Firefox son sürümü hata ve arama sorunu

Bu konuyu okuyanlar

zeybek91

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arada adres çubuğundan aradığım kelime veya cümeleyi arama sayfasından siteyi tıkladığımda arama sayfasına geri dönmek istediğimde dönemiyorum geri butonu aktif olmuyor.ikincibir sorun about:home about home daki arama kutusu yahoo arama yapıyor google yapmıyor ama önceden yapıyordu şimdi yapmıyor nolduğunu çözemedim ?

Ozgurky

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Bende de aynı sorunu verdi Firefox 4.0.1'e güncelleyince. Yani varsayılan anasayfadan arama yapınca Yahoo ile arıyor.

Cloakengaged

Dekan
Reaksiyon puanı
145
Yer imi yedeğini alıp firefoxu kaldır. Kaldırırken kişisel bilmem neylerini de kaldır işaretini seç.
Sonra tekrar kur.

----

Ve ya

Başlat'a firefox yazıp firefoxu güvenli modda başlat. Sonra ayar sıfırlama ekranı gelecek oradan hepsini seç. Yer imi hariç.

zeybek91

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
eklentiler filan yedeği nasıl alcam bide ilk sorudaki soruna bi cevap varmı adres çubuğunda arama yapınca arama sayfasındaki site girip arama sayfasına dönememe olayının çözümü varmı?

NETWORK

Profesör
Reaksiyon puanı
115
Bende guncelledım ama benım hala arama yerı google olarak duruyor sanırım sızın guncellemeler de sorun var

zeybek91

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu güvenlik mod nerde benim sürüm 4.0.1 firefox 4.0.1 de güvenlik mod yokmu ki başlatta firefox dizinide bulamadım programfiles da arattım yok ordada

Bordo61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
firefoxu aç, adres satırına about:config yaz ve gir. Süzgeç yazan yere keyword.URL yaz. Gelen seçeneğe 2 kere tıkla ve şunu yapıştır.
Kod:
http://www.google.com/search?ie=UTF-8&oe=UTF-8&sourceid=navclient&gfns=1&q=

tamam de kapat.
Şimdi adres çubuğundan arama yaptığında googleda yapar.

zeybek91

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
zaten aramayı google yapıyor about:home daki arama sayfanın ortasındaki arama cubuğu yahoo yapıyor onu google nasıl yapacaz bu arada yeni sekme açıp bir sayfa girdikmi açılan sayfadan rastgele bir yerdeki sayfayı(linki) tıkladığımızda geri gelemiyorum.Sadece google arama özgü değil galiba firefox 4.0.1 de özelliğinde bir açık var.

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Benim 4.0.1 sürümden bile haberim yoktu dowloand sitesinde rastgele gördüm..:D

EropaKING

Profesör
Reaksiyon puanı
17
Ben 4.0.1 geçtikten sonra Altyazı indirmek için sürekli kullandığım bir siteden Fringe in son bölümünün altyazısını indireyimn dedim..İNternetim nakavt oldu..
FTP üzerinden dosya gönderimi yapabiliyorken, HTTP portunu kullanamaz hale geliyorum ve hiçbir siteyi Ne Chrome da Ne Firefox da ne de diğerlerinde açamaz oluyorum.. Birkaç defa restart edip tekrar denedim, başka downloadlar yaptıktan sonra da yine aynı hatayı vermeye başlayınca..

Bende bilgisayardan kaldırıp tekrar 4.0 versiyonuna geçiş yaptım..Sorun ortadan kalktı..4.0.1 de acayip birşeyler var..

Pek tavsiye etmiyorum böyle ara ve dandik güncellemeleri..En güzeli bekleyip, doğrudan 4.1 e geçmek :)

zeybek91

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bendede benzeri bişey oldu hotmail açamıyorum. chrome firefox ve ie den genelde böyle bişey varmı?hotmail açılıyor login oluyorum sunucu bulunamıyor hatası firefox kullananlarda varmı böyle bişey?Öncede açılıyordu yalnız.bilgisayar firewall alakısıyok çünkü anti virüsü kapattığımdada olmuyor.login olamıyorum.Not:windows live mail den bağlanabiliyorum mail hesabıma bence firefox ile alakalı firefox diğer tarayıcılara etki ediyor galiba...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sadece google kullanıcılarında bu problem söz konusu çıkış yapıp arama yapabilirsiniz aynı sorun bend e de var google iyice içine etti bu işin