Yurt Dışından Telefon Getirip Satanlar

FoLLow

Doçent
Reaksiyon puanı
309
Selamun Aleykum Yurtdışından İphone 7 Plus 32 GB veya 128 gb almayı düşünüyorum yakın zamanda tanıdık getiricekti ama önceden getirdiği için olmuyormuş bu işi yapanların oldugunu söyledi letgoda veya sahibindende gibi sitelerde bilen varsa yorumlarınızı bekliyorum ayrıca bunu yaptırmanın ne tür sakıncıları vardır teşekkürler

@Uber @FOM @MR.Anonymous bilginiz varsa yorumlarınızı bekliyorum

FOM

Emektar
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
Selamun Aleykum Yurtdışından İphone 7 Plus 32 GB veya 128 gb almayı düşünüyorum yakın zamanda tanıdık getiricekti ama önceden getirdiği için olmuyormuş bu işi yapanların oldugunu söyledi letgoda veya sahibindende gibi sitelerde bilen varsa yorumlarınızı bekliyorum ayrıca bunu yaptırmanın ne tür sakıncıları vardır teşekkürler

@Uber @FOM @MR.Anonymous bilginiz varsa yorumlarınızı bekliyorum

Tanıdık olmadan böyle bir işe kalkışmanızı asla tavsiye etmem hem çok kar koyuyorlar neredeyse aynı fiyata geliyor 6s plus 64gb alın burdan çok daha iyi öyle satıcılara güven olmaz.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Böyle yapacağına ithalatçı garantili al normalden ucuz olur biraz hem de 1 sene Apple garantisi olur

FoLLow

Doçent
Reaksiyon puanı
309
Ben böyle işlere kalkışmazdım açıkçası tanımadığım bilmediğim insanla ticaret yapmıyorum ciddi fiyatlar ödeyeceksiniz çünkü

Hakkı Alkanın son videosunu izledim 6s plus kullanıcılarının 7 ye geçmelerini tavsiye etmiyor 7 plusta o kadar fark ödemeye değmez diyor ciddi farklar yok dedi yani bende 7 den vazgeçtim 7 plus alamazsam 6s plus alacağım

6S plusla 7 arasında güncelleme farkı ne kadar olur bilginiz varmı

M

Murat Burç

SDN Okuru
Hakkı Alkanın son videosunu izledim 6s plus kullanıcılarının 7 ye geçmelerini tavsiye etmiyor 7 plusta o kadar fark ödemeye değmez diyor ciddi farklar yok dedi yani bende 7 den vazgeçtim 7 plus alamazsam 6s plus alacağım

1 güncelleme farkı olur herhalde

FOM

Emektar
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264

Aslında 2 sene sonra 3gb ram'in faydaları görülmeye başlar uzun kullanım düşünüyorsanız 3 gb ram sayensinde 6s plustan 6s ile 7 arasındaki farktan daha fazla bir fark olacaktır.

FoLLow

Doçent
Reaksiyon puanı
309
Aslında 2 sene sonra 3gb ram'in faydaları görülmeye başlar uzun kullanım düşünüyorsanız 3 gb ram sayensinde 6s plustan 6s ile 7 arasındaki farktan daha fazla bir fark olacaktır.

7 plusa bütçe yetmiyor ya 7 alıcağım ya 6s plus şuan 6s plusa yöneldim biraz daha

Letgo gibi sitelere güvenebilirsem 7 plus alırım araştırıcam biraz

FOM

Emektar
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
7 plusa bütçe yetmiyor ya 7 alıcağım ya 6s plus şuan 6s plusa yöneldim biraz daha

Letgo gibi sitelere güvenebilirsem 7 plus alırım araştırıcam biraz

Ben 6s plus alırdım. Çünkü o tip satıcılarla uğraşılmaz hatalı mal olsa kabul etmez birsürü sıkıntı. 6s plus alın temizinden gitsin. İphone 7 plus almak için yurtdışından tanıdık arıyorum bulamazsam bende cihazımı satmıycam güzelce kullanırım.

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
32GB 6s alabilirsin, Apple Türkiye'den.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ben olsam (iphone almam ama )
7 alırdım güncel cihaz iyidir kamera daha yetenekli daha iyi en basitinden

MuhammedGMS

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Yurt dışından telefon getirenlerden telefon almak hem riskli hemde tanıdık getirmedikten sonra o telefondan herşey çıkabilir kaçakta olabilir bilemeyiz adam sokmuştur içeri ne garantisi olur ne bişeyi o yüzden alınmasını tavsiye etmem zaten garantisi olmayan ne olduğu bilinmeyen telefonada sıfır parası verilmez

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
6 ay sonra yeni cihaz getirme Hakkı var.:)İstersen biraz daha bekle.

Mr.Unknown

Asistan
Reaksiyon puanı
43
ben halama amerikadan 6s 64 gb getirttim sağlam ama hep şanslı olamıyoruz

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Bu kadar para veriyorsunuz bari en güzelini alın ne olursa olsun 7 plus almaya çalış bence hani para yetmiyorsa bile bekle biraz daha arttır bütçeyi öyle al ama 7 plus al.

Apocalypse_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,271
donanımhaber'de satış yapıyorlar gözlemlediğim kadarı ile alıp menmun olanlar da var şaşırıyorum.
Ne kadar güvenilir orası istisna.

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
Önermem adam sahtekar Çıkabilir önerim Türkiye'den ya biraz bekleyip fiyatı düşünce al,ya da 6s plus al ama alabilirsen 7 öneriyorum.

Mr.Unknown

Asistan
Reaksiyon puanı
43
ben bizzat almanya fuarında denedim iyi hoş 6s plus a kıyasla 7 plus iyi ama Türkiyede istenilen parayı hakettiğini düşünmüyorum