Yurtdışı MQ9X3AA/A A2894 Model İPhone 14 Pro Max FaceTimeKısıtlama var mı?

mantalite

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2

MQ9X3AA/A A2894 Model İPhone 14 Pro Max​

Arkadaşlar, bu model cihaz gelecek Arap Ülkeleri tarafından bir yerden, bu cihazda herhangi bir özellik kısıtlaması var mı? Türkiye de pasaporta kaydederek tüm özellikleri ile kullanabilirmiyim? FaceTime çalışmayan modeller var mış, o yüzden soruyorum. FaceTime yada başka bir kısıtlılığı var mı model numarası olarak?

Leon Dayı

Profesör
Reaksiyon puanı
1,597

Arkadaşlar, bu model cihaz gelecek Arap Ülkeleri tarafından bir yerden, bu cihazda herhangi bir özellik kısıtlaması var mı? Türkiye de pasaporta kaydederek tüm özellikleri ile kullanabilirmiyim? FaceTime çalışmayan modeller var mış, o yüzden soruyorum. FaceTime yada başka bir kısıtlılığı var mı model numarası olarak?
Sayfayı Türkçeye çevirerek özelliklerine bakabilirsiniz. FaceTime belirtilmiş mi göremedim.

Apple iPhone 14 Pro Max (Global/A2894)

Kalenderadam

Doçent
Reaksiyon puanı
205
Türkiye garantili almak istiyorum lakin bir çok mağaza gezdim stoklarında kalmadı deniliyor. Bu olayı almadım gitti :(

Sayfayı Türkçeye çevirerek özelliklerine bakabilirsiniz. FaceTime belirtilmiş mi göremedim.

Apple iPhone 14 Pro Max (Global/A2894)

Son mesajlar