Youtube Videolarını HD Kalitede İndirin

chingachgook

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
YouTube-HD-Transfer.jpg

Program youtube videolarını istediğiniz formatta indirmeye yarıyor.En önemli özelliği ise HD formatında indirebilmesi.

NOT:.mp4 olanlar HD oluyor yada boyutu en büyük olan FullHD

Tanıtım:
Popüler video paylaşım sitesi youtube’dan video araması yapabileceğiniz ve bulunan videoları yüksek çözünürlükte bilgisayarınıza indirebileceğiniz ücretsiz bir yazılımdır.

Özellikleri:
# Youtube sitesinde arama yapabilme
# Video adresi girerek video indirebilme
# Video hakkında detaylı bilgi görüntüleme
# Sol panelde görüntülenen videolarla ilgili farklı videolar görüntüleme
# Videoları flv ve mp4 video dosya türünde kaydedebilme
# Flv ve mp4 için kalite seçeneği
# Çoklu indirme yapabilme
# Program içerisinden video önizleme imkanı
# İnternet tarayıcınıza girmeden video arama ve arama kriterlerini belirlemedir.

İNDİR:
http://shareflare.net/download/2852...e_Videolar__n___HD_Kalitede___ndirin.rar.html

speedygs

Asistan
Reaksiyon puanı
1
hd olması iyi olmuyor pc de fazla yer ve kota harcıyor tşk

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Yanlış bir tabir olmuş. En önemli özelliği ise hd formatında indirmesi demişsin. Video hd olmadıktan sonra indirsende fayda etmez. Ben Orbiti indiriyorum video üzerinde "Get İt" butonu çıkıyor oradan ister flv ister mp4 olarak indirebiliyorsun. Yinede Sağol...

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
evt ben de katılıyorum - en iyisi orbit...

uma350

Profesör
Reaksiyon puanı
70
Videonun boyutu küçük ise çözünürllüğü iyi değilse nasıl hd indirebiliyor bana biraz garip geldi.Emeğe saygı teşekkürler...

jungeman

Profesör
Reaksiyon puanı
67
DIRPY kullanıyorum bilgisayarımı boş programlarla kirletmiyorum.

uma350

Profesör
Reaksiyon puanı
70
Ah birde ücretli olmasa serial sıkıntısı çekiyorum 2 gün sonra biticek bırakmakta istemiyorum o programı satın alın diceksiniz ama :D öğrenciyim 24 dolar ona veremem :D

Arkadaş şöyle bir hayırsever olsa da programı verse beleşe sebeblensen bende çok seviyorum 10 numara prog. valla :D:D:D

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
İndirme yöneticisine filan para verenin aklına şaşayım... Haa bu arada pardon adam zengindir etrafa para saçıyordur almak ister alır orasıda bizi ilgilendirmez....

uma350

Profesör
Reaksiyon puanı
70
Crack mevcutta sonradan yanlış serial girdiğiniz diye uyarı veriyor ve daha açmıyor :D

Onu söylemeyeyim dedim :D

---------- saat 23:28 eklendi ---------- önceki mesaj saat 23:25 eklenmişti ----------

İndirme yöneticisine filan para verenin aklına şaşayım... Haa bu arada pardon adam zengindir etrafa para saçıyordur almak ister alır orasıda bizi ilgilendirmez....

Dostum tamam da ama gerçekten çok hoş program şimdi yiğidi öldür hakkını yeme.. :)

JJaWaa

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Ah yanarım İDM nin yarın deneme sürümü bitecek ona yanarım çok süper bir indirme yöneticisi acaba Free Download Manager onun gibi birşey mi öyleyse süper