Nvidia 344.60 Güncellemesi Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

FollowBack

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle merhabalar arkadaşlar,
Son güncellemeden sonra ekran kartı driverimda sorun çıktı. Bende silip tekrar yüklemek istedim fakat artık yükleyemiyorum. Driver bilgisayar tarafından algılanıyor. Ancak yüklemeye çalıştığım zaman sorun çıkıyor.
edit:ssler

FollowBack

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bu arada pc ile ilgilide bilgiler vereyim.
Asus K53SV serisi, Nvidia GT 540M 1 gb ekran kartı. Win8 pro.

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Sen ilk önce intel hd graphics sürümünü güncellemen gerekiyor ondan sonra nvidia yükleyeceksin

FollowBack

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyide o yöntemi denedim. Güncelleme yoktur diyor. En güncel sürüm yüklüdür diyor.

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
MyDriver ile nvidiayı kaldır tekrar dene

FollowBack

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Programı yükledim. UNKNOWN DEVICE altında gözüküyor. Silme gibi bir seçenek mevcut değil.

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Format at düzelir :) Sırasıyla yükle ilk önce intel sonra nvidia

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Aynı sorunu ben de yaşadım ve bilgisayardaki tüm Nvidia verilerini sildim, kalıntıları temizledim sonra en güncel sürücüyü kurdum sorun çözüldü....

FollowBack

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Saçma sapan güncelleme hataları yüzünden format atmakdan bıktım ya :S

FollowBack

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Biosu güncel. Dediğinizi yaptım. Fakat değişen bir şey olmadı. Ekran kartı var ama yok. Var ama setup kurulumunu kabul etmiyor. Donanımsal sorun olduğunu sanmıyorum. Muhtemelen driverdada sorun yok çünkü 5 6 ayrı sürümü denedim. Windows 8 den kaynaklı muhtemelen.

Tys23

Dekan
Reaksiyon puanı
1,229
Biosu güncel. Dediğinizi yaptım. Fakat değişen bir şey olmadı. Ekran kartı var ama yok. Var ama setup kurulumunu kabul etmiyor. Donanımsal sorun olduğunu sanmıyorum. Muhtemelen driverdada sorun yok çünkü 5 6 ayrı sürümü denedim. Windows 8 den kaynaklı muhtemelen.
Windows 8 den kaynaklı bide biostan kaynaklı aynı sorun 4 yıldır bende var restore defaults yapıyorum veya 2-3 gün bekliyorum geri geliyor bekleme sürem artarsa format oda yılda 1 :D zaten senin kart 545m 1 senelik güncelleme ömrü kalmış :D bende asus k52jc var 310m var üstünde bu sene 340... tan sonrasını almadı 6 yıllık mobil kart :D

FollowBack

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya madem problem çıkartacak. Adamlar ne diye güncellemeye sunuyorlar. Bilsem kapardım güncellemeyi 340 sürümünde. Nasıl hallolacak bu formatla olur mu diyosun. Bende hiç yüklenmiyor. Üstteki fotolara baktıysan durum aynen ordaki gibi.

Tys23

Dekan
Reaksiyon puanı
1,229
Ya madem problem çıkartacak. Adamlar ne diye güncellemeye sunuyorlar. Bilsem kapardım güncellemeyi 340 sürümünde. Nasıl hallolacak bu formatla olur mu diyosun. Bende hiç yüklenmiyor. Üstteki fotolara baktıysan durum aynen ordaki gibi.

Biraz bekle bios güncel değil dedin güncelle sonra restore default yap olmasa bekle o sıra bende araştırırım çözümü var mı diye

FollowBack

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bios güncel. Yeni güncelledim. Zaten adamlar 2011 12. ayda atmışlar ondan sonrası yok. 320 sürümüne aldım biosu en güncel gözüken asusun sitede bu. Restore defaultuda yaptımda. Hiçbirşey değişmedi :D

Tys23

Dekan
Reaksiyon puanı
1,229
Bios güncel. Yeni güncelledim. Zaten adamlar 2011 12. ayda atmışlar ondan sonrası yok. 320 sürümüne aldım biosu en güncel gözüken asusun sitede bu. Restore defaultuda yaptımda. Hiçbirşey değişmedi :D

bekle

Lee Tai

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Bende de böyle bi sorun var. Asus K52JC modeli var gt310m ekran kartlı. Format attım aygıt yöneticisinde ekran kartı gözükmüyo sürücüde yüklenmiyo. İntel graphics i yükledim gene olmadı ne yapmam lazım ?

Tys23

Dekan
Reaksiyon puanı
1,229
Bende de böyle bi sorun var. Asus K52JC modeli var gt310m ekran kartlı. Format attım aygıt yöneticisinde ekran kartı gözükmüyo sürücüde yüklenmiyo. İntel graphics i yükledim gene olmadı ne yapmam lazım ?
Aynı pc ye sahibiz 2009 kasımda aldım ben bios a gir restore default yap

Lee Tai

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Zahmet olmazsa resimle gosterebilirmisiniz yanlış birsey yapmiyim pc benim degil

canercambel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Onboard ekran karti driverini tamamen kaldir reboot at sonra inteli kur tkrr reboot at sonra nvidia yi kur