Zen Mate aktifleşmiyor

Reaksiyon puanı
227
Merhabalar;

Zen Mate simgesine tıklayınca bir yere yönlendiriyor ama oraya girilmiyor. Girdiğinde kullanıcı adı şifre yazıp aktif ediyorduk ama görüldüğü gibi giremiyorum. Tarayıcı silip yükledim ama durum yine aynı.

Link: ZenMate | Kullanıcı hesabı oluştur

Ekli dosyalar

• Zen mate.png
    Zen mate.png
    49.9 KB · Görüntüleme: 1,328

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,164
Zenmate yerine Browsec kullanın.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Ben süperonline kullanıyorum ve süperonlinede sansürlerden sonra daha aktif olmadı premium üyelikler bile çalışmıyor bende. Türk Telekom'da sorunsuz çalışıyor.

GraFitee

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Betternet Unlimited Free VPN Proxy kullanın Zenmate kadar kalitelidir. Birçok uygulama kullandım fakat bu eniyisi diyebilirim.

Burdan Chrome Tarayıcınıza ekleyebilirsiniz: Betternet Unlimited Free VPN Proxy

Reaksiyon puanı
227
Eklenti olarak kullanılamıyor. Desktop client kullan.
Eklenti istiyorum ben. Öyle uğraşamam yoksa DNS girip zaten ayarlardım.

Farklı eklentirileri deniyorum şuan önerilerdeki.
--- Gönderi Güncellendi ---
Betternet Unlimited Free VPN Proxy kullanın Zenmate kadar kalitelidir. Birçok uygulama kullandım fakat bu eniyisi diyebilirim.

Kolay arayüz ülke seçenekleri az olsa güzel. Teşekkür ederim. Kullanıcı kaybetmiş oldular bu hatası neden ile ZenMate umarım düzelir.
Zenmate yerine Browsec kullanın.
Deneyeceğim teşekkür ederim. :)

Reaksiyon puanı
2,146
Eklenti istiyorum ben. Öyle uğraşamam yoksa DNS girip zaten ayarlardım.
DNS ile yasak aşacağını mı zannediyorsun?

Neyse Zenmate eklenti olarak da çalışıyor artık, sadece hesap bilgileri girişini yaparken farklı bi VPN eklentisi kullan, Zenmate'e giriş yap, diğer eklentiyi kaldır.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,323
Opera VPN Temiz

Aedon

Profesör
Reaksiyon puanı
330
Zenmate hala ölü. DNS i otomatikten Google DNS e alınca çalışıyor sadece.

Reaksiyon puanı
227

Kolay arayüz
DNS ile yasak aşacağını mı zannediyorsun?

Neyse Zenmate eklenti olarak da çalışıyor artık, sadece hesap bilgileri girişini yaparken farklı bi VPN eklentisi kullan, Zenmate'e giriş yap, diğer eklentiyi kaldır.
Ya güzel kardeşim. Benim girdiğim sitelerde DNS işimi görüyor. Görmese niye yazayım? Gerekli görür isem diğer ayarlarıda yaparım.
Tek tek sana bunları mı anlatacağım? DNS diyip geçtim; DNS, proxy, VPN diye tek tek yazmama gerek yok galiba sonuçta yapmacağım değil mi?

Önerini uygun bulmadım ne var bunda? Usnubuna çeki düzen ver!

Kaldı ki Zen mate sorunu çözümü diyorum sen bana öneri yapıyorsun. Ne ilgisi var?

Ayrıca eklenti kolaylıktır. Gerekli yerde açıp kapıyorum. Verdiğim diğer cevaplarda başka bir eklenti ile çözdüğümü görebilirsin.
Teşekkürler. İşime yarar birşeyler buldum. Sorun çözüldü. :)
Uydunette durum böyleydi dün akşam, şuan düzeldiyse bilmiyorum.
1 haftadır böyle. Uzun süredir kullanıyordum alışmıştım bir çok ülke var. Çok ülke olması internet için iyi oluyordu.

Reaksiyon puanı
2,146
DNS ile gidebildiğin site için VPN kullanmak daha kolay geliyorsa sana diyecek bi lafım yok. Kolay gelsin.

Reaksiyon puanı
2,146
Kaldı ki Zen mate sorunu çözümü diyorum sen bana öneri yapıyorsun. Ne ilgisi var?

Zenmate ile ilgili soruna tek çözümü de ben getirmişim dikkatli bakarsan, alternatif değil direk Zenmate çözümü veriyorum. Desktop Client kullanmak istemiyorsan istemiyorum de, ukala ukala öyle yapsam DNS girerim diyorsun. Eklenti kullanımının da çözümünü vermişim hâlâ beğenmiyor ergen ergen konuşuyorsun asap bozma akşam akşam.

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,323
Konuyu saptırmadan beyler, can yanmasın..

Reaksiyon puanı
2,146
Konu Zenmate 'nin aktifleşmemesi konuyu farklı yönlere çekmeyelim.
Allah Allah :)
Sen diyorsun sitelere göre DNS gireceğine VPN kullanmak daha mantıklı diye. Ben de fikrimi söylüyorum DNS kullanmakla benim işim çözülüyorsa VPN'yi araya sokmam.

Konu Zenmate'nin aktifleşmemesi, çözümü de yazdım. Konu başlığına uygun tek çözümü getiren kişiye de konuyu başka yere çekme demek iyiymiş. Ne yapıyorsanız yapın uğraşamayacağım.

Reaksiyon puanı
227
Zenmate ile ilgili soruna tek çözümü de ben getirmişim dikkatli bakarsan, alternatif değil direk Zenmate çözümü veriyorum. Desktop Client kullanmak istemiyorsan istemiyorum de, ukala ukala öyle yapsam DNS girerim diyorsun. Eklenti kullanımının da çözümünü vermişim hâlâ beğenmiyor ergen ergen konuşuyorsun asap bozma akşam akşam.
Sorunum çözüldü zaten tartışacak değilim. Hangi Usnup ne şekilde yazılır bunuda biliyorum. Dahada cevap vermeyeceğim. :) Bundan sonrada muhattab olmayalım.

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Sorunum çözüldü zaten tartışacak değilim. Hangi Usnup ne şekilde yazılır bunuda biliyorum. Dahada cevap vermeyeceğim. :) Bundan sonrada muhattab olmayalım.
Usnup değil, üslup.. Bilgine hayran kaldım(!)..
Allah Allah :)
Sen diyorsun sitelere göre DNS gireceğine VPN kullanmak daha mantıklı diye. Ben de fikrimi söylüyorum DNS kullanmakla benim işim çözülüyorsa VPN'yi araya sokmam.

Konu Zenmate'nin aktifleşmemesi, çözümü de yazdım. Konu başlığına uygun tek çözümü getiren kişiye de konuyu başka yere çekme demek iyiymiş. Ne yapıyorsanız yapın uğraşamayacağım.
Boşver hocam, anlatamazsın..