Türkiye - Honduras maçı Ntv Spor'da! Aday kadro belli oldu! İlk 11'ler!

Bu konuyu okuyanlar

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
A Milli Takımımızın 3 Mart Çarşamba günü Honduras ile oynayacağı özel maçın aday kadrosu ve programı belli oldu.

4fbce4425a054d8eae2475a80b25dfed.jpg

A Milli Takım, 28 Şubat Pazar günü saat 17.00'den itibaren İstanbul Swissotel'de toplanmaya başlayacak. İlk antrenmanını 1 Mart Pazartesi saat 19.00'da İnönü Stadı'nda yapacak A Milli Takım'ın bu çalışması, basın mensuplarına 30 dakika süreyle açık olacak.

A Milli Takım Sorumlu Yardımcısı Oğuz Çetin, 2 Mart Salı günü saat 17.30'da Swissotel'de bir basın toplantısı düzenleyecek. Milli Takım da aynı gün saat 19.00'da yine İnönü Stadı'nda yapacağı basına 15 dakika açık tutulacak antrenmanla Honduras maçının hazırlıklarını tamamlayacak.

24 Şubat'ta İstanbul'a gelen ve Polat Renaissance Hotel'de kampa giren Honduras Milli Takımı ise antrenmanlarını Atatürk Olimpiyat Stadı'nda yapacak. Honduras Milli Takımı, 27 Şubat Cumartesi günü saat 10.00 ve 17.00'de iki, 1 Mart Pazartesi ve 2 Mart Salı günü ise birer çalışma gerçekleştirecek. Honduras Milli Takımı, 4 Mart Perşembe günü saat 17.20'de Türkiye'den ayrılacak.

A Milli Takım kadrosuna şu futbolcular davet edildi:

2ih448h.jpg

TFF

A Milli Takım NTV SPOR'da...

Futbolseverler, Türkiye'nin 3 Mart'ta Honduras'ı konuk edeceği karşılaşmayı saat 20:00'den itibaren canlı olarak NTV SPOR ekranlarında izleyebilecek.

232e86e6e14d4c9884e378fe01140c21.widec.jpg

Türkiye'nin Honduras'ı konuk edeceği özel maçı Slovakya Futbol Federasyonu'ndan Pavel Olsiak yönetecek. Olsiak’ın yardımcılıklarını Martin Balko ve Peter Chladek yaparken, karşılaşmanın dördüncü hakemi Hüseyin Göçek olacak.

HONDURAS'IN KADROSU

Honduras Milli Takımı Teknik Direktörü Reinaldo Rueda, İstanbul'da 3 Mart'ta oynanacak Türkiye-Honduras hazırlık maçının aday kadrosunu açıkladı. Güney Afrika'da düzenlenecek 2010 Dünya Kupası'nda İspanya, İsviçre ve Şili ile birlikte H Grubu'nda yer alan Honduras'ın Türkiye ile 3 Mart'ta İnönü Stadı'nda yapacağı maçın aday kadrosu şöyle:

Kaleciler: Ricardo Canales (Motagua), Donis Escober (Olimpia)

Savunma: Maynor Figueroa (Wigan Athletic), Erick Norales (Marathon), Edgar Alvarez (Bari), Johny Palacios (Olimpia), Emilio Izaguirre (Motagua), Victor Bernardez (Anderlecht), Mauricio Sabillon (Hangzhou Luchen), Mariano Acevedo (Marathon)

Orta Saha: Amado Guevara (Motagua), Danilo Turcios (Olimpia), Julio Cesar de Leon (Torino), Wilson Palacios (Tottenham Hotspur), Hendry Thomas (Wigan Athletic)

Hücum oyuncuları: David Suazo (Genoa), Carlos Pavon (Real Espana), Walter Martinez (Marathon), Carlo Costly (Vaslui, Romania), Georgie Welcome (Motagua)

KAYNAK

A Millli Takım teknik ve idari kadrosu belli oldu!

Honduras ile 3 Mart Çarşamba akşamı 2010 yılının ilk maçına çıkacak olan A Milli Takım'ın teknik ve idari kadrosu belli oldu. Buna göre Oğuz Çetin, A Milli Takım sorumlu yardımcılığı görevini, Engin İpekoğlu da A Milli Takım antrenörlüğünü yürütecek. A Milli takım analiz sorumluluğunu Ömür Altınsöz, doktorluğunu da Cengiz Dinç yapacak. A Milli Takım idari sorumluluğunu ise Hüseyin Coşkun üstlenecek.

A Milli Takım içinde oluşturulan İletişim Departmanı sorumluluğuna Yiğiter Uluğ getirilirken, Türker Tozar da İletişim Departmanı sorumlu yardımcılığı görevinde bulunacak.

A Milli Takım'da ayrıca fizyoterapistler Abdurrahman Evin ve Sinan Elmas; masörler Mahmut Çalış, Cenk Akkaya ile malzeme sorumluları Cengiz Çelik ve Cüneyt Çelik görev yapacak.

TFF

amesfa

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
150
İ.Toraman neden yok bu kadroda ? diye sorarız.

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Fener'in forvetleri de yok kadroda. Asıl ilginç olan bu.

axxeqr

Profesör
Reaksiyon puanı
33
çok güzel ya bi necip var bizden işe bak

metehan760

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Oh ya terim'in gittiği belli oldu. Artık hakeden giriyor kadroya. Bizi kimse durduramaz. Oğuz Çetin'i kadro seçiminden ötürü kutlarım.

cenk_kusje

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Oh ya terim'in gittiği belli oldu. Artık hakeden giriyor kadroya. Bizi kimse durduramaz. Oğuz Çetin'i kadro seçiminden ötürü kutlarım.
nerede hakeden giriyor??ibrahim toraman niye alınmıyor bu kadroya????İbrahim haketmedi mi yani.adam napsın amuda kalkarak mı savunma yapsın:thumbdown:

terim almıyodu,egosunu tatmin ediyordu da oguz niye almıyor.onunda mı garezi var?:thumbdown:
ayrıca sabri kaç haftadır sahaya çıkmıyor ama kadroya alınıyor.bu iş te bir gariplik var bence

cenk_kusje

Asistan
Reaksiyon puanı
2
ibrahim toraman sakatmı? Hakan Baltada yok.. İlginç..

Ayrıca Gökdenizi alır diye tahmin ediyodum.

Hiddink değil yardımcıların topladığı futbolculardır kesin..

yok turp gibi maşallah ama almıyorlar hala.

yani özel maç alıp almaması çok sorun degil ama zihniyetin degişmedigini görmek insanı sinir ediyor.terimin yanında dura dura oguzda aynısı oldu galiba.

arakli

Asistan
Reaksiyon puanı
7
ibrahim toraman sakatmı? Hakan Baltada yok.. İlginç..

Ayrıca Gökdenizi alır diye tahmin ediyodum.

Hiddink değil yardımcıların topladığı futbolculardır kesin..

axxeqr

Profesör
Reaksiyon puanı
33
ibrahim toraman'ı geçtim ibrahim üzülmez(şaka olarak yazmıyorm bunu) caner'den kötü mü?

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Oğuz Çetin, Fatih Terim'in bıraktığı yerden devam ediyor. Borusu Hiddink gelene kadar öter ancak. Toraman'ı geçtim, formda olan Necati Ateş'i bile almamış.

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Nasıl yani, orada Kazım mı yazıyor ben mi yanlış görüyorum!!!

Felagund

Profesör
Reaksiyon puanı
15
almayın ha sakın almayın ibrahim toramanımızı. afedersiniz ama caner ne kazım ne ya

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Gökhan Ünal da yok.

PRoMeTuS

Profesör
Reaksiyon puanı
5
ben kadro kursaydım:
kaleci:
Volkan Demirel Fenerbahçe
Aykut Erçetin Galatasaray
Cenk Gönen Denizlispor

Defans:
Gökhan Gönül Fenerbahçe
Uğur Uçar Galatasaray
Emre Güngör Galatasaray
REmzi Giray Kacar Trabzonspor
Servet Çetin Galatasaray
Aydın Toscalı Kayserispor
Hakan Balta Galatasaray
Çağlar birinci Denizlispor

Orta Saha:

Hamit Altıntop Bayer münih
Volkan Şen Bursaspor
Mehmet Topal Galatasaray
Ceyhun Gülselam Trabzonspor
Emre Belezoğlu Fenerbahçe
Mustafa Sarp Galatasaray
Arda Turan Galatasaray
Ozan İpek Bursaspor

Forvet:
Halil Altıntop Frankfurt
Umut Bulut Trabzonspor
Necati Ateş Antalyaspor
Mevlüt Erdinç PSG

ben olsam böyle yapardım.. beğenirsiniz beğenmezsiniz ama bu takım iyi oynar gibi geliyor bana..

ilk onbir de:
Gökhan, emre g, servet, hakan
volkan şen , m.topal, emre, arda
umut necati
oynatırdım..

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
AliA şifrelenir mi uyduda

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
off ya biliyorsun benim uyduda key girme yeri yok:(

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
oğuz çetin dk 1 gol 1 yaptı. daha ilk maçtan bu işin adamı olamayacağını gösterdi. şu kadroya bak. ne olduğu belli değil! bide sorsan türk hocalara neden şans verilmiyor diye dır dır ederler.

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Sabri kazması var toraman yok i. üzülmez yok.. Bırak hoca bu işleri

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Sabri kazma değildir. :D Hele bu sene süper oynuyor. :D

Sadece azıcık sakat ve hazır değil. :):)

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Sabri sabri sabriiii AAUUUUUT :D

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
717820100302085439591.jpg

A Milli Takım'ın Honduras ilk onbiri...

BJK İnönü Stadı'nda yapılan ve daha önce ilk 15 dakikası basına açık olacağı duyurulan antrenmanın tamamı, (A) Milli Takım Sorumlu Yardımcısı Oğuz Çetin tarafından basına açıldı. Yaklaşık 50 dakika süren antrenmanda milliler, koşu ve pas çalışmasının ardından çift kale maç yaptı.

Oğuz Çetin, 10'ar kişiyle yapılan çift kale maçta, as takımda Hamit Altıntop'u forvette oynattı. As takımda savunmada Sabri, Emre Güngör, Servet, Caner, orta sahada Volkan Şen, Mehmet Aurelio, Emre Belözoğlu ve Arda oynadı.

Bu arada, sakatlıkları nedeniyle tedavileri süren Gökhan Gönül ve Mevlüt, bir süre takımdan ayrı koşu yapıp otele gittiler.

(A) Milli Takım'ın, NTV'de yayınlanacak ve 20'de başlayacak maça şu 11 ile çıkması bekleniyor:

''Volkan Demirel, Sabri, Emre Güngör, Servet, Caner, Volkan Şen, Aurelio, Emre Belözoğlu, Arda, Hamit, Halil (Tuncay).''

KAYNAK

ufukcoskun

Dekan
Reaksiyon puanı
104
Bu maça gidiyorum :D.Epey oldu maça gitmeyeli :)

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Defansa bak. :D Galatasaray'ın defansı olduğu gibi oynuyor. :D

ahky

Profesör
Reaksiyon puanı
65
Biletlerde sudan ucuz Sdn olarak toplansakmı İnönüde ne yapsak.:)Akşama yorgun olmazsam giderim ben.Ev Ortaköyde stada 10-15 dk:)

Son mesajlar