Cübbeli Ahmet cinsel ilişki

Bu konuyu okuyanlar

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Söylediği konu için diyeceğim bir söz var

"Hak yolu varken b.k yoluna girmek niye" ?

storm61

Profesör
Reaksiyon puanı
12
raitingi yüksek vaazlardan..

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Bi alem adamya :D

ama doğru söylüyor..

googlog

Profesör
Reaksiyon puanı
46
Lanet okumayalım lütfen.Ne olursa olsun.Ben dinlemedim açıkcası.
Böyle videoları koymasak buraya koyacak isek bilgilendirme amaçlı olursa daha güzel olur.Malum din önemli bir konu.Yanlış anlaşılmasın

serdoan

Asistan
Reaksiyon puanı
4
hocanın söylediği şeye hangi aklı başında elhamdülillah müslümanım diyen bi insan karşı çıkar veya aksini ister ama doğru söyleyenin hep köylerden kavulma misali ise ve üstelik oda dinimizi insanlara kuran ışığında lanse etmek isteyen hak yolunu insanlara göstermeye çalışan bi müslümansa ee bu tabikide böyle bi medya ortamında batar çoğuna ama ne demişler yarası olan varsa gocunsun.....

aakgun78

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Herkesin cinsel materyallere rahat ulaştığı bir durumda tespit doğru ve yerindedir. Spybot'un videoyu eğlencemi yoksa bilgilendirme amacıylamı koyduğunu bilemiyorum. Yanlız bu adamın konuşma üslubuna bakarak eğlendirmeye çalıştığını düşünüyorsanız hata ettiğinizi bilmenizi isterim.

ultrAslan91

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Lanet okumayalım lütfen.Ne olursa olsun.Ben dinlemedim açıkcası.
Böyle videoları koymasak buraya koyacak isek bilgilendirme amaçlı olursa daha güzel olur.Malum din önemli bir konu.Yanlış anlaşılmasın

Katılıyorum...

ibrhma

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Cübbeli Ahmet hoca çok doğru söylüyor...

findukfaresi_

Profesör
Reaksiyon puanı
20
adam doğru söylüyor söylediği her şey mantıklı... nesi komik anlamadım...

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Söyledikleri doğru %100 katılıyorum ama bunun gibi hocalar 10 tane laf söylerler 9 u doğrudur fakat içlerinde 1 madde vardırkiii o söylediği şey insanların imanını yok etmeye yeter.... Yani söylemek istediğim hiç bi konuda cahil olmamak gerekiyor cahillik dünyadada ahirettede başa beladır....

fthtsdmr

Profesör
Reaksiyon puanı
44
Doğru söyleni 9 köyden kovarlar misali.Adam kötü bişiy demiyorki doğru şeyleri anlatıyor.

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Ya aman illa konuşturacaklar. Elbet yalan söylemiyor o bir gerçek. Ama adamın konuşma tarzı bir hoca ya yakışmıyor. Sanki stand up yapıyor! Bu bir! ikinci olarak o kadar ayrıntıya inmesine ne gerek var? Biraz daha uzasa muhabbet şekil üzerinde gösterecek sanki. Bir çok programa katıldı Cübbeli bey ve herkes kahkahalara boğuldu yalan mı?

Ters ilişki dediğimiz Anal ilişki Günahtır! Niçin? Dinimiz mantık dini değil mi? Mantığı da şu,

Kadının ters ilişkiye girmesi onun canını çok yakar. Ayrıca sık anal ilişki yaşayan kadın, bahsi geçen bölgede kasların zayıflaması sonucunda kasılma fonksiyonunu kaybeder ve sonuçta tuvaletini tutamama sorunu yaşar. Olaya erkek açısından bakarsak, hijyenik bir ilişki olmadığı için enfeksiyon kapma tehlikesi bulunur.

Şimdi bunları ele aldığımızda şunu görüyoruz ki bu hepten zarar. O yüzden günahtır.

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
Cübbeli gerçekten bilgili, kültürlü bir insan. Dedikleri harfi harfine doğru. Yanlış ya da sapkın bir şey yok. Lanet yersizse sana geri döner :thumbdown:

googlog

Profesör
Reaksiyon puanı
46
Ya aman illa konuşturacaklar. Elbet yalan söylemiyor o bir gerçek. Ama adamın konuşma tarzı bir hoca ya yakışmıyor. Sanki stand up yapıyor! Bu bir! ikinci olarak o kadar ayrıntıya inmesine ne gerek var? Biraz daha uzasa muhabbet şekil üzerinde gösterecek sanki. Bir çok programa katıldı Cübbeli bey ve herkes kahkahalara boğuldu yalan mı?

Ters ilişki dediğimiz Anal ilişki Günahtır! Niçin? Dinimiz mantık dini değil mi? Mantığı da şu,

Kadının ters ilişkiye girmesi onun canını çok yakar. Ayrıca sık anal ilişki yaşayan kadın, bahsi geçen bölgede kasların zayıflaması sonucunda kasılma fonksiyonunu kaybeder ve sonuçta tuvaletini tutamama sorunu yaşar. Olaya erkek açısından bakarsak, hijyenik bir ilişki olmadığı için enfeksiyon kapma tehlikesi bulunur.

Şimdi bunları ele aldığımızda şunu görüyoruz ki bu hepten zarar. O yüzden günahtır.

Hikmeti çoktur hepsini bilemeyiz.Dedilerinde doğru tabi.Dediğim gibi böyle videoları gülme amaçlı olsun başka amaçlı değilde sadece bilgilendirme amaçlı koyulmalıdır.

Koyulacak kişi ise geyik yapmaya mahal vermeyeceklerden biri olmalı.

Lütfen bunlara dikkat edelim.
Hocanın dedikleri doğru.Bu konuda büyük eksikler var.Hangi konuda yok ki?
Video hakkında fazla yorum yapmaya gerek yok..Allah ondan razı olsun.
Cahillik her zaman başa beladır.
Din önemli bir konudur.

Bu arada kimse lanet okumasın ya da gereksiz esprilere yok.Bunlar lanetlenecek şeyler değil.
Ciddi konulardır.Dediğim gibi video izlensin öğrenilsin.Uzatmaya gerek yok.Bu tip videoları dini bölüme koymakta yarar vardır.

findukfaresi_

Profesör
Reaksiyon puanı
20

.

hitabı da bana komik gelmedi açıkçası.

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Hiç bir komikliği yok doğruları söylüyor adam

Anlatış tarzıda çok güzel dinletiyor kendini.

findukfaresi_

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Hiç bir komikliği yok doğruları söylüyor adam

Anlatış tarzıda çok güzel dinletiyor kendini.

katılıyorum ama gerçekten hitabı güzel. sohbet eder gibi dinletiyor kendini... yani hiç bir tepkisiz düz bi şekilde yada sert bir ifadeyle anlatsaydı daha mı iyiydi

Amanyak

Asistan
Reaksiyon puanı
1
sert bir üslupla anlatınca da vaaz durumuna yabancı olanlara öcü gibi geliyor..

surmelim37

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Bana bak dostum sevmeye bilrisin ama hakaret etme hakkın yok çok büyükbir hoca efendidir cübbeli ahmet hoca (Ahmet Mahmut Ünlü )

Rqn Ltntp

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Cübbeli Ahmet Hoca doğru sölüyor buna kimsnin lafı olmaz lakin, anlatış biçimi bence bir din adamına yakışmıyor..

Mustafa İslamoğlu da din adamı bu iki insanı karşılaştırdığımızda anlatmak istediğim şeyi çok iyi anlarsınız..

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
çok doğru söylemiş ahmet hoca :) ama lanet okuyanlarda çok ayıp ettiler :(

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Cübbeli Ahmet Hoca doğru sölüyor buna kimsnin lafı olmaz lakin, anlatış biçimi bence bir din adamına yakışmıyor..

Mustafa İslamoğlu da din adamı bu iki insanı karşılaştırdığımızda anlatmak istediğim şeyi çok iyi anlarsınız..

Ben derdimi anlatamadım ki zaten :)

Son mesajlar