Yıldız alın

Bu konuyu okuyanlar

ManasiyoQ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu olayı öğrenince baya bi araştırdım, harbiden gerçekmiş nasa bilmem kaç milyon yıldızı belgelemiş ve ufak bir ucret karşılıgı bunu satın alıyorsun, evet sadece 139 milyona sizin adınızı verdiğiniz bir yıldızınız oluyor..Ne gulunç birşey dimi elinizde bir belge var şuşuşu kordinatlarda yıldızınız var yazıyor hatta bir teleskop alıp geceleri yıldızınızla başbaşa muhabbet bile edeilirsiniz, 139 milyona geceleri sizi yalnız bırakmayan bir arkadaşınız olabilir..Muhtemelen bunu sadece turkler alır diyordum ama dunya çapında bir olay ve herkes yıldız alıyor sizde erken davranın yıldızınızı alın sonra daha fazlaya satarsınız..birde sizin yıldızın yanından yol geçerse fiyat 2 katı olur vallahı..Bu yazıyı yazarkende baya guluyorum bir yıldızı satan zihniyet nedir ki hangi salak satabilir ama dusunuyorumda satmak salaklık değil almak salaklık oluyor biraz..Ama ne bilim sizde sevgilinize dogum gunu hediyesi olarak felan bir yıldız almak istersiniz belki..Ahanda buda adres http://www.yildizal.com/ burdan alıyorsun yıldızını nasa tarafından felanda belgeleniyor..Heh artık geceleri yatagında yatıyorken açık pencerenden gökyüzünü seyrederken yıldızınna nasıl fantezi yaparsın bilmiyorum..

ve bu olayı protesto etmek amacı ile http://www.stellarium.org/ diye bir adres var burdan online olarak yıldızları seyredebiliyorsunuz...Yani para verip almaktan daha akıllıca..

titanyum

Profesör
Reaksiyon puanı
7
ya dolandırmasınlar durup dururken 139 ytl den olmayalım

yildizal.com :D

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
yıldızsız aile kalmasın :) :p koş vatandaşşşş ;D

RuNaL

Dekan
Reaksiyon puanı
71
Eve getirirlerse alırım yoksa işim olmaz :}

Sonra başı boş uzayda dolaşcak kaybolcak bilmem ne :^)

Buraktuna

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Bana 10 Milyon verin size Ay'ı satayım belge yok fatura yok böle daha ucuz ;D
Geceleri Yüzünüzü cama dayayıp aha o benim diyebilin :)

cabbarcan

Profesör
Reaksiyon puanı
1
ABD "Ay" yüzeyinden yer parselleyip satıyor diye bir muhabbet duydunuz mu peki? ;D

muratcanberber

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Alıp ne yapacağız ? Hem Uzaydaki cisimler sahiplenebiliyor mu ? Yoksa dalga bir haber mi ? :d

Son mesajlar