Kaspersky'den bir yıllık ücretsiz lisans

Bu konuyu okuyanlar

PcMaSTeR

Profesör
Reaksiyon puanı
5
kaspersky.av.logo.jpg

Dünyaca ünlü yazılım şirketi Kaspersky Çin'de yaşanan kar felaketinden etkilenen insanlar için bir kampanya düzenledi.
Bu kampanyayla birlikte Kaspersky'nin forumuna üye olan herkes 39,95 $ değerinde bir yıllık Kaspersky AntiVirüs yazılımı lisansına sahip olacaklar. Kaspersky Asia genel müdürü Zhang Lishen'e göre amaç, halkın bu zor durumda ki insanları farketmeleri ve yardım etmelerini sağlamak.

Kaspersky'nin forumuna buradan kayıt olabilirsiniz. Üye olma kısmında en zorlayan kısım sitenin çince olması. Ama bu konuda da bu pdf yardımımıza koşuyor ve resimler yardımıyla adım adım üyelik almanızı sağlıyor.

Üye olduktan sonra gelen e-posta adresinize gelen aktivasyon linkine tıklayarak 1 yıllık Kaspersky Antivirüs 7 lisans şifrenize ulaşabilirsiniz.

Döküman:Bildirgec.org

RadoN

Dekan
Reaksiyon puanı
3
Acaba İnternet Security ile uyumlumu.. Gerçi ben antivir kullanıyorum ama
bi sorayım dedim...

PC MERAKLISI

Dekan
Reaksiyon puanı
2
Arkadaş site çince ben bişey anlamdım bazı yerleri ingilizce onlardan biraz anladım ben bulamdım bi yardım edin

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
E-posta gelmedi alçak mynet :)

32.sefo

Doçent
Reaksiyon puanı
2
PC MERAKLISI dedi ki:
Arkadaş site çince ben bişey anlamdım bazı yerleri ingilizce onlardan biraz anladım ben bulamdım bi yardım edin
yha pcmaster in verdiği siteye giriyosun, uzun uzun yazılar var
onun en altında 10dan geriye dogru sayan sayaç var. o bittiğinde ilk küçük butona tıklıyosun ve pdf deki işlemleri gerçekleştiriyosun.Bukadar! ben şimdi kaspersky ı indiriyorum :p :D

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
İndirdiğiniz antivirüsde çince bu arada :D

keyloger

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
235
mila12 dedi ki:
:D en süper mesaj bu bence arkadasım anladığım kadarıyla ordan verdikleri lisans ile başka dillerdeki sürümleride kurabiliyormussun..

Link

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
16
Kampanya çinliler için , size ne oluyorki :)

32.sefo

Doçent
Reaksiyon puanı
2
mila12 dedi ki:

yha hiç sorma :D ordaki download linkine tıklamadan sayfayı kapatmıştım, sonra da gidip ingilizcesini indirmek zorunda kaldım. Neyse onu indirdim programı kurdum şifreyi fln girdim herşey güzel gidiyodu en sonda sistem restart a bastım yeniden başlattım, Sistem açıldı ama yanıt vermiyodu! :O bayaa bi uğraştım ama olmadı. Az kalsın çöküyodu sistem. :mad: En sonunda güvenli modda sistem geri yükleme yaptım da kurtuldum... bidaa kaspersky kullanmıcam Töbe!!! bıktım yhaw :^)

keyloger

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
235
:D bence nod32 en iyisiydi ama bu sıralar onlarda bozdu işi bende bitdefender totalsecurity kurdum krekledim simdilik memnunum ama nerde o eski nod32 ah ahhh...

32.sefo

Doçent
Reaksiyon puanı
2
keyloger dedi ki:
:D bence nod32 en iyisiydi ama bu sıralar onlarda bozdu işi bende bitdefender totalsecurity kurdum krekledim simdilik memnunum ama nerde o eski nod32 ah ahhh...
valla ben de özlüyorum 2.7 yi :(
ne güzel crackli crackli kullanıyodum. ama şimdi 30 günlük nod32 3.0 a kaldım :(
bitdefender crack derken_??

ikxan

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Kaspersky bu, kafası bozulur bloklar explorer.exe'yi o zaman al başına belayı :D
Bende antivirüs yazılımı yok virüste yok :) Hergün dosya, program açarken biraz daha beklemeyi tercih edeceğime virüsleri tercih ederim daha iyi. Bulaşınca kuruyom bir tane trial anti-virüs, temizleyince kaldırıyorum. Kim korkar virüsten (&)

Ama madem beleş almak lazım bir yıllık lisansı ;)

32.sefo

Doçent
Reaksiyon puanı
2
ikxan dedi ki:
Kaspersky bu, kafası bozulur bloklar explorer.exe'yi o zaman al başına belayı :D
Bende antivirüs yazılımı yok virüste yok :) Hergün dosya, program açarken biraz daha beklemeyi tercih edeceğime virüsleri tercih ederim daha iyi. Bulaşınca kuruyom bir tane trial anti-virüs, temizleyince kaldırıyorum. Kim korkar virüsten (&)

kendin bilirsin ;) al bakalım neler olacak :* :* :*

MSDN

Profesör
Reaksiyon puanı
22
32.sefo dedi ki:
ikxan dedi ki:

kendin bilirsin ;) al bakalım neler olacak :* :* :*
Kaspersky bişi yapmıo Norton'la birlikte kullanıom ama tabi ara sıra kafası bozulup explorer.exe'yi bile blokeyebiliyor. zaten kaspersky'nin 56 gün sonra süresi doluo bare sonuna kadar kullaniyim dedim :)

blind_eagle

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aktivasyon kodunu aldım alt tarafta şifre ve parola istiyor çin forumun dakileri kullandım ama kabul etmiyor zaten normalde 28 günüm kaldı halledenler bi baştan açıklasın veye bi key göndrirseniz iyi olur:)

Link

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
16
Bir nod32 kampanyası olsa güzel olurdu :)

Xasiork

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Valla Nod32 den başka bir antivirüsle işim olmaz.(Gerçi kafam eserse başka bişe de yükleyebilirim ama şuan 3.0 dan memnunum.) İlk başta çok uğraştırdı ama şimdi güzel.(1-2 günde bir yeni key ;(. Ama çok sağlam bi key buldum 1 aydır rahatım. :p)

elektr10

Profesör
Reaksiyon puanı
3
RadoN dedi ki:
Acaba İnternet Security ile uyumlumu.. Gerçi ben antivir kullanıyorum ama
bi sorayım dedim...
Internet security değil, antivirüsle uyumlu sadece.

mila12 dedi ki:
antivirüsü ordan niye indiriyorsun ki :) türkçe veya ingilizce indir, gir keyi ;)
mila12 dedi ki:
E-posta gelmedi alçak mynet :)
mynet'e biraz geç geliyor beklemeye devam ;)

titanyum

Profesör
Reaksiyon puanı
7
ben yaptım ama anaktar türü bu uygulama için geçersiz diyo sizce niye kasperksky 7.0.0.125 acaba 7.0 için mi

elektr10

Profesör
Reaksiyon puanı
3
titanyum dedi ki:
ben yaptım ama anaktar türü bu uygulama için geçersiz diyo sizce niye kasperksky 7.0.0.125 acaba 7.0 için mi
internet security'ye mi denedin?

makrop!

Asistan
Reaksiyon puanı
1
elektr10 dedi ki:
titanyum dedi ki:
internet security'ye mi denedin?
yoo.. ben yaptım kaspersky 7.0.0.125 kullanıyorum 365 günüm daha var heyyo :)

Link

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
16
Kaspersky sistem kasma problemini çözebilseydi, iyi bir fırsattı.

Son mesajlar