Pc nin Monitörüne Bir Şey Oldu Lütfen Yardım Capsli

Bu konuyu okuyanlar

neons41

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba.Bu gün bilgisayarı her zaman ki gibi açtığımda bir şey oldu ekranda cızırtı sesleri geldi hani film efekti şeklinde kullanılır çızırtı gelip gider işte aynen öyle oldu ve sonra ekrana bir şeyler oldu ne yaptıysam düzeltemedim.Nasıl söyliyim ekran konik bir yapı aldı sanki yanlardan basılmış gibi.Simgeler filan hep yanlara kaydı basık bir görünüm aldı kısacası masaüstü.Gerçekten ne yapabilirim hiç bilmiyorum var mıdır bunun bir çaresi masaüstünü caps aldım ama bu ekranda sağlıklı bir şeye karar vermek güç baktığımda sorunumu gösterir nitelikteydi umarım öyledir arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum daha önce teknik bir çok şey geldi başıma hepsini araştırarak uğraşarak çözmeyi başardım ancak bu sefer durum farklı yardımınıza yine ihtiyacım var yani..Şimdiden herkese teşekkürler.İyi forumlar..

Caps:http://imgim.com/3569incim8965513.jpg

Kurşun Kalem

Profesör
Reaksiyon puanı
58
Monitor markan nedir? Monitörünün ayarlarında factory reset veya fabrika ayarları falan olması lazım.

Kurşun Kalem

Profesör
Reaksiyon puanı
58
Monitörün önünde tuşlar yok mu? Menu tuşu olması lazım.

honline

Profesör
Reaksiyon puanı
296
Resimde bir anormallik göremedim demekki sorun monitörün geometrik ayarlarında

neons41

Asistan
Reaksiyon puanı
0
evet sanırım soru dediğiniz şekilde çözülmesi gerekiyor resimde bir anormallik yokmuş dediğiniz gibi monitörün önündeki menü ayarlarına girdim geometrik şekillerdeydi yanlış hatırlamıyorsam yastıklama diye bir seçenek vardı tamda benim sorunuma uygun olarak benim sorunumda ekran yanlardan basılmış şekilde duruyor şu an orada aynen o şekil vardı 0 a getirmeme rağmen bir düzelme olmadı nasıl düzeltebilirim bir türlü anlamadım

Kurşun Kalem

Profesör
Reaksiyon puanı
58
Menüye ulaştıysan factory reset seçeneğini de görmen lazım. Sıfırla kardeşim o seçenekten, düzelir.

neons41

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Menüye ulaştıysan factory reset seçeneğini de görmen lazım. Sıfırla kardeşim o seçenekten, düzelir.

hocam menü türkçe ilk değerler diye bir seçenek var oraya tıkladığımız bir kere yanıp sönüyor o kadar başka bir şey olmuyor.onun yanında damagnet diye bir seçenek var ona tıkladığımda ekranı sallıyor daha sonra kendine geliyor sabitliyor ama dediğim gibi herhangi bir değişiklik yapmadan yapıyor bunu

Kurşun Kalem

Profesör
Reaksiyon puanı
58
Monitörü görmeden daha fazla yardımcı olamam. Anlayan birisine göster.
Bu arada noktalama işaretlerini de kullan arada, iyidir onlar, zararları yoktur faydaları vardır.

Son mesajlar