Age of Empires Online Geliyor!

Bu konuyu okuyanlar

Erdem-FB

Dekan
Reaksiyon puanı
28
Yıllardır oynuyorum neden almıyayım ki :)

Cloakengaged

Dekan
Reaksiyon puanı
145
Beta izlenimim : Sıkıcı.
Arenada diğerleriyle kapışırsanız biraz oynatabilir kendini.
Yine de yıllar önce kafelerde landan oynadığımız age of empires II nin yerini tutamaz.

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
age of empires 2 conqorious'a benzemezse pek bir anlamı yok benim için

warhead

Doçent
Reaksiyon puanı
9
2 aydır betada oynuyorum türk oyuncu eksikliği çoktu umarım çıktıktan sonra kapanır ama ao2 havasını beklemeyın artık.sırf su gorevı yap bu itemi topla falan derken bi noktadan sonra sıkıcı gelmeye başladı.

Action3

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Age of Empires 1 ve 2 zevkle oynadim.
Tek 3 de Türklere karsi savasmakta ve Türk bayrakli olan binalari ve gemileri vurmakta bir desimpati duydum, ondan tam zevk alamadim.

Ama oyun gerceklestirmesinde ve oyunphlisophisinde Age of Empires gibisini görmedim, gerisi onun yaninda hava, tek battlefield online oyunu konusunda birinci. Arkadas Call of Duty : Black Oops konusunda o kadar baskin geldiki 60€ verip aldim. 2 ay sonra biraktim, cok monoton ve fantazisiz bir oyun, zaten öncelerden eski bir oyununa bakmistim bana göre degil demistim ama arkadasin israrina dayanamadim tek hic sevmedim call of duty.

Gelelim Age of Empire online: Okudugum bilgilere göre Age of Empire hastalari online oyuna dedikleri su: Age of Emperi artik üretilmedigi icin ceset olmustur, üreten firma iflas etti, simdi ise microsoft bir cesedi dagitip istifade etmeye calisiyor. Online oyunun bir kisa videosuna baktim ve figurlari bile Age of Empire andirmiyor.
Simboller de Anno 1404 andiriyor.

mei

Profesör
Reaksiyon puanı
36
16 ağustos'da çıkacak uzun zamandır betasındayım ama beni sarmadı. Grafik olarak açıkcası severim öyle anime tarzı ama PvP de kasılmalar oluyor onun dışında tek oynarkende hep aynı görevler bayıyor açıkcası.

Oqunes

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Acaba bu parayla alınanda ayrıca ne özellik olacak ?.Merak ettim.

mei

Profesör
Reaksiyon puanı
36
oyun bedava ama item shop olacak mesela parayı veren level 20 den başlayacak vb vb parayı verene farklı 1 ırk olarakdı sanırım sitesinde yazıyordu hepsi.