Yenilenen Galaxy A Serisi Türkiye'de!

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi
S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Yenilenen Galaxy A Serisi Türkiye'de!

Samsung'un baştan aşağı yenilediği Galaxy A serisi ülkemizde de satışa sunuldu. İşte yenilenen Galaxy A modellerinin özellikleri ve Türkiye satış fiyatları.

Yeni Galaxy A serisini satın almayı düşünüyor musunuz?

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Boşuna hiç bu cihazlardan almayın yerine göre note 4 e ya da galaxy s6 ya yonelebilirsiniz. Illa samsung derseniz

AkçakocaLı

Profesör
Reaksiyon puanı
95
Yeni nesil A7 batarya konusunda S6 yı ezer geçer . Boşa debelenmeyin bu sefer oldu !!!

Sh3kiL

Profesör
Reaksiyon puanı
138
bataryalar cok ıyı gercektn..

S

SDN Okuru1

SDN Okuru
Bu sefer gayette olmus. Bosuna camur atmayin. Ozellikler guzel fiyatta yeni vergi vs ile gayet makul Turkiye sartlarina gore. Hangi kanaldan satisa cikacak acaba? Link gonderip yardimci olanlara teskkurler simdiden. Kismetse alicm

L

Levent Samsung A7 2016

SDN Okuru
Note edge den
S6 edge ye
S6 edge dende A7 2016 ya
geçiş yaptim ve 16.5saat full kullanimla bi gun geçirdim
Sarji süper
Parmak izi başarılı
3gb ram
1700tl fiyat
Yeni nesil gerçekten de mükemmel
Note edge yerine bunu tavsiye ederim pisman olmazsiniz

oguzhan ozen

Asistan
Reaksiyon puanı
33
Kesinlikle s6 serilerilerinden biri çok daha başarılı :D

AkçakocaLı

Profesör
Reaksiyon puanı
95
Cihaz özellik olarak ve batarya ömrü ile şahane ama ilk partiden midir nedir bilemedim aldığım günden beri boşta bile donuyodu.Direk servise götürdüm.Note serisi harici alınmaz bu SAMSUNG.Ne kadar güzel cihaz çıkartsa da illa bir sorunu oluyor.3 gündür cihazdan haber alamıyorum :D

oguzhan ozen

Asistan
Reaksiyon puanı
33
Cihaz özellik olarak ve batarya ömrü ile şahane ama ilk partiden midir nedir bilemedim aldığım günden beri boşta bile donuyodu.Direk servise götürdüm.Note serisi harici alınmaz bu SAMSUNG.Ne kadar güzel cihaz çıkartsa da illa bir sorunu oluyor.3 gündür cihazdan haber alamıyorum :D

Bence bu sana denk gelmiş dostum. Yoksa son derece başarılı cihazlar üretiyor samsung bataryanın sunduğu süre de oldukça tatminkar. :)

AkçakocaLı

Profesör
Reaksiyon puanı
95
Bence bu sana denk gelmiş dostum. Yoksa son derece başarılı cihazlar üretiyor samsung bataryanın sunduğu süre de oldukça tatminkar. :)
dediğim gibi batarya 3G sürekli aktif iken bile en az 2gün şarjı gidiyor cihazın.gayet başarılı 3300Mah batarya. GPU tarafı berbat sadece özelliklere bakınca. T720 yerine A8 de bulunan T628 MP6 olsa tadından yenmezdi.

oguzhan ozen

Asistan
Reaksiyon puanı
33
dediğim gibi batarya 3G sürekli aktif iken bile en az 2gün şarjı gidiyor cihazın.gayet başarılı 3300Mah batarya. GPU tarafı berbat sadece özelliklere bakınca. T720 yerine A8 de bulunan T628 MP6 olsa tadından yenmezdi.

Tabikide ama cihazın 2012 çıkışlı olduğunu düşünecek olursan o zamana göre oldukça iyi bir performans sunuyor.

helpmert

Doçent
Reaksiyon puanı
31
samsung bana göre pişmanlık :D tamam adamlar donanım koyuyor eyvallah ama yazılım çöp :D

bu telefonu dedeler , nineler , amcalar , dayılar , teyzeler kullanıyor :D

gençler rom atıp geçiyor tabi.

oguzhan ozen

Asistan
Reaksiyon puanı
33
samsung bana göre pişmanlık :D tamam adamlar donanım koyuyor eyvallah ama yazılım çöp :D

bu telefonu dedeler , nineler , amcalar , dayılar , teyzeler kullanıyor :D

gençler rom atıp geçiyor tabi.

Kesinlikle katılmıyorum s6 serisi ve note5 kesinlikle piyasadaki en başarılı cihazlar. Tam tersine senin bahsettiğin kişilerin ıphone kullanması daha mantıklı yazılımından dolayı kullanıcıya android kadar bağımlı bir sistem değil. Kullanımı daha basit.

AkçakocaLı

Profesör
Reaksiyon puanı
95
Tabikide ama cihazın 2012 çıkışlı olduğunu düşünecek olursan o zamana göre oldukça iyi bir performans sunuyor.
A9 için specler yayınladı , gerçeklik payı nedir bilinmez ama Snapdragon 652 güzel gibi duruyor.Adreno 510 ilgi uyandırıyor acaba performansı nasıl ? Bir de 4000Mah batarya ile gelecek denildi. Bakalım neler olacak.

helpmert

Doçent
Reaksiyon puanı
31
Kesinlikle katılmıyorum s6 serisi ve note5 kesinlikle piyasadaki en başarılı cihazlar. Tam tersine senin bahsettiğin kişilerin ıphone kullanması daha mantıklı yazılımından dolayı kullanıcıya android kadar bağımlı bir sistem değil. Kullanımı daha basit.

Bana göre iphone daha iyi hem stabil hem iyi
hamsungun note serisine birşey demiyorum tek kelime ile harika
note5 edge ve iphone 6splus kullanıyorum :)

oguzhan ozen

Asistan
Reaksiyon puanı
33
A9 için specler yayınladı , gerçeklik payı nedir bilinmez ama Snapdragon 652 güzel gibi duruyor.Adreno 510 ilgi uyandırıyor acaba performansı nasıl ? Bir de 4000Mah batarya ile gelecek denildi. Bakalım neler olacak.

A9 un fiyatı hakkında pek bir bilgiye sahip değilim ama note 3 mü A9 mu diye sorarsan A9 daha mantıklı bir tercih olacaktır. :)

oguzhan ozen

Asistan
Reaksiyon puanı
33
Bana göre iphone daha iyi hem stabil hem iyi
hamsungun note serisine birşey demiyorum tek kelime ile harika
note5 edge ve iphone 6splus kullanıyorum :)

Note 5 in edge modeli you yanlız?
Ama s6 serisi ve note5 oldukça başarılı her açıdan üstün cihazlar.