Youtube Haber Kanalı - Yayıncılığı İçin Yardım Ve Fikir Önerileri

taskala

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle merhabalar,

Haber yayıncılığı hakkında sizden yardım istiyorum. Bir yakınım yerel dijital bir kanal açmak için yola çıktı. Kanal her zaman olmasa da haftada 1-2 kez canlı yayının olduğu, düzenli olarak da haber paylaşımlarının yapılacağı bir kanal olmasını planlıyor. Ekipman vs yavaştan ayarlanırken kaliteli yayın için iyi bir yayıncılık programı arayışı ortaya çıktı. Şimdilik streamyard kullanılıyor ancak yabancı kanallar arasında gördüğüm bir kanalın ekran kullanımı hoşumuza gitti. Ancak internetten araştırdığım kadarıyla o tür bir arayüzlerin yapılacağı yayıncılık programını bulamadım. Özellikle ekran/kamera oranın %66ya %34 gibi olanı bulamadım. Örnek videoları alta koydum. (Hiç yok değil, arayüzler var ancak çoğunluğu oyuncu yayıncılara yönelik)

Bu videolar gibi çekimler yapabilmek için hangi yayıncılık programını edinmemiz gerekiyor? Yayıncılık programı mı ondan da emin değilim ama eş zamanlı bir şeyler dönüyor sanırım. Yardımcı olursanız, kaliteli haber içeriği üretmek isteyen bir kanalın doğuşuna yardım etmiş olursunuz :)

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
Güzel ve çekici bir sunucunuz olsun.

taskala

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
konu güncel