Matematik Ölsün !

Bu konuyu okuyanlar

Amanda

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Dün mat yazılısı olduk en az 60-70 alırım diyordum sınav bittikten sonra ... Sınıftakilerin çoğunuda ben çalıştırdım . Çok affedersiniz, gerizekalı hoca kağıdımı gözümün önünde bir işaret değişikliği yüzünden 8 puanımı kırdı 2 puan verdi 3 sorum böyle gitti 1 soruma yarım puan verdi 2 soruma tam puan verdi vb... Hepsini topladı 39 bende sövmeye başladım o sıra zaten ... Sınıfta bir kişi 80 aldı o kızıda ben çalıştırdım ve yine okuldan soğudum kaç haftadır dersanede okulda deli gibi çalışıyorum karşılığı 39 bundan sonra çalışmıycam bıktım la. bu ne böyle ... O kadar çalış b*k gibi not al böyle g** herif yüzünden !

Silence

Dekan
Reaksiyon puanı
49
uuuvvv yavaş annemmm sakin ol .

Mirack1907

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
57
Matematikten nefret ediyorum :)
49533_1585752766_1581_n.jpg

Amanda

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Valla ablacım abartmıyorum o kadar test çözüyorum çalışıyorum günümün en az 1 saatini matematiğe ayırıyorum ama yok yazılıda 39 al sen olsan sinirlenmez misin ? Ondan sonra diyorlar ki bilmiş bilmiş yok daha çok azimli ol, daha çok çalış ya bunların hepsi hikaye bir kere çalışıyorsun zaten daha ne yapasın ouf sinirden bugün hocaya dalasım geldi.

Mirack1907

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
57
Valla ablacım abartmıyorum o kadar test çözüyorum çalışıyorum günümün en az 1 saatini matematiğe ayırıyorum ama yok yazılıda 39 al sen olsan sinirlenmez misin ? Ondan sonra diyorlar ki bilmiş bilmiş yok daha çok azimli ol, daha çok çalış ya bunların hepsi hikaye bir kere çalışıyorsun zaten daha ne yapasın ouf sinirden bugün hocaya dalasım geldi.

Kahrolsun ezberci eğitim ! Hadi isyan çıkartalım :p

blackmamba07

Profesör
Reaksiyon puanı
3
matematik ölsün taksim meyanında sabah 9 akşam 6 oynamazsam adam değilim.

Charlie Scene

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Matematikten nefret ediyom o yüzden matematik cözmüyom.. :D

Ozgurky

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Olur öyle şeyler ya çok takılmamak lazım, kaç kişinin başına gelmemiştir ki :)

cobra11

Profesör
Reaksiyon puanı
16
sen bu durumu çok ararsın üniversitede :)

kendimden bir örnek veriyim. fizikte bi soru herşey doğru sonucuna kadar adım adım yaptım hiç bi sorun yok. ama işte lise alışkanlığı birimleri yazmayı unutmuşum. sorudan alınan puan: 0 :D

bence haline şükret yani. üniversite hocaları daha acımasız malesef...

Silence

Dekan
Reaksiyon puanı
49

Ahh bitanemm kıyamam sana ben . " Taşı delen suyun kuvveti değil damlaların sürekliliğidir. " Devam et çalışmaya o yazılıda 39 almışsan diğerinde 89 alabilirsin hiç kuşkum yok . Sen istersen yaparsın :)

Üzme canını bayram öncesi olurmu :)

goodolddays

Dekan
Reaksiyon puanı
202
Bence bi g** herif yüzünden matematiği suçlama. Sen kendine inanıyosan çalışmaya devam etmelisin. Zaten sınıfın en yüksek notu 80'se hocada problem vardır, moralini bozmaya değmez.

salak adam

Doçent
Reaksiyon puanı
1
haydi isyana :D
isyan isyan isyan dicemde ben okulu çoktan bitirdim :D

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
Matematik candır canandır. :) Matematiği ezberleme anlamaya çalış üniversitede de tam tersini uygula.Suç matematikte değil hocada.

Charlie Scene

Profesör
Reaksiyon puanı
6
neden 39 almak istiyorsun ki 45 al gec işte .. ben hep 45 almak icin ugraşırdım lise 1de..

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Ben matematik dersinden hep dönem ödevi iLe yırtardım :D

Charlie Scene

Profesör
Reaksiyon puanı
6
ben 45 aldıgım günü hatırlıyorum hoca bana "Seni Hertürlü Gecircem " dedi geçtik bee.. :D :p

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
Sen daha matematiğin asıl yüzünü görmedin sanırım?

ck-xe

Dekan
Reaksiyon puanı
39
İşaret değişikliği matematikteki en tehlikeli şeydir. İşaretlere özen gösterelim.

Pupilla

Dekan
Reaksiyon puanı
138
matematiğin suçu ne yahu. hoca yüzünden güzelim matematiği suçlama. burda asıl madur matematik. böyle hocaların eline kalmış çünkü.

önemli olan okul notları değil, öss derecen . sen çalışmaya devam et. elbet hakkını alırsın :)

Amanda

Profesör
Reaksiyon puanı
3
matematik ölsün taksim meyanında sabah 9 akşam 6 oynamazsam adam değilim.

Bende Konyaaltı'nda.
Matematikten nefret ediyom o yüzden matematik cözmüyom.. :D
Benim en sevdiğim dersten biriydi Pıanr abla bile bilir yani çok iyiydi geçen yıl 4'tü en az 3 alırdım en düşük notum ama şimdi 39larda sürünüyoruz :)

Olur öyle şeyler ya çok takılmamak lazım, kaç kişinin başına gelmemiştir ki :)

Bir yerden sonra ister istemez takıyorsun virüscüm seneyede sınav var kendimden ümidi kestim bu azimli ol şleri de boş iş abi ya çalışıyon yine düşük alıyon yine aynı hesap... Bir söz var olmuyorsa zorlamıycan bende o hesap :D
sen bu durumu çok ararsın üniversitede :)

kendimden bir örnek veriyim. fizikte bi soru herşey doğru sonucuna kadar adım adım yaptım hiç bi sorun yok. ama işte lise alışkanlığı birimleri yazmayı unutmuşum. sorudan alınan puan: 0 :D

bence haline şükret yani. üniversite hocaları daha acımasız malesef...
Üniversiteyi kazanabilirsem tabi 39larla ... :D

Ahh bitanemm kıyamam sana ben . " Taşı delen suyun kuvveti değil damlaların sürekliliğidir. " Devam et çalışmaya o yazılıda 39 almışsan diğerinde 89 alabilirsin hiç kuşkum yok . Sen istersen yaparsın :)

Üzme canını bayram öncesi olurmu :)

Umarım hiç ümidim yok ama bu şere*siz matçının yüzünden kalırım belki :)

Bence bi g** herif yüzünden matematiği suçlama. Sen kendine inanıyosan çalışmaya devam etmelisin. Zaten sınıfın en yüksek notu 80'se hocada problem vardır, moralini bozmaya değmez.

Zaten hoca sorunlu :(
haydi isyana :D
isyan isyan isyan dicemde ben okulu çoktan bitirdim :D
Ben okulu bırakmak istiyom ya :|

Matematik candır canandır. :) Matematiği ezberleme anlamaya çalış üniversitede de tam tersini uygula.Suç matematikte değil hocada.

Bu hocaların varya ben .... :D
Yarın benimde matematik sınavım var keşke bende 39 alsam :(
Benden kötüleride varmış buna da şükür. Bari git çalış ya burda ne işin var aplacım ? :D

Ben matematik dersinden hep dönem ödevi iLe yırtardım :D
Belli oluyo zaten :D

ben 45 aldıgım günü hatırlıyorum hoca bana "Seni Hertürlü Gecircem " dedi geçtik bee.. :D :p
Geçerim sorun yok ben ygs-lys'de napcam birde tmciyim :D

Sen daha matematiğin asıl yüzünü görmedin sanırım?
Asıl yüzü?

İşaret değişikliği matematikteki en tehlikeli şeydir. İşaretlere özen gösterelim.

Abi sende mi ya ....
matematiğin suçu ne yahu. hoca yüzünden güzelim matematiği suçlama. burda asıl madur matematik. böyle hocaların eline kalmış çünkü.

önemli olan okul notları değil, öss derecen . sen çalışmaya devam et. elbet hakkını alırsın :)

Umarım inşallaah

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Bol bol sudoku çöz matematik zekan için çok işine yarar ileride bunu unutma hiç ..

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Yaşasın Matematik! :D

Amanda

Profesör
Reaksiyon puanı
3

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
Umarım hiç matematik 3 ve 4 görmezsin. Şimdikileri mumla ararsın :)
Şuan mat 3 görüyorum nereden başladığımızı falan bilmiyordum vizeler yakın olduğundan bir arkadaş not yazmış bakayım dedim bayağı birşey öğrenmişiz. :D

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Amaann hiç uğraşamam onuda yapamazsam sinirlenirim sonra ona da söv söv nereye kadar :D

Umarım matematiğin m'sini görmem :)

Baaakkk ! Sen bizden değilsin :D

olurmu öyle şey basitlerinden başla uğraşacak birşey yok zaten otobüste falan çöz ne bilm senin için diyouz senin çözdüğünün bize yararı yok ama matematiğin oldukça gelişir, benimde tam tersi matematiğm kuvvetli sözelim zayıftır.

blgram

Profesör
Reaksiyon puanı
18
olurmu öyle şey basitlerinden başla uğraşacak birşey yok zaten otobüste falan çöz ne bilm senin için diyouz senin çözdüğünün bize yararı yok ama matematiğin oldukça gelişir, benimde tam tersi matematiğm kuvvetli sözelim zayıftır.

Hah o niye öyle oluyor ya matematiğime güvenirim çünkü seviyorum. Ama işte Türkçeye geldi mi uyuz oluyorum arkadaş o ne öyle ya yazar burada sade bir dil kullanmıştır yok cumhuriyet dönemi gazateleri cevap veriyorum fanatik (bu gerçek bir olay bizim sırıfta biri hocaya sinir oluyordu sorulara saçma cevaplar yazdıydı ama hoca da mal olduğu için haketti. Çocuk bu arada çok zekidir(çalışkanlıktan öte zeki)kendisi en iyi arkadaşlarımdan biri olur itüye gidiyor şu anda ortalaması 1.7 mi ne ve doğru düzgün çalıştığını görmedim)

Amanda

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Benimde müziğim 5 neyin havasındasınız :p :D Anladık sayısalınız iyi benimde müziğim iyi :D Şaka bir yana matematiğim normalde hep 3-4tür (39) gücüme gitti kaç yıldır ilk kez böyle bir notla karşılaştımdaa... Beden ve müzik iyi ki varr onlar olmasaydı biz öğrenciler ne yapardık :(

Son mesajlar