Abdest Alma Programı:)))

Bu konuyu okuyanlar

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Abdest Alma Programı::D
abdest.jpg
Abdest alma programı sayesinde artık abdest almak çok kolay Bu işin espirisi tabi ki bu program sayesinde abdest almanız mümkün değildir. Ama belki abdest alma konusunda programdakileri uygulayarak bir yardım alabilirsiniz. Download linki vermiyorum.. Abdestli günler..:D:D:D

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Süper yapmışlar valla:D

eray045

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
250
gusül alanıda varmı bunun :D

as66

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Vakit çıkmadan haber verme özelliği bile var :D

ahky

Profesör
Reaksiyon puanı
65
Bence hoş değil bu konuyla ilgili espri yapılması.

Gfbercan

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Tevbe Suresi
65.Onlara sorarsan, andolsun: "Biz dalmış, oyalanıyorduk" derler. De ki: "Allah ile, O'nun ayetleriyle ve elçisiyle mi alay ediyordunuz?"

66.Özür belirtmeyiniz. Siz, imanınızdan sonra inkara saptınız. Sizden bir topluluğu bağışlasak da, bir topluluğunuzu gerçekten suçlu-günahkar olmaları nedeniyle azaplandıracağız

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Bence hoş değil bu konuyla ilgili espri yapılması.

Tevbe Suresi
65.Onlara sorarsan, andolsun: "Biz dalmış, oyalanıyorduk" derler. De ki: "Allah ile, O'nun ayetleriyle ve elçisiyle mi alay ediyordunuz?"

66.Özür belirtmeyiniz. Siz, imanınızdan sonra inkara saptınız. Sizden bir topluluğu bağışlasak da, bir topluluğunuzu gerçekten suçlu-günahkar olmaları nedeniyle azaplandıracağız

Arkadaşlar sizlere katılıyorum... Elbette dini şeylerle alay edilmez haşa böyle bişey akla bile gelmez... Ancak bu resim dinle alay etmek gibi bi amaçla yapılmamışki sadece bi espiri niteliği taşıyor.... Aynen şu alttaki bilet resmindeki gibi sadece bi hoşluk bi tebessüm için yapılmış şeylerdir... Yani burda dinle alay edilmiş bişey yok yani zaten burda dinle alay edilmiş küçümsenmiş bişey olsa inanın ilk tepki gösterecek kişilerden biriside benim çok şükürki hepimiz müslümanız...Dolayısıyle burda dinle alay etme veya küçümseme gibi bişey yok alttaki resimde olduğu gibi... Saygılar...
ahiret_hava_yollari.jpg

bayadres

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Arkadaslar bencede bu hic hos degil...Derhal kaldirilmali...:mad:

Gfbercan

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Ben Müslümanım diyen bütün kardeşlerime...

Müslümanlık İslam dininin değerleriyle dalga geçilecek böyle ukalalıklara müsade edilecek din değildir.İslamiyet edep adap dinidir.Hiçbirzaman İslam'la ve İslam'ın kutsal'larıyla dalga geçilmez..
Manevi değerlerimizin espri malzemesi olarak kullanılması yanlıştır.

Son mesajlar