Yurtta modem arayüze giremiyorum

Wrathh

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
arkadaşlar yurtta kalmaya başladım odada modem var hocaya soruyorum yanlış şifreyi veriyor wanportu çıkardım pc ye taktım öyle kullanıyorum modem arayüzüne girebiliyorum bilen yardım etsin please

_mirror_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,938
arkadaşlar yurtta kalmaya başladım odada modem var hocaya soruyorum yanlış şifreyi veriyor wanportu çıkardım pc ye taktım öyle kullanıyorum modem arayüzüne girebiliyorum bilen yardım etsin please
Wi fi yi aç modemin wps tuşu muydu neydi ona bas şifresiz giriş yap.

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,080
Aslında modlar bu acil yardım yazana uyarıyı verecek birde cevap verenlere o zaman bir daha bu tip başlıklı konu açılıyormu görün.

daily.Chavo

Profesör
Reaksiyon puanı
1,494
İlk önce modemin arayüzüne gir yani şifre değiştirme kısmına ordan şifreyi göster var oradan öğren

Alper7442

Öğrenci
Reaksiyon puanı
70
Modem Arayüzü -> Ağ Ayarı -> Kablosuz -> BSSID
Buradan görebilirsiniz.

Ugurreze

Öğrenci
Reaksiyon puanı
40
Arayüze girmissin modemin şifresini oradan degistirebilirsin yada reset at modeme modemin bir köşesinde şifresi yazıyordur eski sifresine geri döner

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,080
Biliyorum biraz önce yazdım ama dediğim olay yine illaki bir uyarı şart. Normalde modlarımız düzenleyip bilgi veriyorlar ama üyeler görmüyor bu bilgiyi. Diğer üyelerin görmesi açısından bazen yazıyoruz ki genel olarak da gözüksün.