Htc one x plus ve Samsung s3 arasinda kaldim.

Bu konuyu okuyanlar

hobomerwe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba;

Htc one x plus da gonlum aklim fakat Samsung S3 te de cok fazla ozelliklerin HTc x plus in onde olduguna ve sarj batarya omrune bakilip ses kalitesine bakilip daha on plana cikartiyor. Htc x plus in isinma sorunu dahili depolama sorunu web sistemindeki daha yavasligi vs .. kafami karistiriyor. Yardimci olursaniz sevinirim bu haftasonu hediye gelecek fakat ailem teknik sorun sebebi ile bende biraz elektrkli aletlerin dayanamama sorunu var aldigim bilgisasayar ve telefonlar mtlka 4 ay sonra bozuluyor bir kafa karistirip acilip kapanma yasiyor. o yuzden annem samsung alalim deyip teknik servisi gayet iyi deyip duruyor. Htc ninde servisinin iyi oldugunu soyluyorlar da bilemiyorum. bilgilendirirseniz sevinirim. simdiden tesekkurler

mytime

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba
Aynı kararsızlık bende de var arkadaslar. Gonlum htc diyor ama simdi tegra4 işlemcisi geliyor. Aldığım telefonu 2 sene kullanmak zorundayım. Cok fazla vaktim de yok. Arkadaşın sorusuna cvp aynı zamanda banada cvp olacak.

Impacto

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
forumu dolaşın s3 ve one x hakkindaki yorumlari okuyun bi isterseniz ona gore karar verin . çoğunluk s3 ü tercih ediyor bende s3 aldım gayet memnunum.

manyak17

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bu işin sonu yok tegra 4 diyorlar sonra daha üstü gelecek o yüzden lafanız karışmasın. Bende o iki telefon arasında kalmıştım ama araştırmaları sonunda htc one x plus tercih ettim o s3ten daha iyi olduğu açık

hobomerwe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
forumu dolaşın s3 ve one x hakkindaki yorumlari okuyun bi isterseniz ona gore karar verin . çoğunluk s3 ü tercih ediyor bende s3 aldım gayet memnunum.
acıkcası dolandım ve s3 yerıne one x plus daha cok kalıte ve tercıh meselesı oldugunu farkettım ama dedıgım gıbı benım aldıgım her elektronık alet bozuluyor bı dengesızlesıyor nokıa n900 aldım 4 ay sonra kafayı yedı . asha 303 aldım 7 ay sonra alet kendı kendını kapatmaya basladı uygulamalar bozuldu vs. bende smdıye kadar bozuk bozuk takıldım en dandık telefonlarla sony vaıo aldm laptop bozuldu 1 sene snra toshıba aldım bozuldu tamıre verdım mıladı gecmıs dendı ısınma sonucu az kalsın patlıcakmıs dendı vs sdce guluyorum ama cevremdekı herkes buna sahıt sende var bırsey dıyorlar bazıları enerjıye cevırmeye basladı hıc almasam mı alsam ne alsam gıbı dolanıyorum ve s3 te teknık sorun yasayıp memnun olmayan da cok var. ıphone zaten hıc bulasmam aldm getırdım donmalar ve kafa yemeler yasadı . htc cevremde kullanan cok var ve gayet saglam dıyorlar ve ben muzık fılm hastası olarak benım ıcın pıksel ve batarya onemlı batarya da s3 mantıklı ama muzık ve fılmde htc dıye dusunuorum. s3 te batarya cıkmasıyla benım kafamı karıstırıor dedıgım gıbı.

lokman686868

Doçent
Reaksiyon puanı
1
tegra 4 Diyosunda daha tegra 4 çıktımı ???? bekle ces 2013 ü o zaman az kaldı zaten. iyi Modeller tanıtılablr bellimi olur

hot hatch

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
S3 mayista cikti nerden baksan 8 aylik oldu.yani eskiyor ama one x+ daha 1 bilemedin 2 aylik. Servis diye bakarsan samsung seevisleri cok kotu eaimin telefonunun 8 ay serviste yapilamadigini biliyorum.yapilan testlerdw jelly bean li one x bile s3 u geciyor.one x+ ise ciddi fark atıyor pilin cikmamasi bence onemli degil harici usb sarj aletleri var piyasada.htc nin en buyuk avantaji sense arayüzü. Hicbir firma sense muadili UI yapamadi.eski desire hd kullanicisiyim simdi note2 kullaniyorum.sadece arama ekrani veya kilit ekrani bile yeter farki anlamak için. Sonuc olarak alabiliyorsan note2 veya htc one x+ al derim.

hobomerwe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tamam tesekkur ederm. bende zaten htc den yanayım bende rottweiler var ve kopek gezdırmeye cıkarken dusurme olasılıgım vs oldugu ıcın saglamlık ve cebe gırme olasılıgı da olmalı o yuzden note2 ıptal zaten en bastan benım ıcın. annem inat ediyorsun s3 cok ıyı htc cok problemlı one x plus deyıp duruyor ve servıs olarak da samsung cok ıyımıs htc servısı kotuymus vs. kımlerden ne duyuyorsa artık benı krıze sokma pesınde. ben yanımda kablo falan tasımak ıstemıyorum cunku canta kullanmayı sevmıyorum. ama benı 10 12 saat gotursun yeter

elyn_noyt

Asistan
Reaksiyon puanı
1
s3 ü tavsiye ederim one x e göre şarj performansı çok iyi ve sıradışı bi telefon

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Htc one x tamam bataryası kötü fakat one x plus s3 le aynı performansı sunar ve tegra 3 işlemci 4+1 çekirdek kullanmadığın zaman +1 küşükçekirdek çalışır ve az batarya tüketir Emin ol ONE X PLUS

SponTane

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardesım oncelıkle bu telefonların kullanmadım ama cok arastırdım bende almayı dusunuyorum . Ama htc one x + ın sarj sorunu yok dıye bılıyorum s3 le aynı sarj sahıp . Htc one x + S3 den cok cok ıyı . S3 un kasası ve cercevesı cok dandık dıye duydum sıkıntılı yanı gerek yok boyle rısklere .) Performansa bakarsan Htc one x plusla aynı dıye duymustum .Bence htc one x plus dıyorum :) .

Son mesajlar