Bu devirde note 2 alınırmı

Bu konuyu okuyanlar

oguzcan344

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar 1300 Tl butcem var Note2 almayı dusunuyorum ama 4.4 den sonra guncelleme almıcakmıs bu benı dusunduruyor aldıgım telefon 2 yıl en az kullanacagım.Oyunu fazlasıyla onarım.Siz ne onerirsiniz ?

LeoNScooT

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bence para israfı olur onun yerine lg g2 alabilirsin aynı fiyata ve daha üstün

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bence bi discovery elite bak derim 3gb ram snapdragon 800 5.5 ekran oyun için gayet yeterli artar bile ama pil biraz sıkıntı yaratabilir uzun süreli oyun için olmadı beğenmezsen nexus 5

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kesinlikle alabilirsin. Ben şuan NOTE 2 kullanıyorum şurası olmamış diyebileceğin bariz olumsuz bir tarafı asla yok. Donanımı günümüze göre hala çok iyi. Android 4.4 finasl test sürümünde olduğu sızdırıldı Samsungtan. Birsürü custom ROM var. Sen aldıktan sonra 2 sene garantisi var bu arada Samsung zaten destek veriri ayrıca Android 5 için güncelleme alcakalr listesinde Note 2 de bulunuyor. 2 yıllık garanti süresü dolunca gelsin Omniromlar tigra romlar vb custom romlar. Hiç düşünmeden alabilirsin. Özellikle stylus kalemi çok iş görüyor. Webde gezinirken mouse gibi kullanabilirsin. Crop yapabilirsin. Kağıda yazıyormuşcasına yazı yazabilirsin. Basınca göre bile tepki veriyor. G2 falan düşünme. 16 GB'lık alırsın. Hafıza Kartı da takılmıyor. Note 2 şuan Android 4.3 hafıza kartına uygulama taşıma da mevcut. Pil 3100 Mah ve günü çok çok rahat çıkartıyorsun. Ben yaklaşık 1 senedir kullanıyorum henüz yarıyolda bırakmadı beni. Dışarda bitiremedim pilini. Eve geldiğimde minimum & 30 % 40 şarjı kalıyor. (Benim kullanım senaryomda, ben hard kullanıcıyım düşün yani. Mobil versi sürekli açık, ekran parlaklığı % 50, konuşma, sms whatsapp,facebook oyun, web tarama) Note 2 tercih et pişman olmazsın.

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Artik note 2 alınmaz lg g2 cok daha iyi öneririm

S

SDN Okuru

SDN Okuru
pişman olursun diyenler açıklasın neden pişman olurmuş. biz de öğrenmiş oluruz! G2 daha yeni ya hemen G2 diyin. Araştırma yok analiz yok!

Kallican

Asistan
Reaksiyon puanı
0
sen fiyat performans istiyorsan , markanın bir önemi yok diyorsan Discovery elitieyi tercih edebilirsin note 2 alırsanda CM 11 kitkat 4.4.2 yükleyebilirsin ben galaxy s3 kullanıyorum yaklaşık 3 aydır kitkat 4.4.2 kullanıyorum

Jomolocco

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Note 2 gayet guzel bir cihaz sorunsuz bir sekilde kullabilirsin.

AkçakocaLı

Profesör
Reaksiyon puanı
95
bu devirde note 2 ye o kadar para verenin aklını öperler :devil2:

AkçakocaLı

Profesör
Reaksiyon puanı
95
bende onu diyorum zaten note 2 güzel , özellikle muadilleirne göre 2 gb ram 5,5 inç ekran rakiplerinden önde olmasını sağlıyor. Fakat fiyata gelince paralel ithalat veya spot almazsanız , teknoloji mağazalarında 1300-1500 tl arası satılıyor o fiyata g2 , s4 ve elite almak varken ??

oguzcan344

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
g2 almak istiyorum ama 16 gb bana yetmez 32 gb de 1600-1700 arası.Napıcagımı şaşırdım

Ali TEMEL

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Note 2 kullanıyorum, lg g2 veya elite alabilirsin, sonuçta daha yeni telefonlar. Daha uzun süre götürür seni. Note 2 den memnun değil miyim? Tabiki de memnunum :)

lqnd

Profesör
Reaksiyon puanı
4
bu devirde note 2 alanı döverler g2 almalısın

El Padrino

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Bu devirde alınmaz kardeşim.Lale Devrinde alacaktın.Geç kaldın ...

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
Devir 3310 devri :) Nexus 5 G2 veya GM Elite bak iyi forumlar

Genero

Profesör
Reaksiyon puanı
1
1 ay önce note 2 satıp z1 aldım arada baya performans farkı varmış fark ettim :) ama şu var note 2 ayrı bi olaydı benim gözümde kalemi bile yeter yani çoğu işi telefondan not alıp yada imzalıp yada yazıp çözebiliyordun. diğer telefonlarda bu özellik olmadığı için note serisi hep bir adım döndedir benim için..

kesinlikle alınabilir bi telefon ama tabi bütçeniz varsa üst modeller ile ilgilenebilirsiniz

oocinn_

Asistan
Reaksiyon puanı
1
G2 32 al dicem ama bütçeni aşıyor. Testlerini izlemedim ama GM elite telefonu performans olarak kağıttaki özellikleri kadar iyi ise al gitsin.

tekmenbayram

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1300 tl bütcen varsa GM Discovery Elite alabilirsin suan piyasadaki en iyi telefonlardan biri.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben olsam o fiyata hem lg g2 gibi hemde note 2 gibi olan lg g pro yu alırdım onada bakabilrsn :)

oocinn_

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ben olsam o fiyata hem lg g2 gibi hemde note 2 gibi olan lg g pro yu alırdım onada bakabilrsn :)

G pro çok eksik bir telefon. LG ilk defa g2 de önem verdi telefona ve adam akıllı bir model çıkardı. Devamı da geliyor zaten g flex g pro 2. Ama g2den öncesini önermem.

oguzcan344

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkdaslar bugun alıcam ama kafam okadar karısıkkı s4 ile note2 arasında 100 tl fark var s4 mu alsam acaba lg g2 pahalı GM de istemıyorum s4 note2 den daha iyi bir secim olurmu ?

anll23

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Note 2 vat bendede. S4 biraz daha yenilik içeriyor ve biraz daha iyi