Öneri YouTube s başlamak istiyorum neler yapmalıyım

TarihSever

Asistan
Reaksiyon puanı
53
Oyun videoları çekeceğim ps 5 im var kasmıcak mikrofonum var yüzümü göstermiyeceğim sizce neler yapmalıyım ?

Technopat kullanıyorum

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
57
GTA VI çıkınca kesinlikle çek. İlerde yüzünü açabilirsin. Yeni oyunları dene. Oyunların sorunlarının çözümü ve gizli bilgilerini

Reaksiyon puanı
1,768
Call of duty ve battlefield serilerinden başlamayı düşünüyorum sonra ac odssey
Hikayeleri oynayacağım
Bence direk hikayeli oyunlardan başla yanında biraz analiz yaparak en çok izlenen cs ve cod tarzı oyunların videolarını çekersin ama ağırlıklı olarak hikaye oyunları serileri gelsin bence
İlk başlarda hızlı bir şekilde video atman gerekiyor ona göre planlamanı yaparsın
Ama yüzünü göstermeden olmaz tipinden fln çekiniyorsan sorun yok o önemli değil :D yüz olmadan olmaz

TarihSever

Asistan
Reaksiyon puanı
53
GTA VI çıkınca kesinlikle çek. İlerde yüzünü açabilirsin. Yeni oyunları dene. Oyunların sorunlarının çözümü ve gizli bilgilerini
Aİlemden gizli başlayacağım bu sıkıntı olur mu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence direk hikayeli oyunlardan başla yanında biraz analiz yaparak en çok izlenen cs ve cod tarzı oyunların videolarını çekersin ama ağırlıklı olarak hikaye oyunları serileri gelsin bence
İlk başlarda hızlı bir şekilde video atman gerekiyor ona göre planlamanı yaparsın
Ama yüzünü göstermeden olmaz tipinden fln çekiniyorsan sorun yok o önemli değil :D yüz olmadan olmaz
14 yaşındayım

CtrlEnter

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
885
İlginç bir maske takıp, sesini de programla değiştirebilirsen, ilgi çeker, izlenir, farklı bir tarzın olur.