Gizli Oyun Planları

Bu konuyu okuyanlar

NESDelisi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,295
Merhabalar arkadaşlar!
Bugün sizi rahatsız etmemin sebebi ise, projem ile ilgilidir. Projeme geçmeden önce, izninizle kısaca kendimi tanıtayım. İsim Ayhan Gazi, yaşım 17 ve Kayseri'nin Hisarcık kasabasında ikametgah etmekteyim.

Artık projemize geçelim arkadaşlar, projemiz bir oyun projesidir. Ama amacımız bilinen oyunlardan ziyade bilinmeyen oyunlar üstüne ağırlık olacaktır. Her oyuna aynı ilgiyi göstereceğiz. Yani indirme adresleri olsun, tanıtım yazıları olsun, resmi siteleri olsun, hepsi ile ilgileneceğiz.

Projemizin sitesi 1 portal ve portala 1 forum olacaktır. Portalımızdan bahsedecek olursak, oyunları tanıtacağız, oyunların indirme adresleri, oyunların resmi sitelerini tanıtacağız. Ve zamanla portaldan da tercümanlığını yaptığımız oyunla ilgili duyuracağız. Portal bu kadar olmayacak, zamanla özellikler artacaktır.

Gelelim forumumuza, o alanda portalın özellikleri aynen bu bölgemizde de olacaktır. Forumda o özelliklere ek, sizde dünya da az tanınan zevkli oyunlar da ekleyebileceksiniz. Forum da indirme adresleri açık olacak ama yorum yapamayacaksınız ve konu açamayacaksınız. Ayrıca forumu tamamen görebileceksiniz.

Sitemizde neler olacağını size paylaşalım, "Türk Yapımı Oyunlar" olacak, "Yabancı Yapımı Oyunlar" bölümlerimiz olacaktır. Bu bölümler çerçevesinde, oyun haberleri, oyun hileleri, oyun ip uçları ve oyun eklentileri olacak. Daha açacak olursak, oyun haberlerinde o oyunla ilgili bir haber olacak. Oyun hilelerinde, o oyunla ilgili hile yapabileceğimiz, hile kodları olacak. Oyun ip uçları adlı bölümümüzde, oyunun püf noktasını anlatacağız. Ve en güzel bölümümüzde, oyun eklentileri var. Bu bölümümüzde ise, oyunun dil yamaları olsun, haritalar olsun, karakterleri olsun, arabalar olsun, bu bölümde depolanacaktır.

Bugün ki haberimiz budur arkadaşlar, umarız ki projemizde başarılı oluruz. Projemizin kısa adı, GO'dur. Uzunca ismi ise, Gizli Oyundur.
Selametle millet.

Dip Not: Oyunları indirebileceksiniz.

Deathangel66

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Elimden geldigi kadar yardım edebilirim :) konuyu anladıysam eger

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
yardım gerekirse ederim oyun delisi:D

NESDelisi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,295

NESDelisi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,295
Gizli olacak kadar bir şey görmedim :huh:

İlla da gizli olmasına gerek yok ki, kaliteli legal oyunlarda olur. Arkadaşlar, sitemizde bilinen oyunlar yasaktır. Ama sadece Türk oyunlarına serbest olacak. Eğer site tutulur ve ya akılda kalıcı olursak. Klasik oyun bölümü düşünüyorum.

Deathangel66

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tam olarak ne zaman olucak bu olay ? :) Konuyu anladım gizli veya bilinmedik oyunları ortaya cıkarma gibi felan

Deathangel66

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hm pekii haberdar edersen iyi olur özelden msn numara fln verebilirim :)

NESDelisi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,295
MSN ni yaz, açılınca herkese atacağım bir toplu mail ile. Ne yazık ki, cep telefon kullanmıyorum.