TTnet Adsl'ye Yine zam (Güncelleme) Yaptı..

Hafiye

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Sanırım tırtnet, kaçan abonelerin zararını eldeki abonelerden çıkartmaya çalışıyor. Zam yerine Güncelleme tabiri bir süredir moda.

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Ohh ne ala. Zaten kapattırmayı düşünüyordum bu da işin tuzu biberi oldu.

Bu ay taahhüt de son. Yeter bu kadar kazık fiyat.

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
Yalın internet limitsiz 16Mbps göremedim listede?

NESDelisi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,295
Kaliteli Türk firması var mı millet?

thepolice2

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Amerika da LTE üzerinden 40 Mbps hız veriliyor. Ttnet halen 16 Mbps nin peşinde.

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
Ya arkadaş ücretsiz servis yazıyor ve ben hiç birini kullanmıyorum. Benden alsınlar o servisleri ve faturadan düşsünler. Ben sadece internete girmek istiyorum. + bana hep 62-63 geliyor şimdi 65 filan gelir artık :hammer:

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
her sene 2 defa zam... yeter artık! interneti petrolle mi üretiyor bunlar?.. :hammer:

araba5

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İyiki uydunet kullanıyorum :) tavsiye ederimk herkese fiyatlar oldukça uygun 1 mbps sınırsız 29tl :)

Xycodi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Niçin toplu bir şikayet yapmıyoruz bunlara?

Max2Life

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Güncelleme = ZAM onunda asıl anlamı bu =>>

Ya bide gecen aylarda indirim vs lafları dolanmıyor muydu ortalıkta.... Hiç fiyatlarda indirim mi olur ? olsa olsa böyle güncelleme diye bindirim oluyor.
Yok arkadaş küfretmicem ne kadar zorlasada bu ttnet küfretmicem.

Xycodi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sivrisinekler bile kış aylarında kan emmeyi bırakıyorlar be.

ck-xe

Dekan
Reaksiyon puanı
39
Bizi birkaç ay önce müşteri hizmetlerinden aradılar. 3 aylık bir kampanya için 2 yıl taahhüt yaptıracaklardı :D Kadın çok dil döktü ama kabul etmedim. Bunu görünce aklıma geldi. İyiki de kabul etmemişiz :D

ursus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İptal ettirmek için başvurduğunuzda bin dereden su getiriyorlar şunlara dikkat edin :
1) İptal formu ve Kapatma formu diye iki form üretmişler, İptal formunu doldurun.
2) İptal formuu doldurduktan 2 gün sonra öğreniyorsunuz ki sizi, sizden habersiz Tivibu abonesi yapmışlar ama ürün teslim edilmemiş. Bu yüzden olmadığınız abonelik için tekrar TTNet gidip sıra no alıp, bekleyip bekleyip
etresi gün tekrar gidiyorsunuz. Sıra gelince derdinizi anlayacak kimse yok zaten.
3) İptal formu için Cep tel ısrarla istiyorlar, vermek zorunda değilsiniz. Arayacaklar ise sabit hattan arayabilirler
ayrıca bunada gerek yok, zaten verdiğini formda imzanız var.
4) Cep telefonunuzu ele geçirdilermi, ikide bir reklam SMS geliyor. sizin cep telefonunuz bir anda bunların Reklam tabelası oluveriyor.
5) İptal işini uzattıkça uzatıp, fatura göndermeye devam ediyorlar.
6) 444 xxxx numaraları tam bir labirent, ona bas buna bas, kimse yok. Varsada telefonda bekliyor-bekliyorsun.
7) Nasıl mail atarsan at, saçma ve işe yaramaz bir cevap geliyor.
8) Özelleştiler ama, kendilerini hala devlet sanıyorlar ve öyle davranıyorlar.
9) Dilekçe verin diyorlar ; Dilekçe devlete kurumuna verilir, oysa bunlar bildiğin şirket.
10) İllere, yere, bölgeye göre iptal işini engellemek için daha yaratıcı numaralarıda var. Her yerde farklı farklı taktikler kullanıyorlar.
11) Tahta kafalı bir firma, söyle-söyle sen dinle.

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
Benden fazla aldığı bir kuruşu bile helal etmem.

MasterFather

Profesör
Reaksiyon puanı
59
1 kuruş fazla ödeyim.güle güle ttnet.dünyanın en yavaş internetine.bu kadar para veremem.

kamildoan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar sürekli kendi kendimize söylenip duruyoruz adamlar küfür etmişiz etmemişiz adamların umurunda değilki paralarını kazandıkları sürece sdn de birsürü kişiyiz organize olalım iptal ettirmesek bile en azından bi süre internet donduralım adamlara maddi zarar vermemiz lazım yoksa bunlar kimseyi sallamaz

byneco

Asistan
Reaksiyon puanı
1
sonunda bıktıracaklar kapatacam ya

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Topluca kapatmadık sonra güncellemeye devam ederler...

DarKeN

Profesör
Reaksiyon puanı
88
Haha :) Ben de tam aralık ayında ingiltereye kesin dönüş yapıyorum yani beni soyamayacak ttnet 1.5 senedir soyduğu yetti zaten kalanlara geçmiş olsun. Umarım siz de yeni yılda yeni bir iss bulursunuz

m6i4r7a2c2

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
0
Bence bu TTneT vs. iss lere Shiftdelete,donanımhaber,chip vs internet sitelerinin tepki koyması lazım.çünkü son kullanıcı ne kadar cırlarsa cırlasın kulakları tıkalı.

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Kampanyam bitsin bende kapatıcam yeter artık, abarttılar.

by10ur

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Ağlanacak halimize gülüyoruz tepki koymaları lazım falan değil tepki koymam lazım olacak o diğerlerine paslamak işin en kolayı bu fiyat ve hizmet politikasını eleştirecek bir eyleme dökmediğimiz sürece internet üzerinden tam bir sonuca varamayız şuan benim hızım 1mb düşürülmüş durumda d-smart net kullanıyorum 2 kasım olmasına rahmen hızım yükseltilmedi telefonlara cevap vermiyorlar adam kasıtlı olarak alo sesin gelmiyor diyor kapatıyor e-mail attım sonuç bekliyorum adamlar işlerini düzgün yapmayı bilmiyorlar ama paraları otomatik ödemeden düzgünce almayı biliyorlar şuan yaşadığım olay yasal dolandırıcılık oluyor

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
BTK bunu iptal eder. Daha 3-5 ay önce açıklanmadı mı indirim olacak diye? bu tezatlık mahkemede biter.