Duyuru Zaur Hk.

serj

Profesör
Reaksiyon puanı
2,891
1711197258899.png

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,225
Selamun aleyküm Eski kabile buradamı? Kabile başkanı olarak Darbe yapanı VelociRaptorların kafesine atmanızı istiyorum.

Ha bide Şu sitenin " Ne söylemek istersin " bölümüne belki 1 yıl önce konu açtım daha konu ortada yok buharlanmış mı ney?😂
Mesaj otomatik birleştirildi:

+18 İçerik yayınlamak (Resim & Video vb.)
+18 sayılabilecek her türlü içeriğin paylaşımı forum içinde yasak olduğundan elli uyarı puanı aldınız. Lütfen Forum Kurallarını tekrar okuyunuz.

Profilime Kısa etekli kız felan resimi atmıştım sanırım. Ama sanki millet evden dışarı çıkmıyor benim attığım resimler Dışarıda gezen kızlardan hayli kapalı giyimli zaten. 😂

Abi geçen bi kız gördüm vayyyy Uzun etek giymiş ama arkadan bi baksan eteğin yarığı beline kadar yekseliyor. Yuhhhh bee

Neyse Bidaha olmaz sanırım beni gaza getirmeyin yine. Oyunu kuralına göre oynamak lazım.

Son düzenleme:

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
17,998
Ha bide Şu sitenin " Ne söylemek istersin " bölümüne belki 1 yıl önce konu açtım daha konu ortada yok buharlanmış mı ney?
Kaldırmış bir yetkili, gördüm konuyu oradan aklıma geldin zaten. :)
Gereksiz banınız için tekrardan özür dileriz.

Ha bide Şu sitenin " Ne söylemek istersin " bölümüne belki 1 yıl önce konu açtım daha konu ortada yok buharlanmış mı ney?😂
Konuyu geri getirdim.

Son düzenleme: