Vodafone Sınırsız İnternet

Bu konuyu okuyanlar

bolaryus97

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Vodafone 'da kotasız ve limitsiz internet varmı telefondan fazla oyun indiriyorum :biggrin::biggrin:.Yoksa kotası fazla olan bir internet paketi varmı (vodafone'da):confused1::confused1::confused1::confused1::confused1:

H SİZER

Doçent
Reaksiyon puanı
4
malesef olsa bende kullanacam internet konusunda vodafone ham çok pinti hemde çok kazık

pumperking

Profesör
Reaksiyon puanı
3
freezone 1 gb aşımsız 14.5 lira bence gayet makul.zaten hız düştükten sonra sen 1 gb indirecek kadar sabırlıysan :D yapacak bişi yok.

AHMT06

Asistan
Reaksiyon puanı
0
internet sitesinden yararlanabilirsin

-MuzaffeR-

Adult games: dating for spicy meetups
Reaksiyon puanı
4
freezone 1 gb aşımsız 14.5 lira bence gayet makul.zaten hız düştükten sonra sen 1 gb indirecek kadar sabırlıysan :D yapacak bişi yok.

500 mb lık paket ile 2,7 gb kullanım yapmıştım ben :D

- - - Mesaj Güncellendi - - -

http://www.vodafone.com.tr/Internet/mobil-internet-paketleri.php Buradaki aylık 8 gb faturalı tarifesinde 8 gb aşımlımı aşımsızmı ve belli bir kotayı geçince yavaşlıyormu ?(ben bu işlerden hiç anlamıyorum ben bu tarife ile 8 gb hepsinini harcayabilirmiyim ve hızı ne kadar??)

8 gblık paket 69 tl idi galiba bence değmez ama tabi siz bilirsiniz

-MuzaffeR-

Adult games: dating for spicy meetups
Reaksiyon puanı
4
ha yok o degil. Yazin hiz dusumlu 96 kpbse olan 500luk paketten bahsediyorum ben

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selam 4 tane vodafon hat benim adıma eğer aylık cepnet paketi çıkarmasanız bütünn adıma olan hatları iptal edeceğim ve diğer abonelere geçeceğim………

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben sınırsız interneti vodafondan ayda 9,99 liraya kullanıyorum kalan kulanım k görünüyor hakkımda 97550355mb olaraşuan kullandıgın ise 116 gb internet kullanmışım çok güzel hızı var leptopda modem görevi görüyor:biggrin:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben sınırsız interneti vodafondan ayda 9,99 liraya kullanıyorum kalan kulanım k görünüyor hakkımda 97550355mb olaraşuan kullandıgın ise 116 gb internet kullanmışım çok güzel hızı var leptopda modem görevi görüyor:biggrin:

Hangi paket o ya :D

hdoru

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben 2 senedn beri sinirsiz cepnet kullanicisiyim gayet memnunum -haylan daha kullanıyorum-

NewOnline

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar Vodafone 'da kotasız ve limitsiz internet varmı telefondan fazla oyun indiriyorum :biggrin::biggrin:.Yoksa kotası fazla olan bir internet paketi varmı (vodafone'da):confused1::confused1::confused1::confused1::confused1:
1-2 senelik hattını değiştirmeden kullandıysan sınırsız var. Bayiiye danışman daha iyi olur

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
vodafonda sınırsız net yok en fazla faturasızda 4 gb var araştırdım çünkü

MentorAuditore

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben en fazla 1 GB var diye biliyorum. FreeZone olmadığımdan galiba.

serkanbozkurt44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aylık 170 TL ye hız düşümsüz yüksek hızda vodafone faturalı internet var. Ve bunu vodafone çalışanları dahil bilmiyor. Çok fazla oyun film indirdiğim için ben bu parayı ne yazık ki mecbur veriyorum. Ama şu bir gerçek ki avea turkcell ttnet de dahil hepsinde adil kullanım kotası var, yani çok film izleyip adil kullanım kotanızı doldurduğunuz an hızınız anında düşer...Kısacası hız düşümsüz yüksek hızda aylık 170 tl ye vodafone internet hattı kullanmak isteyenler vodafone bayisine gidip ben faturalı internet data hattı istiyorum diyecek. Ama her hangi bir tarifeye kayıt olmuyacak, ben kullandığım data kadar ücret ödeyeceğim denilecek. Sonra hattını tabletine telefonuna takıp 3-5 dk internette takıldıktan sonra vodafone size msj gndrcek. Tebrikler 5 TL lik data kullanımı yaptığınız için gece saat 12 ye kadar internet bizden size hediye diye msj gelecek. O gün yüksek hızda istediğiniz kadar film indirin oyun indirin aklınıza gelen ne varsa yapın, herşeyi indirin. Gece 12 kadar herşey serbest.
Mantık şu hergün internete bağlanmanın karşılığı 5 tl, akabinde herhangi bir ücret ödemesi yok 5 tl den sonrası o dakikadan itibaren gece 12 ye kadar bedava yani vodafone den bize hediye. Öyleyse günlük 5 TL den aylık 150 TL yapar, 7-8 lirada vergisi ne yaptı 160 TL.
160 TL yi verip ADİL KULLANIM KOTASI olmadan sınırsızca inernette gezine bilirsiniz artık. Dediğim gibi bunu vodafone çalışanları, hatta müşteri hizmetleri temsilcileri dahi bilmiyor. Üstelik hiç bir operatör ki buna ttnet in ev interneti de dahildir hepsinde AKK, yani adil kullanım kotası var. Ama bunda yok...Buda benim size hediyem olsun. Herşeyi en ince detayına kadar anlattım lütfen soru sormayın, sonuna kadar okursanız anlarsınız. ADİYOSS...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben 90 tlye sınırsız akn olmayan ortalama aylık 300gb internet kullanıyorum. Herhangi bir paketim yok. Normal mb ı 40 kuruştan kullanıyorum 90 tl internet kullanımına ulaşınca mesaj geliyor ücretlendirilmiyceksiniz diye. 2 yıldır bu şekilde 42mbps hızında kısıtlamasız net kullanıyorum. Vodafone

aydin28

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sınırsız internet olayı bundan 3-4 sene öncesinde vardı. O dönemde paketi satın alıp iptal etmeyenler hala kullanabiliyor. Lakin pakete yeni kullanıcı alınmıyor. Hala bir iki arkadaşım kullanıyor.

Bir ay ile kaçırmıştım. :(

S

sdn okuru

SDN Okuru
90 tlye nasil sinirsiz internet oluyor ?
1 mb 0.40 tl 10 mb 4 100 40 1gb 400 tl oluyor ?

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
sınırsız internet pttcell de hala mevcut. süper 1 gb akn li paket ile mümkün. müşteri hizmetleri öle demişti...

bekir636

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende Vodafone cepnet kullaniyordum ama paket icerigi VODAFONE değiştirdi 1,5 GB 18TL OLDU BENDE İPTAL ETTİM

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
sınırsız internet pttcell de hala mevcut. süper 1 gb akn li paket ile mümkün. müşteri hizmetleri öle demişti...
pttcell'de sorun yaşayanlar varmış, bilginize sunmak istiyorum. özellikle kota bittiğinde gece 2 ila sabah 8 saatleri arası hız sabit kalıyormuş 128 kbits de...! ve çözümünü daha sağlayamamışlar . pttcell kalitesi de iflas etmiş...! bir şeyi çok övmemek veya yazmamak gerekli, hemen kurnazlık şeytanlık yapıp milleti soyuyorlar ya da hizmeti sağlıklı bir şekilde vermiyolar.

osnakli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Kontör satışı yapıyorum. Vodafone da aylık sınırsız paket var 57₺ ye.

Son mesajlar