TTnet Adsl'ye Yine zam (Güncelleme) Yaptı..

Sanırım tırtnet, kaçan abonelerin zararını eldeki abonelerden çıkartmaya çalışıyor. Zam yerine Güncelleme tabiri bir süredir moda.

Ohh ne ala. Zaten kapattırmayı düşünüyordum bu da işin tuzu biberi oldu.

Bu ay taahhüt de son. Yeter bu kadar kazık fiyat.

Ya arkadaş ücretsiz servis yazıyor ve ben hiç birini kullanmıyorum. Benden alsınlar o servisleri ve faturadan düşsünler. Ben sadece internete girmek istiyorum. + bana hep 62-63 geliyor şimdi 65 filan gelir artık :hammer:

Güncelleme = ZAM onunda asıl anlamı bu =>>

Ya bide gecen aylarda indirim vs lafları dolanmıyor muydu ortalıkta.... Hiç fiyatlarda indirim mi olur ? olsa olsa böyle güncelleme diye bindirim oluyor.
Yok arkadaş küfretmicem ne kadar zorlasada bu ttnet küfretmicem.

Bizi birkaç ay önce müşteri hizmetlerinden aradılar. 3 aylık bir kampanya için 2 yıl taahhüt yaptıracaklardı :D Kadın çok dil döktü ama kabul etmedim. Bunu görünce aklıma geldi. İyiki de kabul etmemişiz :D

İptal ettirmek için başvurduğunuzda bin dereden su getiriyorlar şunlara dikkat edin :
1) İptal formu ve Kapatma formu diye iki form üretmişler, İptal formunu doldurun.
2) İptal formuu doldurduktan 2 gün sonra öğreniyorsunuz ki sizi, sizden habersiz Tivibu abonesi yapmışlar ama ürün teslim edilmemiş. Bu yüzden olmadığınız abonelik için tekrar TTNet gidip sıra no alıp, bekleyip bekleyip
etresi gün tekrar gidiyorsunuz. Sıra gelince derdinizi anlayacak kimse yok zaten.
3) İptal formu için Cep tel ısrarla istiyorlar, vermek zorunda değilsiniz. Arayacaklar ise sabit hattan arayabilirler
ayrıca bunada gerek yok, zaten verdiğini formda imzanız var.
4) Cep telefonunuzu ele geçirdilermi, ikide bir reklam SMS geliyor. sizin cep telefonunuz bir anda bunların Reklam tabelası oluveriyor.
5) İptal işini uzattıkça uzatıp, fatura göndermeye devam ediyorlar.
6) 444 xxxx numaraları tam bir labirent, ona bas buna bas, kimse yok. Varsada telefonda bekliyor-bekliyorsun.
7) Nasıl mail atarsan at, saçma ve işe yaramaz bir cevap geliyor.
8) Özelleştiler ama, kendilerini hala devlet sanıyorlar ve öyle davranıyorlar.
9) Dilekçe verin diyorlar ; Dilekçe devlete kurumuna verilir, oysa bunlar bildiğin şirket.
10) İllere, yere, bölgeye göre iptal işini engellemek için daha yaratıcı numaralarıda var. Her yerde farklı farklı taktikler kullanıyorlar.
11) Tahta kafalı bir firma, söyle-söyle sen dinle.

arkadaşlar sürekli kendi kendimize söylenip duruyoruz adamlar küfür etmişiz etmemişiz adamların umurunda değilki paralarını kazandıkları sürece sdn de birsürü kişiyiz organize olalım iptal ettirmesek bile en azından bi süre internet donduralım adamlara maddi zarar vermemiz lazım yoksa bunlar kimseyi sallamaz

Haha :) Ben de tam aralık ayında ingiltereye kesin dönüş yapıyorum yani beni soyamayacak ttnet 1.5 senedir soyduğu yetti zaten kalanlara geçmiş olsun. Umarım siz de yeni yılda yeni bir iss bulursunuz

Bence bu TTneT vs. iss lere Shiftdelete,donanımhaber,chip vs internet sitelerinin tepki koyması lazım.çünkü son kullanıcı ne kadar cırlarsa cırlasın kulakları tıkalı.

Ağlanacak halimize gülüyoruz tepki koymaları lazım falan değil tepki koymam lazım olacak o diğerlerine paslamak işin en kolayı bu fiyat ve hizmet politikasını eleştirecek bir eyleme dökmediğimiz sürece internet üzerinden tam bir sonuca varamayız şuan benim hızım 1mb düşürülmüş durumda d-smart net kullanıyorum 2 kasım olmasına rahmen hızım yükseltilmedi telefonlara cevap vermiyorlar adam kasıtlı olarak alo sesin gelmiyor diyor kapatıyor e-mail attım sonuç bekliyorum adamlar işlerini düzgün yapmayı bilmiyorlar ama paraları otomatik ödemeden düzgünce almayı biliyorlar şuan yaşadığım olay yasal dolandırıcılık oluyor