Samsung S3 Batarya Yardımı Aciilll...

Bu konuyu okuyanlar

ahmet.isik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Samsung S3 telefonum var bataryası balon gibi şiştiğinden gidip yeni orijinal bi batarya aldım fakat telefonu şarj taktığımda 'pil çıkartıldı' diye bir uyarı veriyor telefon ve şarj olmuyor, sebebini bilen varsa yardımcı olmasını diliyorum..... şimdiden teşekkür ederim..

dgnklc

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kardeş aldığın bataryanın yuvasına tam oturduğundan emin ol belki boşluk kalıyorsa öyle bir hata verebilir bendede daha önceden böyle bir sorun olmuştu bataryayı değiştirdim ve düzeldi.Ayrıca batarya alıyorsan 2100 mah olanından değilde bulabilirsen 2200-2300 mah alman biraz daha iyi çünkü şarj dayanmıyor.Ben 2200 mah kullanıyorum :)

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
orjinal bataryayı nereden aldın?

ahmet.isik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bataryayı kullanirken sıkıntı yok, sadece sarj almiyor

- - - Mesaj Güncellendi - - -

kardeş aldığın bataryanın yuvasına tam oturduğundan emin ol belki boşluk kalıyorsa öyle bir hata verebilir bendede daha önceden böyle bir sorun olmuştu bataryayı değiştirdim ve düzeldi.Ayrıca batarya alıyorsan 2100 mah olanından değilde bulabilirsen 2200-2300 mah alman biraz daha iyi çünkü şarj dayanmıyor.Ben 2200 mah kullanıyorum :)

Batarya kullaniliyor fakat sarj almiyor, arkadasimin cihazinada taktim ondada ayni uyariyi veriyor

- - - Mesaj Güncellendi - - -

orjinal bataryayı nereden aldın?

Turkcell bayisinden 65 liraya aldim

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Hocam yeni aldığınız bataryayı arkadaşınızın telefonuna takınca yine aynı uyarıyı alıyorsanız batarya sorunlu olma olasılığı bir hayli yüksek turkcell e geri iade etmeye çalışın.

dgnklc

Asistan
Reaksiyon puanı
0
birader sorun bataryanın orjinal olup olmaması diil.Bataryayı aldığında yuvasına ve şarj dişlerinin tam oturup oturmadıgına dikkat et sadece ben 20 tl ye orjinal olmayan batarya aldım sorun yok bende artık :)