Bluetooth Cihazı Alacağım... Sorun Var..

Bu konuyu okuyanlar

Neotiger

Profesör
Reaksiyon puanı
41
Arkadaşlar Nokia N70 İçin Bluetooth Driver Almak İstiyorum. Ama Bu Cihazlar Hakkında Fazla Bilgim Yok..
Bildiğim Kadarıyla Bu Cihaz Sayesinde Telefona İçerik Gönderebiliyormuşuz...
Ayrıca Bu Cihaz Yanında Başka Şeylere İhtiyacım Var Mı Mesela Nokia PC Suite Gibi..??
İnternette de Fazla Bilgi Bulamadım Bununla İlgili... Son Çare SDN.
Not: Malesef USB Kablosu Bulamadım.
Not2: Bluetooth Driver Tavsiyesi Olanlar Marka Model Yazsınlar Allah Canımı Almasın... :D

crista7

Profesör
Reaksiyon puanı
87
hayır hic bir seye gerek yok cihaz ı usb den takıyorsun yolluyacagın dosyanın üzerinee sag tıklayıp gönder - bluetooth dedigin zaman tele yollarsın..bende bir adet war kullanmadığım.laptop alıcaksan ileride alma benimki duruyor istersen satabilirim.uygun fiyata :)
91492_300-300.jpg

Neotiger

Profesör
Reaksiyon puanı
41
hayır hic bir seye gerek yok cihaz ı usb den takıyorsun yolluyacagın dosyanın üzerinee sag tıklayıp gönder - bluetooth dedigin zaman tele yollarsın..bende bir adet war kullanmadığım.laptop alıcaksan ileride alma benimki duruyor istersen satabilirim.uygun fiyata :)
Laptop Alacaksan İlerde Alma Benimki Duruyor Derken?? :confused1:

crista7

Profesör
Reaksiyon puanı
87
bendeki cihaz bu.teknosadan almıştım.masaüstü bilgisayarım var.gecen yıl laptop aldım.laptop ta bluetooth özelliği var zaten.o yüzden 1 yıldır kullanmıyorum cihazı.evde duruyor öyle.

Neotiger

Profesör
Reaksiyon puanı
41
bendeki cihaz bu.teknosadan almıştım.masaüstü bilgisayarım var.gecen yıl laptop aldım.laptop ta bluetooth özelliği var zaten.o yüzden 1 yıldır kullanmıyorum cihazı.evde duruyor öyle.
Bu Tür Alım Satım İşlerini Pek Sevmem Ama Cihaz Güzelmiş Kaça Aldın?

crista7

Profesör
Reaksiyon puanı
87
walla açıkçası bende pek sevmem elden olmadıkça..2 yıl önce teknosadan 20-22 gibi birşeydi fiyatı..almışken iyisi olsun diye bunu almıştım sonra laptopu alınca gerek kalmadı..http://www.cimri.com/fly-bta6030-100-mt-usb-2-0-bluetooth burdan bakabilirsin...yükleme vs yok.tak çalıştır bu..55-60 tl ye kadar cihazlar war nette.sen bilirsin...nerelisin ?