Mynet.com (Nefret ettiğim site)

Bu konuyu okuyanlar

emre24

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Sitede verilen her habere flaş yazan, Spor servisinin transfer haberleri %1 doğrulukta olan bir site. Bugünde öyle bakıyordum yazdıkları haber "Trabzon TT arena'yı istiyor. Sanki Komple satın alacak gibi ne biçim bir haber anlayışları var. Çoğu siteyi ziyaret edende farketmiştir transfer haberlerini hep olmuş gibi yazıyorlar. (Örn:1.gün Drogba galatasarayda! 2. gün Drogba'nın klübü ile anlaşma sağlandı, Drogba dan cevap bekleniyor. 3.gün drogba ile transfer görüşmelerine başlandı. 4.gün Galatasaray drogba ile ilgileniyor. Ne berbat sitedir arkadaş. )[h=1]
[/h]

spyscorpio

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sitede verilen her habere flaş yazan, Spor servisinin transfer haberleri %1 doğrulukta olan bir site. Bugünde öyle bakıyordum yazdıkları haber "Trabzon TT arena'yı istiyor. Sanki Komple satın alacak gibi ne biçim bir haber anlayışları var. Çoğu siteyi ziyaret edende farketmiştir transfer haberlerini hep olmuş gibi yazıyorlar. (Örn:1.gün Drogba galatasarayda! 2. gün Drogba'nın klübü ile anlaşma sağlandı, Drogba dan cevap bekleniyor. 3.gün drogba ile transfer görüşmelerine başlandı. 4.gün Galatasaray drogba ile ilgileniyor. Ne berbat sitedir arkadaş. )
dediğin gibi çok amaçsız bir site..

kam turalı

Doçent
Reaksiyon puanı
14
Aslında bence güzel bir site ama bu aynı şeye benziyor sağlam bir şirket kurmuşsunuz ama amaç vede strateji olarak çooooook yanlış şeyler yapıyorsunuz...

seckyn

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Mynet Türk insanın karakterik yapasını yansıtıyor :D Nasıl bir mahallede bir iş yeri çok tutulunca bir ayda onun gibi 3 5 dükkan açılır mynetteki mantıkta bence aynen bu çok tutulan birşey varsa hemen onun çakmasını yapmak. Bana göre mynette özgün içerik yok fikirler ordan burdan araklama :mrgreen:

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
kesinlikle katılıyorum [MENTION=104135]seckyn[/MENTION]

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Vede söylediklerinize ek olarak berbat ötesi ve spamlarla dolu bi eposta servisi....

Edirneli

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Basit bir site görünüşü bile çok kötü

preferst

Profesör
Reaksiyon puanı
30
normal haberleri geçtim de spor haberleri acayip bomba.... Bir fotoğraf koyuyorlar flaş flaş flaş Galatasaray şunla kesin anlaşmaya vardı. bir heyecanla linki tıklıyorsunuz. Haber ayrıntılarında ise klasik görüşmeler sürüyor falan filan... yani flaşlık bir şey yok. Az küfür etmemişimdir onlara :)

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Bakmanız hata.

cobra11

Profesör
Reaksiyon puanı
16
bende nefret ederim fakat bu bahsettimiz site alexa Türkiye sıralamasında 6. sırada Dünya sıralasında ise 438. sırada yani biz nefret edenler sadece küçük bir topluluğuz sanırım :)

tugayucan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yıllardır bir türlü ısınamadığım belki yılda bir uğradığım bir site bende nefret etme seviyesindeyim

POMEM

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Ve de en önemlisi mesela abartılı bir haber başlığı koyuyorlar giriyorsun okumak için haberin devamı için tıklayın yazıyor tıklıyorsun başka haber açılıyor :)

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Kusura bakmayın kabahat sizde yıl olmuş 2011 siz hala mynetemi giriyosunuz.
Ben en son 2004te girdim o siteye, oda e posta servisi içindi :)

Reaksiyon puanı
4
mynete artık kımse gırmıyor.onun için böyle abartılı haberler yapıyolar.banada denk geldi bigün.baktım aha fenerbahçe ligden düştü yazmışlar hop dedım ne oluyor..baktım baskasının sözüymüş,baskasının agzından haber yapmışlar..popülaritesını kaybedınce ne yapacaklarını sasırdılar.sahsen sadece canım sıkıldıgında okey tavla falan oynamaya gırıyrum bazen.erotizm gırla zaten soylemeye gerek yok.

prisoner

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Bundan 5-10 yıl önce Türkiyeyi götüren idare eden bir siteydi. Ama 5-10 yıl önce. İnanılmaz kötü bir site sanırım kimsede ilgilenmiyor. Birkaç kez bazı araştırmalarımda Mynette karşılaşmak zorunda kalmıştım (artık nasıl bir araştırmaysa:)). O sitedeki yorum yazan insanlarda da bir sorun var. Yorumlarında ilk önce Mynete sövüyorlar sonra haberlere sanki ülkeyi onlar kurtaracakmış gibi yorumlar yapıyorlar bir kaç kez denk gelmiştim.

Sonuç olarak Mynet Out. Sdn in. :p:)

ahky

Profesör
Reaksiyon puanı
65
Küfürlü yorumun da serbes olduğu bir site galiba.

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
mynet'i eskiden e-posta için kullanırdım. o yıllarda çoğu e-posta servisi paralıylı. mynet'in ücretsiz e-posta servisi fena değildi. pek çok kişi gibi ben de mynet uzantılı mail hesabına sahiptim. en kötü yanı 60 gün boyunca login olmazsan maillerini silmesiydi. derken gmail çıktı. ardından rekabet edebilmek için yahoo, hotmail gibi mail siteleri hizmetlerini ücretsiz hale getirdiler. o vakte kadar mecburen "yokluktan" mynet kullanan kişiler de siteyi terk ettiler. bir daha da toparlayamadı zaten. ben de o yıllardan bu yana birkaç kere girmişimdir siteye. :)

Submarine

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yanlı , yansız haberleri özelliklede yorumlarda çağdaş-muhafazakar kesimlerin tartışmaları çok komik haber adına pek birşey göremiyorum :)

burns206

Profesör
Reaksiyon puanı
1
haberlere yapilan yorumlarda yalakalik yoksa veya begenmezlerse yayinlamiyolardi bazen/counlukla.
bide yahoo daha eski ve hala ucretli versionu var gmailinde var. yahoo ozamanlar da ucretsiz kullanilabiliyodu.

by10ur

Profesör
Reaksiyon puanı
7
milliyet hürriyet mynet fanatik posta gibi siteler ilgi çeksin diye başlığı abartılı yalan yanlış yazıyorlar magazin haberlerine'de öncelik veriyorlar ve genellikle yarı çıplak mankenlerin ünlülerin albümünü haber olarak yansıtıyorlar

ahmeta

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Hayatta kullanmadığım vede kullanmayacağım bir site, Merak edip girip bakmışlığım yok.
Kullanan arkadaşları da hep soğutmaya çalışırım

Forrest Gump

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Milliyet'in sitesindeki haberlerin aynı başlık altıntan mynetin sitesindede var. Girilebilecek en son siteler.

meux

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
gereksiz.. kapansa umrumda olmaz

Son mesajlar