle uzak durun bilinen ttnet superonline dan vazgecmeyin.
Ama internet sizin icin sadece faceye girmek web sayfasinda gezinmekse bir sey diyemem.

ra55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar.

08 Nisan 2014 tarihinden beri Göknet kullanıyorum. Arada sırada arızalar olmuyor değil, ama bu arızalar söz konus Göknet'ten kaynaklı değil, TTNET'ten kaynaklı. Göknet, TTNET'in yani Türk Telekom'un alt yapısını kullanıyor. Siz aboneliğinizi TTNET'ten de alsanız aynı sorunları yaşayacaksınız. Burada asıl önemli olan şey. Sizin internet kullandığınız adresiniz ile Türk Telekom'un santralına olan uzaklığınızdır. Ne kadar yakınsınız o kadar kaliteli, ne kadar uzaksınız o kadar kötü bağlantı alırsınız.

Fark ne? Göknet, TTNET'ten daha ucuz. Hepsi bu. Neden öyle? Hani domates Antalya'da yetiştirilir. Antalya'da manavda kilosu 1,5 TL.dir. Ankara'da manavda kilosu 1 TL.dir. TTNET aynı şekilde ucuz abonelik verebilir ama fiyat politikası çizilir. Diğer internet sağlayıcılarla yarışabilmek için Göknet'i kullanıyor.

Göknet'e ben aylık 45 TL ödüyorum. (tüm masraflar içinde dahildir. modem, vergi, bağlantı ücreti vs.) Bağlı bulunduğum adres ile Türk Telekom santraline olan uzaklığım 2,5 km. Ben ancak 8 Mbps hızında bağlantı alabiliyorum. Altyapı iyileşince bu daha da hızlanacak.

Selam ve dualarımla.

ra55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar.
Geçenlerde yine Göknet ile ilgili bir IP alma sorunu yaşadım. Modemin, bilgisayarın ayarları ile ne kadar oynadıysam da durum düzelmedi. Müşteri çağrı hizmetinden de kimseye ulaşamadım. Ertesi gün aynı sorun devam etti. Çağrı hizmetinden nihayet bir cevap geldi. Bayan arkadaşa sorunu izah ettim. Alt yapı çalışmalarından kaynaklanan bir sorun olduğunu söyledi. Ben de yalan yok telefondaki bayana öfkelendim ve "müşterilerinizi bu konuda neden haberdar etmiyorsunuz" dedim. "Eğer bizleri bilgilendirseydiniz, sabahlara kadar modemin ve bilgisayarın ayarları ile cebelleşmezdik" dedim. "Haklısınız" dedi. Çağrı görevlisine, "08.04.2016 tarihinde bir yıllık taahhüt sözleşmem sona erecek, sizin bu davranışlarınız yüzünden artık Göknet ile bir yıl daha devam edip etmeyeceğim konusunu yeniden gözden geçireceğimi" ilettim.

Göknet'i tanımam, bilmem, bir bilgisayar tamircisi önermişti. Ben onun önerisi üzerine internet hizmetini buradan almıştım. İkinci yıl için ise, diğer internet sağlayıcılarını da araştırdıktan sonra yine en ucuz ve kaliteli hizmeti kim sağlayacağını taahhüt ederse, o firma ile devam etmeyi düşünüyorum. Her kim internet hizmeti alacaksa, gitsin kendisi araştırsın ve yine kendisi karar versin. Bana göre iyi olan, size göre iyi olmayabilir. Hiç kimseye de Göknet ile çalışın diye asla öneride bulunamam. Kimsenin vebalini almak istemem. Bu bir yıllık Göknet hizmetinden memnun kaldığımı da söyleyemem.
Selam ve dualarımla.

ra55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar.
Göknet gibi, Türk Telekom'un alt yapısını kullanan ve abonelik pazarlayan firmaların müşteri adaylarına şu gerçeği söylemesi gerekir: "Biz her ne kadar 8 ya da 16 mbps hızını taahhüt ediyorsak da bağlantı hızınız, tamamen ikamet ettiğiniz yer ile Türk Telekom'un santralına olan uzaklığınızla doğru orantılı olacaktır. Yani ne kadar yakınsanız o kadar bağlantı hız yüksekliği, ne kadar uzaksanız o kadar bağlantı hız düşüklüğü olacaktır.

Elbette kopmalar, yavaşlamalar vb. gibi sorunlar yaşanmıyor değil. Ama bu sorunları diğer internet sağlayıcı firmalar ile de yaşarsınız. Göknet aracı bir firma olduğu için, arızaya direk müdahale edememekte, sizin bildirdiğiniz arızayı onlar da Türk Telekom'a bildiriyor ve geri dönüş arzu edilen çabuklukta olmuyor.

Sakın beni, Göknet'in reklamcısı, ilancısı, iş ortağı falan zannetmeyin. Ben de iki yıldır Göknet'in internet hizmetini alan sıradan bir aboneyim. Burada sadece bildiğim doğruları ve karşılaştığım sorunları paylaşmak suretiyle merakı olanları bilgilendirmek amacındayım.

Göknet'e kızdığı için, ya da memnun olmadığı için beni eleştirmek isteyenler adab-ı muaşeret kuralları içerisinde adam gibi eleştirsin. Adam gibi eleştirmeyi beceremiyorsa, diğer türlü eleştirmeye hiç yeltenmesin.
Selam ve dualarımla.

ra55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar.
Ben de Göknet'i kullanıyorum ve sık sık kopmalar ile hız düşüklüğünden dolayı şikayetçiyim. Ayrıca Facebook'da açılan sayfası da şikayetlerle dolu. Benim bu firmayı tercih etmemin tek sebebi abonelik fiyatının diğer internet sağlayıcılarına göre çok daha uygun olmasıydı. Ben interneti sadece blog ve e_mail hesaplarım için kullanıyorum, bu nedenle benim işimi görüyor ama, çok daha profesyonelce kullanacakların ihtiyacını karşılayacağını pek zannetmiyorum.

ra55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar var mı kullanan yorum yapabilecek tarifeler gerçekten çok uygun.
Merhabalar.
Ben Göknet'i kullanıyorum, ama maalesef bu konuda yaşadığım tecrübelerimi paylaşmayacağım. Çünkü, bu platformda birileri beni, hiç alakam olmadığı halde, Göknet'in destekçisi sanıyor.
Allah'a emanet olun.

Chalar90

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Bugüne kadar sadece yorumları okudum ama cevap verme ihtiyacı hissetmedim sebebi de burası bir reklam kanalı değil. Öncelikle yukarıdaki mesajı yazan şahsiyetin şahsıma yaptığı hakaret için cumhuriyet başsavcılığına şikayette bulunup yapabileceğim ne varsa sonuna kadar yapacağım. İkinci olarak 3.sınıf server ne demektir acaba teknik olarak açıklayabilecek birisi varsa gelir elinden öperim. Yazdığı yoruma bakılırsa arkadaş eski bir çalışanımız ve kendi çapında fevri davranarak intikam almaya çalışıyor. Beni istemenizi söyleme sebebi yaşanan problemler hakkında kısa vakitte çözüm bulabiliyor olmamdır. Problem yaşayan müşterilerimiz var ise buradan yazarak yada info@goknet.com.tr adresinden bana ulaşmak istediğini söylerse konu bana ulaşır ve elimden geldiğince yardımcı olabilirim. Buraya yazılanlar hakkında konuşmam gerekir ise binlerce müşteri içerisinden sorun yaşayanlar illaki olacaktır bu her firmada var ve böylede devam eder. Çalıştığım firmanın ve benim görevim ise bu sorunları olabildiğince aza indirgemek ve çözüme ulaştırmaktır. Herkes aldığı hizmet hakkında kötü düşüncelerini belirtebilir ama memnun olan buralara yazmaz.,

Saygılarımla.

Son düzenleyen moderatör:

erdem batur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Erişim Hızı ( Down / Up ) Kota ( Gigabyte ) Ücret ( Vergiler Dahil )
8 Mbit / 1 Mbit Limitsiz ADSL Limitsiz 110 TL
16 Mbit / 1 Mbit Limitsiz ADSL Limitsiz 130 TL
32 Mbit / 2 Mbit Limitsiz VDSL Limitsiz 160 TL

limitsiz akn siz kotasız full full internet

daha detaylı paketler fiyatlar ve iletişim için kontrol edebilirsiniz.

Euronet Telekom | xDSL Hizmetleri

zakirnaik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sakın öyle bir hata yapmayın sakın !.. LEŞ.. Allah belalarını versin hepsinin. İnternetim 2 aydır kesiliyor. Düzeltme yapamadılar ve 11 gündür internetimin iptalini istedim taahhüt cezasını ödemeyi kabul ettiğim halde iptali sağlanmadı. Sakın bağlatmayın.

Son mesajlar