Nokıa 8 bilgi

Bu konuyu okuyanlar

mht_42

Asistan
Reaksiyon puanı
0
eylul ayını bekleyemem acil teelfon almam lazım ilk defa bir telefon almak için bu kadar düşündüm bir taraftan yeni piyasaya giren nokıa var akıbiyeti bellimi degilmi onuda bilmiyorum bir tarafta herkesın kotu gozle baktıgı hattta bayilerde telefonu sattıgında yuksek prim veren huwawei var siz olsanız bu piyasa koşullarında tercihiniz hangisi olurdu...

G1912

Asistan
Reaksiyon puanı
101
Huawei servis ve destek konusunda da yalnız bırakmıyor oldukça ilgililer. Aldığın model içine sinsin mutlaka acele edip hüsrana uğrama. Bol bol inceleme videoları, uzun kullanım videoları, batarya inceleme ve karşılaştırma videoları izlemeni öneririm.

---- Mesajlar birleştirildi ----

eylul ayını bekleyemem acil teelfon almam lazım ilk defa bir telefon almak için bu kadar düşündüm bir taraftan yeni piyasaya giren nokıa var akıbiyeti bellimi degilmi onuda bilmiyorum bir tarafta herkesın kotu gozle baktıgı hattta bayilerde telefonu sattıgında yuksek prim veren huwawei var siz olsanız bu piyasa koşullarında tercihiniz hangisi olurdu...
Ben olsam huawei nin bir modelini alırdım

Son düzenleme:

astegon

Profesör
Reaksiyon puanı
1,361
O zaman bütçenize göre bir teknoloji markete gidip elinize alın cihazları. Biraz kurcalayın. Beğendiğinizi satın alın derim.

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Benim tercihim xz1 olurdu hatta bende araştırdım alacam diye sonra vazgeçtim işten çıkma ihtimali olduğu için.Ama şimdi karar versem almaya direk xz1 alırdım.