Telefon Tavsiyesi .

Bu konuyu okuyanlar

tek7editdedi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar forumda yeniyim . Neyse yardıma ihtiyacım var . Başlıkta belirttigim gibi yeni bir telefon almak istiyorum ve Bu telefon sadece samsung olucak Ben devamlı internette video film izlerim her zaman oyun oynarım ekran boyutu hiç önemli degil büyük olması benim için daha iyi Neyse uzatmadan tavsiyelerini bekliyorum . Ben biraz araştırdım ve note 2 ve s3 arasında kaldım Siz ne dersiniz .

tek7editdedi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hacı note 3 e bütçem yetmiyor sence note 2 nasıl iyimi:helpsmilie: ?

mustafa938

Asistan
Reaksiyon puanı
0
s4 varken şimdi illa samsung sa galaxy s4 illa note ailesindense note 2

tek7editdedi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sadece note ailesinden devamlı oyun oynucam :D

mustafa938

Asistan
Reaksiyon puanı
0
:yes: Şimdiden h.o

- - - Mesaj Güncellendi - - -

bnde discovery 2 alcam inşallah 29 ocak ta gelir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Galaxy Grand oyun performansında daha iyi note 2'den. Ama note 2'nin ekran kalitesi ve kalem işlevleri felan da var.

Samsung'dan farklı bir şey almaya karar verirsen Nexus 5 (1400TL) , Nexus 4 (1000TL) , Xperia SP (1000TL) gibi modelleri düşünebilirsin.

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Merhaba arkadaşlar forumda yeniyim . Neyse yardıma ihtiyacım var . Başlıkta belirttigim gibi yeni bir telefon almak istiyorum ve Bu telefon sadece samsung olucak Ben devamlı internette video film izlerim her zaman oyun oynarım ekran boyutu hiç önemli degil büyük olması benim için daha iyi Neyse uzatmadan tavsiyelerini bekliyorum . Ben biraz araştırdım ve note 2 ve s3 arasında kaldım Siz ne dersiniz .
sade samsung olmasaydı lg g2 derdim ama samsung diyosan s4 daha iyi ama kalemle işin varsa note 2 de alabilirsin.

tek7editdedi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekkür Ederim Note 2 Alıcam Ve Devamlı Okulda Olsun Dışarıda Evde Olsun Not Tutan Biriyim S-pen Ve S-not İşime Yarayacak . Herkese Tekrar Teşekkürler . :lol:

Maximilian

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Başka markala yönelsen senin için daha iyi olur 4 5 harfe para vermek yerine en azından elinde telefon oldugunu anlarsın lg g2 gibi htc one gibi xperia z1 / z gibi nexus 5 gibi kafana göre bak

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Hem soruyor, hem kendi cevaplıyor. Bunun için buraya konu açmanıza gerek yoktu.
Zaten sadece samsung note serisi istiyorsunuz ve Note 3'e bütçeniz yetmiyorsa bize daha neyi soruyorsunuz ki?

tek7editdedi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sadece Note serisi Demedim Sadece Samsung Dedim Siz Yanlış Anladınız . :lol: Ve Artı Olarak Note 2 Almalımıyım Dedim . :yes:

Maximilian

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Şahsi fikrim bana kalırsa samsung cihazlarından uzak durun aynı özelliklerde farklı cihazlar var hem fiyat bakımından uygun hem tasarım bakımından daha elverişli ve çekici cihazlara yönelin bu arada bundan önceki yorumda belirttiğim cihazlarla ilgilenin eğer oyun oynuycaksan nexus 5 senin için en ideal cihaz olabilir.

Çözer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Oyun için alacaksan note 2 al muhakkak başka cihaza bakma.

tashi 107

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kesinlikle note 2. Kalemin çok işlevsel olduğunu duymuştum

Son mesajlar