Bu İşe Bi Dur Demek Gerek

Bu konuyu okuyanlar

Juggernaut

Profesör
Reaksiyon puanı
41
Sevgili arkadaşlarım ,

SDN miz elden gidiyor.Ben SDN yi yazılım , donanım vb.paylaşım sitesi olarak biliyorum. Ama son zamanlarda gördüm ki site yani forum, bildiğimiz eğlence forumlarına dönmüş buna bir son vermeliyiz. Tamam eğlenicez ama bu kadar da olmaz ki. Şuan çoğu kişi komik video , yazı vb. yerlere konu açıyor. Sizce haklı değilmiyim. Eski yerimize geri dönmeliyiz. Böyle giderse eğlence sitesi olacaz.

Destekleyenler cevap yazsın tabi desteklemeyenlerde.Yorumlarınızı bekliyorum.

Saygılarımla ,

mehmet

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
47
hayırlı akşamlar
bence talep arz meselesi

saygılar

Juggernaut

Profesör
Reaksiyon puanı
41
Tamam da site amacından sapıyoo...

mehmet

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
47
yani forumda gezen arkadaşlara
sen ordan çık bu teknoloji bölümündemi gez diyeceğiz

bence senin dediğini yazılım donanım gibi konuları ana sayfamız fazlasıyla yapıyor

forumda insanlarımızı özgür bırakmak lazım gibi geliyuor bana

saygılar

Juggernaut

Profesör
Reaksiyon puanı
41
mehmet1101 dedi ki:
yani forumda gezen arkadaşlara
sen ordan çık bu teknoloji bölümündemi gez diyeceğiz

bence senin dediğini yazılım donanım gibi konuları ana sayfamız fazlasıyla yapıyor

forumda insanlarımızı özgür bırakmak lazım gibi geliyuor bana

saygılar

Böyle giderse tamamen eğlence sitesi olacak !!!!!!!!!! Bazı örnekleri var...

FeeLiT

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Biz hem eğleniyoruz hemde yenilikleri takip edebiliyoruz ;)

Sen sıkma canını

turoksin0

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Bence sitede bir değişiklik yok forumda olması gereken gibi sadece teknoloji olsa burada bu kadar insan olmazdı.Sitenin ise zaten bir çizgisi var ve o çizgisinde devam ediyor.

chimera

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Forumun hangi kategorisini hareketlendirmek isterseniz o alanda konu açmakta özgürsünüz. Kimseyi zorlayamız illa teknoloji haberleri hit olucak en çok orası tutulacak diye bir baskı uygulamak veya bunu hissetirmeye çalışmak çok yanlış olur. Forumda bütün üyeler serbest ( kurallar çerçevesinde ) herkes istediği yere yorum yazar ve konu açar. Bugün eğlence kategorisinde konu açan bir üye yarın teknoloji ile ilgili olan kategorilerde bir çok konu açabilir.

MSDN

Profesör
Reaksiyon puanı
22
kaç kişi teknolojiyle ilgilenioki :)

speedfreak

Asistan
Reaksiyon puanı
4
chimera dedi ki:
Forumun hangi kategorisini hareketlendirmek isterseniz o alanda konu açmakta özgürsünüz. Kimseyi zorlayamız illa teknoloji haberleri hit olucak en çok orası tutulacak diye bir baskı uygulamak veya bunu hissetirmeye çalışmak çok yanlış olur. Forumda bütün üyeler serbest ( kurallar çerçevesinde ) herkes istediği yere yorum yazar ve konu açar. Bugün eğlence kategorisinde konu açan bir üye yarın teknoloji ile ilgili olan kategorilerde bir çok konu açabilir.
Zaten her buna benzer konu açıldığında verilecek cevap belli niye sürekli aynı konular dönüp duruyoki isteyen istediği yere yazar :)

megaman

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar. SND yi en az 1 yıldır takip ediyorum teknoloji haberlerinden dolayı. Açıkcası forumu pek takip etmezdim, anasayfada forumdaki güncel başlıkları gördükten sonra foruma da girmeye başladım. Sonra da üye oldum. Bence forum ortamı gayet güzel. Çeşitli konuların olması beni daha da kendisine çekti. Sadece teknoloji haberleri ihtiyacımı karşılamasını istesen tonla site var. DH, PC LABS, DARK HW, THG gibi. AMA SDN sadece teknoloji bilgisi ihtiyacımı karşılamakla kalmıyor, yanında da ektra eğlencelik konuları da sunuyor. Bence bu hali daha da güzel. Naçizane kendi görüşlerimdir. Saygılarımla.

mavinok.ta

Dekan
Reaksiyon puanı
13
tamamda nedir senin bu telaşın :D sanki oyuncağını elinden almışlar gibisin sakiiin sakiiiinnn ;)

mr.meseli

Doçent
Reaksiyon puanı
1
K-C dedi ki:
Sevgili arkadaşlarım ,

SDN miz elden gidiyor.Ben SDN yi yazılım , donanım vb.paylaşım sitesi olarak biliyorum. Ama son zamanlarda gördüm ki site yani forum, bildiğimiz eğlence forumlarına dönmüş buna bir son vermeliyiz. Tamam eğlenicez ama bu kadar da olmaz ki. Şuan çoğu kişi komik video , yazı vb. yerlere konu açıyor. Sizce haklı değilmiyim. Eski yerimize geri dönmeliyiz. Böyle giderse eğlence sitesi olacaz.

Saygılarımla ,

Tamamen katılıyorum. Eğlence olmicak diye birşey yok ama ana sayfada son konulara baktığımızda ne kadar saçma konular olduğunun farkında mıyız? hele "üstteki üyenin... &ya alttaki üyenin... " diye başlayan konular. Saçmalık yani 0-6 yaş işler bunlar.

Juggernaut

Profesör
Reaksiyon puanı
41
mr.meseli dedi ki:
K-C dedi ki:
Sevgili arkadaşlarım ,

Saygılarımla ,

Tamamen katılıyorum. Eğlence olmicak diye birşey yok ama ana sayfada son konulara baktığımızda ne kadar saçma konular olduğunun farkında mıyız? hele "üstteki üyenin... &ya alttaki üyenin... " diye başlayan konular. Saçmalık yani 0-6 yaş işler bunlar.

Bende aynen bunu demek istiyordum.Ama yanlış anlaşılmalar oldu. Bu kocaman forumda sadece ikimiz mi bu konuyu destekliyoruz.

Juggernaut

Profesör
Reaksiyon puanı
41
mavinok.ta dedi ki:
tamamda nedir senin bu telaşın :D sanki oyuncağını elinden almışlar gibisin sakiiin sakiiiinnn ;)

Sen neden bu kadar sakinsin. Bana katılmadıysan adamca söyle niye alay geçermiş gibi söylüyorsun ki .

amesfa

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
150
Teknolojik anlamda bilgisi olan bilgisini aylaşıyor, elektronik cihazlar için yardım isteyenler gerekli yardımı alıyor bunun dışında her dakika teknoloji konuşamayız ki forumda bir şekildi diğer bölümlerlede ilgilenilmeli.

Reaksiyon puanı
6
mr.meseli dedi ki:
K-C dedi ki:
Sevgili arkadaşlarım ,

Saygılarımla ,

+ 1 katılıyorum.

honen

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Bu forumda isteyenin fıkra okuyabileceği,isteyenin teknolojik bilgiler edinebileceği,isteyenin oyun oynayabileceği,isteyenin dini bilgiler edinebileceği bol bol konular açılmakta ben bunda bir tehlike görmüyorum.Eğer öyle bir tehlike olsaydı bu kadar üyenin buraya katılacağını da hiç düşünmüyorum.Forum iyi yolda ki bu kadar talep var.Gereksiz görülen konular zaten mod arkadaşlar tarafından düzenli bir şekilde kontrol ediliyor.

Zibi$

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Bence % 200 haklı son zamanlarda çok saçma konular açılıyor..

Zibi$

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Hem size yapmayın etmeyin demiyo size konu açmayın kimse

diyemez zaten ama biraz hatta baya bir kısıtlamakta ÇOK

fayda var ;) Biraz daha teknoloji-eğitim-bilgi ;) İşimiz

gücümüz fıkra,şarkı,şiir,komik yazı olmasın ;)

patrick

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
19
arkadaşlar, ard arda yorum yapmak yerine tek yorumda dile getirelim düşüncelerimizi ve farklı seslere olan cevaplarınızı.

herkes istediği kadar almakta ve istediği başlığa yorum eklemekte serbesttir, kurallar çerçevesinde. teknoloji ile ilgilenen arkadaşların gözü diğer bölümlere ilişmese kendileri açısından bi sıkıntı oluşturmaz.

durmak yok, yola devam ;)

Nemesis

Dekan
Reaksiyon puanı
13
Bende fikrimi paylaşmak istiyorum kısa ve öz.. Eğer SDN yöneticileri sadece "teknoloji" içerikli bir site düşünselerdi zaten "Forum" olayını gercekleştirmezlerdi. Ancak onlarda üyelerle iç içe olup konusmak,eğlenmek,tanışmak istedilerki bu sekilde oldu.. eğer eğlenmek istemeyen,ortama ayak uydurmak istemeyen var ise anasayfada oku makalesini,altına yapar yorumunu ve cıkar..

Juggernaut

Profesör
Reaksiyon puanı
41
Nmss dedi ki:
Bende fikrimi paylaşmak istiyorum kısa ve öz.. Eğer SDN yöneticileri sadece "teknoloji" içerikli bir site düşünselerdi zaten "Forum" olayını gercekleştirmezlerdi. Ancak onlarda üyelerle iç içe olup konusmak,eğlenmek,tanışmak istedilerki bu sekilde oldu.. eğer eğlenmek istemeyen,ortama ayak uydurmak istemeyen var ise anasayfada oku makalesini,altına yapar yorumunu ve cıkar..

İlk başlarda teklonoji içerikliydi. Zaman geçince böyle oldu.

Şuan DHF KnightOnline forum sitesi ne dönmüş durumda.Böyle giderse bize de olur bunlar.

ESDİEN

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Ben konuyu açan arkadaşımıza katılmıyorum.Çünkü hem eğlenip hemde teknoloji haberleri yayınlanabilir.Bunda bir sakınca yoktur.Ama öyle üyeler varki sadece eğlence bölümleri için forumdalar.

Juggernaut

Profesör
Reaksiyon puanı
41
ESDİEN dedi ki:
Ben konuyu açan arkadaşımıza katılmıyorum.Çünkü hem eğlenip hemde teknoloji haberleri yayınlanabilir.Bunda bir sakınca yoktur.Ama öyle üyeler varki sadece eğlence bölümleri için forumdalar.

Sakınca var diyen biri mi var ?

Son mesajlar