Z3 compact mi z2 mi ?

Mustafaline

Asistan
Reaksiyon puanı
5
z2 paralel ithalat firmalarda 1600 tl ye indi, z3 compact gitigidiyorda 1860 tl sizce resmi sony şirketi teli getirdiğinde o fiyat düzeyinde mi satar? daha ucuz almak için bekleyeyim mi ? internette illaki düşer fiyatı. Z3 compact çok iyi telefon olmuş ya, ne dersiniz arkadaşlar ?

Mustafaline

Asistan
Reaksiyon puanı
5
tek geçerim diyorsun öyle mi :)

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
Sony gerçekten kaliteli bir firma. Belki satamıyor ama öyle. Şahsen ben Z2'yi Sony'e küfür olarak görüyorum, sorun dolu bir cihaz. Z3 Compact'ta sorunların düzeltildiğini umuyorum. Bütçe sıkıntısı yoksa piyasanın kralı olan Note 4'ü öneriyorum.

Mustafaline

Asistan
Reaksiyon puanı
5
bende z1'i hiç beğenmemiştim kasa olarak. z2 de daha zarif oldu ama dediğiniz gibi problemi gerçekten çok mu? ısınıyor dediler 4k çekimde ama ben kullanmaycağım için sorun olmaz diye düşünmüştüm.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

o kadar bütçem yok şu an 1600 net var. belki biraz daha çıkabilirim.

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
Düzeltilmiş olabilir güncellemelerle, bilemem.

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Z2 hani z1den daha zarif olabilir ama kesinlikle zarif bir cihaz değil çok kaba duruyor ben bizzat kullandım ayrıca telefonu biraz karıştırdım hemen ısınmaya başladı.Bence z2 z3cnin rakibi olamaz z3c herşeyiyle önde 300 lira bile fark etse z2 yerine ve ben hatta z3 yerine z3cyi tercih ederdim açıkçası.İphone 5s boyutunda ama iphone gibi tasarım özürlüsü olmayan ve iiçindeki manyak donanımla z3c her türlü önde :)

Mustafaline

Asistan
Reaksiyon puanı
5
ya bir geitirseler artık şu telefonu, yaz başından beri bekliyorum nerdeyse :) peki madem z2 yi de sildim kafamdan. fiyatı düştü diye aklıma takılmıştı. Z3 compact ideal telefon, beklemedeyiz :)

Milimsi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar bende bir soru sormak istiyorum z3c suan piyasada yokken gittigidiyorda nasıl oluyor yani alsam sıkıntı olurmu bide taksitlendirme secenegi var 9 ay tekrardan taksitlendirme yapılıyormu telefonlarda Türkiye piyasasına ne zaman tam olarak gelicek bide, ayrıca bencede z3cyi bekle aralarında pek fark olmazsa z3c al ama bana kalırsa z2 arkadaşların anlattıgı kadar kötü ve hatalı değil resmen telefonu gömmüşler ben z1 kullandım gayet memnun kaldım teklonojik ürün alcaksan sony alcaksın :D

TakeRisks

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bende bir soru sormak istiyorum z3c suan piyasada yokken gittigidiyorda nasıl oluyor yani alsam sıkıntı olurmu bide taksitlendirme secenegi var 9 ay tekrardan taksitlendirme yapılıyormu telefonlarda

ordaki cihaz paralel ithalat,alırsan bir sıkıntı yaşamazsın,9 taksit ise ticari kredi kartı olanlar için eğer ticari kredi kartın varsa 9 taksite alabilirsin

Jameika

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
z3c ekranı yetiyormu oyun oynamak için film izlemek için felan