Haber YouTube'un yeni tasarımı kullanıcı tepkileri sebebiyle iptal edildi

barisbiyik

CEO
Moderatör
SDN
Reaksiyon puanı
1,682
youtube tepki.jpg

Nisan ayının başlarında YouTube, masaüstü web sitesi için yeni bir tasarımı test etmeye başladı. Ancak bu değişiklik, kullanıcıların büyük tepkisine neden oldu ve geliştiriciler tam ölçekli güncellemeyi iptal etmeye karar verdiler.

youtube.png

Yeniden tasarımın bir parçası olarak, videonun başlığı, açıklaması ve yorumları kenar çubuğuna taşındı, önerilen videolar daha büyük hale getirildi ve oynatıcı penceresinin altına taşındı. Ancak, bu düzenleme olumsuz geri bildirimlerle karşılandı.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Graveworm

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
604
O değişim bana birden oldu. Video izliyordum ana sayfayı refresh yaptım, bir baktım her şey ter düz olmuş. Bir video açtım yorumlarla tavsiye edilen videoların yeri değişmiş ve benim için en önemlisi, benim pc eski olduğu için çok kasmaya başlamıştı.

Ulan bir de Opera Browser kullanıyorum onda hiç çözümü yoktu. Hadi Chrome'da ya da diğer tarayıcılarda varda Opera'da yoktu. Kafayı yiyecektim ki eski sisteme hemen geri döndüler :D

crow88

Dekan
Reaksiyon puanı
3,176
Az önce, sebze halinin trafik kargaşasını gösteren bir resim eklemiştim. Uff olmuş. Bakın, bazen resimler, sözlerden daha çok şey anlatır🙂😉. Yani, YouTube'un son haliydi.
havadan-fotograflarla-kisitlama-sonrasi-bayrampasa-sebze-ve-meyve-halinde-yogunluk_6081_dhaphoto2.jpg

Son düzenleyen moderatör: