PC Çalışıyor Fakat Görüntü Gelimiyor

Bu konuyu okuyanlar

DeepLune

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bilgisayarımı,açarken bilgisayar çalışıyor monitörde çalışıyor fakat görüntü gelmiyor 2-3 defa reset atınca çalışmaya başlıyor bazende hiç görüntü gelmiyor bu olay yaklaşık son 1.5 aydır beri oluyor bir ere de iyice pc ye temizlik yapmıştım ondan sonra olmaya başladı sorunu ne olabilir sizce

-------------------
NOT : Ekrn kartı v.s hiç bir parçada sprun yok !

sarsıntı

Doçent
Reaksiyon puanı
3
RAM'ine ve ekran kartına bak tam takılmamış olabilir. Gerçi öyle olsa hiç görüntü gelmez ama sen yinede bak

Miroğlu

Dekan
Reaksiyon puanı
31
Ekran kartı bağlantı kablolarını kontrol et...

ktohan

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Geçmişte başıma gelen başına gelmemiştir inşallah.Anakartında sorun var galiba.Tıpkısını yaşadım.İnşallah başka birşeyden kaynaklanıyordur...

enrooy

Profesör
Reaksiyon puanı
14
ram lerinde bi temassızlık olabilir ona bir bak

silurdas

Asistan
Reaksiyon puanı
3
banada oluyo.kasayı açıp kartları okşuyorum düzeliyo =) =)

XGDDRX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşım aynısı bana oldu ekran kartına bağladığın kabloyu çıkart üfleyip güzelce yerine oturt sorun geçer.

mcox

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Aynı sorun geçenlerde başıma gelmişti..Tüm donanım parçalarını ayrı bir bilgisayarda denedim ama hiç birinde sorun çıkmamıştı..Hepsi düzenli bir şekilde çalışıyordu..Her türlü müdahalede bulundum ama sorun çözülmedi..Bir kaç gün sonra Anakartın üzerinde küçük bir bakır tel gözüme çarptı..Teli aldım ve sorun düzeldi..Yani anakartını temizlediğinden iyice emin ol derim ben..