Xbox yüzünden kızını öldürdü!

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

El Padrino

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
70

Amerika'da bir baba, Xbox 360 yüzünden kızını öldürdü!

Amerika'nın Philadelphia kentinde akıl almaz bir cinayet işlendi. 27 yaşında olduğu açıklanan Tyrone Spellman adındaki bir baba, TV başında Xbox 360 ile oynarken 17 aylık kızı Alayiah Xbox'u devirdiği için cinnet geçirdi ve kızını döverek öldürdü. Bununla yetinmeyip olaya kaza süsü vermeye çalıştı! Mahkemeye çıkan annenin ifadesine göre cani baba, oyun oynarken kızı Alayiah Xbox'un kablolarını çekmiş ve konsolu yere düşürmüş. Oyun kapanınca baba cinnet geçirip kızına vurmaya başlamış.

Tyrone Spellman şimdi birçok suçtan yargılanıyor. Mahkemeden sonra hapse atılacak olan baba "Her şey için çok pişmanım" dedi.

[size=8pt]KAYNAK[/size]

TuningMert

Dekan
Reaksiyon puanı
84
Oyun bağımlıları yapar böyle şeyler.Hele oyun kapandımı tamam.

El Padrino

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
70
3 gün önce Crysis'i yenı aldım ve hemen yukledım PC'ye.ilk bölümü yuklemeye basladı.Tam %100 oldu Crysis'le ilk defa yüzleşicektim, arkadaş PC'nin fişini çekti !!! Çok sinirlendim ama öldürmedim :D ;D

TuningMert

Dekan
Reaksiyon puanı
84
Ben olsam taktikli dalmayı bırak pataküt girerim öyle bi durumda ;)

BaRY

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Bende kuzenimi haşlamıştım biraz.O zamanlar sega-megadrive var, sonic oynuyorum, sen gel joystick kablosuna ayağını tak, alete on takla attırt.bi güzel haşlamıştım, tabi sonra çok pişman olmuştum.Makina parçalansa umrumda değil ama bellek denen birşey yok alette, iki gün devamlı oynamışım, sen gel kopart.

Nemesis

Dekan
Reaksiyon puanı
13
Ortada 17 aylık bir bebek var siz neler söylüyorsunuz :S Cok yazık bu insanlara bu kadar da bağımlılık kötü..

DarkLady

Dekan
Reaksiyon puanı
12
inanmıyorm ya
dünya malı bi candan daha mı değerlii

hellmarch

Profesör
Reaksiyon puanı
20
TVlere, gazateler için ailelere gaz vermek için 1 numaralı olay..

Alengirli

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Ya elbette isteyerek yapmamıştır adam. Bi trajedi yaşanmış. Üzücü ve talihsiz bi durum tabii. Ama yani tüm oyun oynayanlar cani demek de pek doğru değil.

TuningMert

Dekan
Reaksiyon puanı
84
Zaten ki o anda kendini kaybediyorsun.İnanılmaz şeyler oluyor.Adam o hışımla almıştır duvara filan fırlatmıştır.Yavrucak zaten dirençsiz.Kırılmıştır bi taraftarı ölüp gitmiştir.Böyle durumlarda olayı sonradan kavrıyorsun.Ama bu şekilde bağımlılıkta bu tür şeyler olağan...

Bilimzeka

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Oyun indiriyodum 3-4 saat sürüyor %98 di 99 olmasıyla kapanması bir oldu delirdim tekrar yükledim oynuyorum mutluyum :D

Kriptex

Profesör
Reaksiyon puanı
38
İnsan kendine olursa olsyn hakim olmayi bilmeli size nasil normal geliyor anlamadim :)

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
3 senelik bir konunun gündemle işi olamaz. :)

Konu kapanmıştır...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...