Samsung Galaxy Wonder mı Samsung Galaxy S mi?

Bu konuyu okuyanlar

Mr.Dante

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Mrb arkadaşlar benim galaxy wonder telefonum var gecen bi arkadaşta temiz 1 haftalık bi galaxy S gördüm gel takas edelim dedi sizce hangi cihaz daha iyi galaxy S wonder a göre daha mı iyi

byuCk

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Galaxy wonder ı çok istiyordum. Ama vazgeçtim. Sen de alma. Android 4 e güncelleme yok. Yapılmayacak. Ben şu sıralar bunları araştırıyorum. Şu an Sony Ericsson Xperia Neo V ye karar verdim.

Aynı fiyat galaxy w ile. Özellikler de aynı. Android sürüm farkı var. Bu da çok önemli bir fark.

Mr.Dante

Profesör
Reaksiyon puanı
2
ya benim wonderım var zaten. bi arkadaşta galaxy S var takas edelim diyor bu iki cihazdan hangisi üstün

S

SDN Okuru

SDN Okuru
tabiki galaxy s üstün ama 9000 mi 9003 mü ve üstün olma sebebi ise arada sınıf varkı var...

eeryilmaz95

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
galaxy w daha üstün. galaxy s antutu benchmark (test programı) da 3000 civarında puan alıyorken galaxy w 3700 civarı alıyor. galaxy w = galaxy s plus. hem galaxy w nın kamerasında flas da var. sakın değişme derim :)

ha bu arada android de yazılım güncellemesini pek dert etmeyin derim, üretici yapmasa da custom romlar çıkar :) hem ics hiçde iyi değil, kendim s2 kullanıyorum ics den gingerbread a geri döndüm

Webkurum

Profesör
Reaksiyon puanı
2
galaxy w daha üstün. galaxy s antutu benchmark (test programı) da 3000 civarında puan alıyorken galaxy w 3700 civarı alıyor. galaxy w = galaxy s plus. hem galaxy w nın kamerasında flas da var. sakın değişme derim :)

ha bu arada android de yazılım güncellemesini pek dert etmeyin derim, üretici yapmasa da custom romlar çıkar :) hem ics hiçde iyi değil, kendim s2 kullanıyorum ics den gingerbread a geri döndüm
w ile galaxy s'i eşleştirebilirsiniz.Ama s plusu eşleştiremezsiniz. Biri 700 liralık ilaç birisi 1200-1300 liralık cihaz. Galaxy s plus'u kullandım .Çok güzel bir cihaz kesinlikle s plussa değiştir. S ise pek önermem . Ama wonder ile s plus'u eşit gösteremezsiniz. s3>s2>s plus>wonder

eeryilmaz95

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
w ile galaxy s'i eşleştirebilirsiniz.Ama s plusu eşleştiremezsiniz. Biri 700 liralık ilaç birisi 1200-1300 liralık cihaz. Galaxy s plus'u kullandım .Çok güzel bir cihaz kesinlikle s plussa değiştir. S ise pek önermem . Ama wonder ile s plus'u eşit gösteremezsiniz. s3>s2>s plus>wonder

Belki haklisinizdir ama hatırladığım kadarıyla ekran kartları dahi aynı idi. Aradaki tek fark kameradaki flaş ve ekran.

Mr.Dante

Profesör
Reaksiyon puanı
2

kardesim S plus daha iyi demissin ama gercekten inceledigim kadariyla wonderdan yukari kalir bi yanı nı gôremedim hatta arkadasin dedi gibi arada led flaş farkıda var

skara

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Ben galaxy S kullanıyorum ve çok memnunum

Mr.Dante

Profesör
Reaksiyon puanı
2
performansı iyi mi yani donma fln oluyomu

eeryilmaz95

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sen wonder ini kullanmaya devam et, o arkadasin kendi telefonu daha iyi olsa sana vermek ister mi zaten Allah askina :-D hala degisme dusuncen varsa iki telefona da benchmark programlarindan yukle kafa kafaya test et o zaman ikna olursun :)

Mr.Dante

Profesör
Reaksiyon puanı
2
değiştirme imkanım yok çünkü wonderımı sattım ve tekrar spot bi tane alma düşüncesindeyim fiyatı uygun :):)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bendede şuan galaxy wonderr bazen donmalar oluyor sizdede oluyor mu ve bide bazen kendi açılıp kendi kapanıyor sizdede oluyor mu

maxirabit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ekran kalitesi,genişliği kişiselliştirme yönünden daha fazla olması galaxy s ama flash ve işlemci farkından dolayı galaxy w,şu var şahsen ne kadar yeni cihaz olmasada s yabana atılacak bir cihazda değildir w yeni bir süredir piyasada olmasına rağmen bile güncellemenin kesilmeside iyi olmadı:)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende 1 aylık wonder kullanıcısıyım. bende şöyle bir sorun var, usb den pc ye bagladım zaman telefonu google playdan yada kiesten uygulama oyun cs. programlar ındırıyorum yuklendı komutu gelıyor ama telefonda gözukmuyor cok sinir bozucu bı durum nedeni ne olabılır tesekkur ederim ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende Wonder Kullanıyorum . Alalı Daha 2 Ay Oldu . Şu Ana Kadar Bir Sorunla Karşılaşmadım Sadece İnternete Bağlanmakta Zorluk Çekiyorum . Mesela Kendi İnternet Bağlantımı Seçip Şifreyi Yazıyorum Hatırlandı Diyor Ve Ardından Bağlantı Kesiliyor . Ama Bir Kaç Dakika Bekledikten Sonra Bağlanıyor . Onun Haricinde Hiç Bir Sıkıntısı Yok .

Ama Ben Wonder Diyorum . Çünkü Wonder'ın İşlemcisi Daha Üstün ....

forever_alone

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bana kalırsa sony e bulaşma türkiyede servisi olmayabilir tabikide galax ys al kafanıda yorma